Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seM34a95r74i39č93k98a 29C81r33o42s24s37e23t87t28e
Mawe, zase jen žasnu nad tvou (tedy i Járovou) odolností
. Přesto jsi se dokázala zastavit a nafotit hezké obrázky. Na zasněženou krajinu se hezky kouská, ale bořit se v težkém, mokrém sněhu jse špatně i ve sněžnicích (fajn fotky pro představu, jak vypadají na tvých nohách). Bolest pat sis po takovém výkonu opravdu nezasloužila. Ale jak níže píšeš, vše se naštěstí zahojilo.
Fotka ve spacáku je fakt jak obří larva. Byly roky v mém dávném mládí, kdy jsem dokázala prospat celou noc. Zato teď musím nutně vstát tak 3-4x za noc a chvilku mi trvá slézt jen z normální postele - ze spacáku si to vůbec nedovedu představit třeba jen jednou
Z96v64í88ř19e82t58n38i15c59e 76M56a12w24e
Ja v noci nastesti moc nevstavam:) ale nekdy kdyz me boli zada to je docela vyzva se z nej vysoukat rychle a pak zas zasoukat:)
Ty moje sneznice jdou velke, panske do 130kg, pro holky se daji sehnat i trochu mensi. Ale jsou to terenaky:) jara mel obycejnejsi a v prudkych kopcich to bylo poznat
T94v44í76ř52e31t27n82í78k 48Z78a53n37a
Krásné fotky. Ale už na ně jen koukám a nepřemýšlím, jaké by to bylo. Jsi dobrá
.
Ty paty - a zbytek nohou! Lity lity!
Z73v84í82ř83e61t71n48i37c95e 28M16a13w80e
Vsechno se casem nastesti zahojilo:)
Z30.35M94a89t24y61l46d95a 14Z85.87M64a71t15y95l14d48a
Je mi zima už jen jak to čtu...
Z57v85í45ř81e19t73n55i31c96e 14M18a74w27e
A to ani moc zima nebyla:) v unoru jsem mela novovacku s -10 za posledni roky asi nejvetsi zima
Z75v37í72ř70e11t90n87í88k 33J26a16n40a68b97a
Mawe, mně už z tebe bolí nohy! Není takováhle sněžná túra spíš sebemučení?!
Z93v29í89ř65e52t32n57i69c30e 67M97a21w61e
Me uz taky boli nohy, to je horsi:D na prave noze natazenwy vazy v kotniku na leve asi z novych bot zanet tukoveho posltare na pate a to v patek startuju 100 vokolo brna, na vic nez 40 to asi nevidim:D
Dokud me nezacaly palit ty paty, byla to naprosta paradicka, pak uz to trosku tryzneni bylo:)
L49i67k27a 57L38i30k86a
To bylo sněhu! Túra krásná a vydatná, ale ach ty paty, to jsem zvědavá, jak jsi s nimi naložila. Kvůli podobným věcem kolabovala vojska! Uložená ke spánku vypadáš jako larva, ze které se ráno vylíhneš. A hvězdičky v noci - to věští mráz. Maw, krásná zimní pouť, soudím, že i to loučení s tatínkem ti ulehčila, i když neukončila.
Z20v59í90ř10e14t14n26i59c34e 69M39a50w49e
Jsem rada ze na tu naditou larvicku nedostalo chut zadne zvyre olbrimich rozmeru:)
Samotnou me to prekvapilo, i proto, ze minule se nic podobneho nestalo. Jenze taky jsek zhistila ze se s puvodni vlozkou nevejdu do bot a jina vlozka ma asi jinaci konstrukci:(
Myslim, ze s tatinkem se mi loucilo diky tomu lepe.
Z74v60í12ř17e47t64n52í69k 15X17e15r72x88o38v48á
hezké Mawí pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům 
Padající sněhové "bomby" za krk a na hlavu dobře známe, kdykoli taje v lese. Mám pocit, že se nám ty stromy smějou a míří zatraceně dobře
Hurá - v noci konečně zapršelo - a stále ještě prší. Konečně zalito
Z30v16í68ř76e19t81n87i44c37e 88M61a47w15e
Jojo, ten tajici snih ze stromu je klidne na plastenku:)
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz