Úterý 16. června 2026, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Jste odvážné a nebojácné ženy, fotka lesní cesty je tááák lákavá, až závidím

Vítr honící se otevřenou krajinou nemám ráda, ale v korunách stromů může být příjemný, někdy to dělá dojem, že les zpívá (asi znáte krásný norský film "Věčně zpívají lesy"). Když už ale hučí a kvílí, je to o strach, to by i pro mne bylo asi moc. Když je tady na Jihu tornádové období (jaro a podzim), nejprve nevinné pohupování větví se může rychle změnit v nebezpečnou rychlost. V té jarní době mám hlavně strach o ptačí hnízda.

0 0
možnosti
Foto

u nas nastesti takove riziko nehrozi. A ten film vubec neznam, to se musim podivat :)

0 0
možnosti
Foto

L43i27k42a 88L69i34k33a

23. 6. 2025 10:39

Tady taky skučí - i v relativně těsném vysokém dvoře. V lese jsem zažila spíš hučení a spoléhala se, že pokud nějaký strom padne, bratři ho zachytí.

Ty tarpíky mi na první pohled připadají komické, ale určitě jsou velmi praktické - ta přizvednutá střecha zve na návštěvu ježky :-)

0 0
možnosti
Foto

to me teda nenapadlo, ze to zve k navsteve jezecky :D je to lehky a stavi se to na trekovou hulku, takze do batohu prakticke :)

vazi to cca 1kg a ja mam vetnitr vnitrni sitku jeste, takze je to jak stan, Kniga ma jen tropiko, aby meli se psem vic mista, ale taky maji vic mista komari :D

ted sem tahla 2kg stan a jako... rozdil je dost znat :)

0 0
možnosti
ZZ

Uf, skučení větru ve stromech- to bych ve stanu klidně nespala.

0 0
možnosti
Foto

Skučení větru mi vadí i doma v ložnici.

Kdysi jsme byli na prohlídce nějakých jeskyní, kde se končilo v lese. A tam se v mezičase udělal kvílivý vítr. Dost jsem se bála, ale zůstat jsme tam nemohli, že.

0 0
možnosti
Foto

hezké mawí pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům

dneska krátký pochod - dnes hlavně skučení větru nad hlavou. Těším se na další kus

0 0
možnosti
Foto

v tom vedru by trocha vanku byla fajn

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz