Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M48a95r67i82č78k90a 46C53r26o76s67s26e57t39t10e
Jste odvážné a nebojácné ženy, fotka lesní cesty je tááák lákavá, až závidím
Vítr honící se otevřenou krajinou nemám ráda, ale v korunách stromů může být příjemný, někdy to dělá dojem, že les zpívá (asi znáte krásný norský film "Věčně zpívají lesy"). Když už ale hučí a kvílí, je to o strach, to by i pro mne bylo asi moc. Když je tady na Jihu tornádové období (jaro a podzim), nejprve nevinné pohupování větví se může rychle změnit v nebezpečnou rychlost. V té jarní době mám hlavně strach o ptačí hnízda.
Z51v56í70ř49e55t39n18i90c97e 10M18a62w11e
u nas nastesti takove riziko nehrozi. A ten film vubec neznam, to se musim podivat :)
L43i27k42a 88L69i34k33a
Tady taky skučí - i v relativně těsném vysokém dvoře. V lese jsem zažila spíš hučení a spoléhala se, že pokud nějaký strom padne, bratři ho zachytí.
Ty tarpíky mi na první pohled připadají komické, ale určitě jsou velmi praktické - ta přizvednutá střecha zve na návštěvu ježky :-)
Z40v96í81ř63e13t84n23i25c86e 48M43a77w44e
to me teda nenapadlo, ze to zve k navsteve jezecky :D je to lehky a stavi se to na trekovou hulku, takze do batohu prakticke :)
vazi to cca 1kg a ja mam vetnitr vnitrni sitku jeste, takze je to jak stan, Kniga ma jen tropiko, aby meli se psem vic mista, ale taky maji vic mista komari :D
ted sem tahla 2kg stan a jako... rozdil je dost znat :)
Z10.95M78a39t32y97l85d56a 96Z67.73M25a89t12y36l83d87a
Uf, skučení větru ve stromech- to bych ve stanu klidně nespala.
T96v90í34ř97e12t69n92í66k 64Z41a24n31a
Skučení větru mi vadí i doma v ložnici.
Kdysi jsme byli na prohlídce nějakých jeskyní, kde se končilo v lese. A tam se v mezičase udělal kvílivý vítr. Dost jsem se bála, ale zůstat jsme tam nemohli, že.
Z52v64í32ř73e62t15n64í86k 20X90e82r77x35o72v33á
hezké mawí pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům 
dneska krátký pochod - dnes hlavně skučení větru nad hlavou. Těším se na další kus
Z65v73í11ř57e39t37n88i56c19e 78M41a39w12e
v tom vedru by trocha vanku byla fajn
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz