7.8.2020 | Svátek má Lada


OZNÁMENÍ: Dobrý den Zvířetníci

16.8.2006 21:18

Moje články vesměs znáte a já doufám, že do budoucna přijdu i na to, jak celý tento můj plán ještě vylepšit, protože jsem teprve na začátku. Hlavně mě mrzí velmi málo příznivců akvaristiky z řad mladých lidí. Myslím si ale, že cesta, kterou jsem se dal má alespoň částečný význam.

Proto jsem otevřel za podpory podobně naladěných lidí další stránky, na kterých budu uvádět články podobné těm Zvířetníkovým, ale také články s obsahem odbornějším a specializovanějším. To znamená např. popisy a návody na chov konkrétních druhů ryb. Zrovna tak o pěstování rostlin. Jsou to ale zcela nové stránky a proto prosím o vaši podporu. Alespoň v začátcích, protože si myslím, že i tento nápad potřebuje tak výborný kolektiv lidí jako je ve Zvířetníku. Stránky jsou vyrobeny technicky podobně jako ve Zvířetníku a tak by s reakcemi a články neměly být problémy.

Není to ale pouze jednostranná účast. Na těchto stránkách se též dovíte více o potravě a můžete se též poradit přímo s firemním odborníkem. Doufám jen, že se mi podaří rozšířit naše společenství o více takových slušných a myslících lidí, kteří se umí dívat tak na přírodu, jako vy všichni ve Zvířetníku.

Děkuji tedy předem za mně i za rybičky.

Na nové stránky se dostanete takto: www.dajanapet.cz a moje stránky jsou pod prostým odkazem "články". Děkuji.

(Pozn. red.: Zveřejnění této výzvy na našich stránkách prosím berte jako způsob, jak poděkovat Jiřímu Růžičkovi za existenci krásné a poučné rubriky Zvířetníku, která by bez něho prostě nebyla...)

Jiří Růžička