2.8.2021 | Svátek má Gustav


Diskuse k článku

105 PLUS: Cesta k andělovi

Fascinují mě velké objekty, jaké jsou k vidění v pražské botanické zahradě nebo v zahradách Botanicus v Ostré. Jenže moje zahrada je malá a tak musí být uměřeně velké všechno, co v ní je. Stromy i objekty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Alimo 20.5.2021 12:18

Velice vážně uvažuju o nějakém trpaslíkovi, kterého bych umně zakomponovala na zahrádku a to kvůlivá vnoučatům a kdyby držel v ruce misku s vodou jako pítko pro ptáčky, neměl by chybu. Jen nevím, jak to vysvětlím Čertině, že to není její doplňkové krmivo - ty ptáčky myslím:-). A nutně potřebuju velkýho šneka, kterýho míním přilepit na sloupek u vrat;-D

A. Bytová 20.5.2021 12:56

Dík za nápad. Šneka mám, zatím jen překáží u jahod. Nalepím ho na střechu od kůlny. ;-D

E. Zvolánková 20.5.2021 15:40

Já tuhle viděla v jednom zahradnictví krásného "kamenného" andělíčka, který měl v rukou to pítko pro ptáky a pod sebou květináč na možnost zasazení např. nějakých pokryvných kytiček. Strašně se mi to líbilo a už už jsem to strkala do vozíku, když vtom mě praštila přes oči cena 3.500 Kč.8-o Tak jsem si řekla, že si ptáčci holt budou muset vystačit s tím, co už tam mají, protože za tuto cenu fakt neeee. Jinak šneka chci taky, jen jsem ještě neobjevila tak hezkého, kterého bych si na zahradu opravdu chtěla strčit. Tak mám aspoň kolem některých kytiček vyskládané "ohrádky" z prázdných ulit jako dekoraci.

E. Beranová 20.5.2021 16:30

jestli to nemusí být zrovna trpaslík... zkus fler.cz a na něm tvůrce, který si říká Zlobivá kočka ( má černého kocoura). máme od něj skvělé pítko, co se líbí jak ptáčkům, tak kočkám :-)