31.10.2020 | Svátek má Štěpánka


VíP: Aneb víkendový pokecník

27.6.2020

Totiž co se mi nestalo. Nějak divně jsem se osypala a samozřejmě sedla k internetu, abych se kvalifikovaně diagnostikovala. To bylo na monitoru fleků, až mi zrak přecházel. Takže momentálně váhám mezi neštovicemi a pásovým oparem, samá radosť.

Což mě přivedlo na myšlenku, že dnes vlastně začínají dětem prázdniny. Stalo se vám někdy, že jste začátkem prázdnin nějak ochořeli, takže jste rázem měli po plánech, koupání, lítání s kamarády...?

Proto ten podtitulek: fuj fuj, ať je to pryč.

Není mi moc do psaní, takže - ale nejen proto - vyhlašuji naléhavou poptávku po článcích. Jakýchkoli zvířetnických - o přírodě, zvěři domácí i venkovní, nebo o lečcems. A taky mi prosím posílejte recepty na jablečný štrúdl, jak onehdy důmyslně nadhodila Matylda. Uděláme si časem mlsotníkový speciál se záviny z nejrůznějších těst a nejroztodivnějšími náplněmi. Jablka budou za chvíli zrát, tak ať víme, co s nimi.

Přeji krásné prázdniny, dovolené a prostě léto. V pohodě a ve zdraví :-)

Toto je obvyklý vípák, takže sem pište o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.

Lika Neviditelný pes


Chytá vás mlsná? Zkuste s námi sladkou novinku od Penamu
Chytá vás mlsná? Zkuste s námi sladkou novinku od Penamu

Přihlaste se o testování novinky z řady Penam Ze srdce sladké. Balení sladkého pečiva Swing s náplní pudinkovou bude moci ve svých domácnostech...