Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
G73e43o63r78g46e 55Š54v54e23h68l75a
Maričko to mě nedělej, zase jsem si poslintal klábosnici.
Z45.33M28a21t77y27l11d48a 72Z26.62M51a11t13y11l15d41a
No, mixérem jsem toho moc nenahodila, jen tak kachličky kolem linky
M29a77r94i42č81k80a 34C94r33o78s60s11e22t86t91e
Každé nečekané omývání čehokoliv, tedy i "jen" kachlíčků je nepříjemné
M65a31r28i74č63k77a 33C95r27o17s65s31e21t91t62e
Jé Liko, na tenhle článek jsem už zapomněla, teď se mi to celé znovu živě přehrálo před očima
. Tak děkuji za připomenutí.
A vlastně mohu dodat jinou nedávnou kuchyňskou nehodu
. V úterý dop. se tu zastavill bratranec . Volal v pondělí, tak jsem si udělala těsto na tvarohové šátečky (a dala do lednice), že je upeču další ráno, něž on dorazí (z FL), aby byly co nejčerstvější. Jenže, jak jsem tahala velký plech krásně upečených šátečků z trouby, Ginger se mi typicky děsně nešikovně a nebezpečně připletla pod nohy. Sice jsem ustála balanc, ale právě proto i máchla plechem. Plech jsem sice nepustila ale protože šátečky byly na pečícím papíře, tak se z něj polo sesypaly, polo rozlétly po kuchyni. Jen čtyři se rozbily ostatní přežily bez úhony a samozřejmě jsem je nevyhodila, podlaha byla čistá. Proto jsem se na ni ani moc nečertila a utěšoval se tím, že horší by bylo, kdyby do mne Ginger drncla s plechem ještě syrových (borvůkami plněných) šástečků a vše se rozpláclo na podlaze,
A ještě k Jajčiným br-knedlíkům. Pokus s kukuřičnou moukou skončil neslavně, ale hned další den jsem je udělala s naší obyč.bílou moukou. Povedly se, jen byly možná trochu „hutnější, mazlavější“: Ale počítala jsem s nimi na další den k večeři, kdy jsem kolečka osmažila do zlatova a posypala smaženou cibulkou. Z mrazáku jsem vyndala špenát a ohřála plátky šunky. Moc jsme si pochutnali a určitě knedlíky udělám znovu.
T75v44í49ř22e35t45n72í42k 63Z51a92n26a
Taky už jsem mixérem něco odhodila, ale kočku teda ne
L63i95k81a 77L35i26k59a
Má se trochu ochladit, takže takové kuřecí anebo slepice na smetaně, mňam. Jinak patřím k těm, kdo špatně zadeklovali mixér nebo neodhadli přípustnou výšku hladiny, a bylo vymalováno - tedy následně vymalováno :-) Maričko, posílám podrbání.
M23a12r70i13č25k60a 98C61r55o91s87s64e33t70t61e
Liko, já už si teď dávám víc pozor, do jaké velikosti nádoby mixér pohořím. Ale pamatovat si, že když vyměním mixér za "metličku" tu že musím držet druhou rukou, jinak odpadne a sama chvíli vlastní setrvačností "šlehá".
Z78v58í75ř68e14t91n50í16k 81X89e17r97x58o38v63á
hezký archivněmlsací pátek všem Zvířetníkům a zvířátkům
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz