14.4.2021 | Svátek má Vincenc


PSI: Komediant - díl druhý.

23.11.2020

První díl najdete na tomto odkazu zde.

Když jsem minule říkala, že si Rumíček věci vynalézá sám a já mu u toho jen asistuju, nelhala jsem ani v nejmenším a nejednalo se ani o autorskou nadsázku.

I tentokrát vzal iniciativu do svých tlapiček a já tomu v podstatě dala jen jméno. Asi si zase v Domečku připadal nevyužitej a nebo mu schovávačka přišla málo sofistikovaná, když už se ji pomalu učí i Taliprtka, a tak přišel s něčím novým.

Vychází to - logicky - z jejich naučeného zavírání dvířek od kuchyňský linky. Kdy překvapivě i Taliprtka pochopila, že pokud to náhodou odstrčí opačným směrem a dvířka se nezavřou, ba naopak zůstanou otevřený, jsem zticha a musí zkusit do toho drcnout z druhý strany dvířek, aby se to zavřelo. Dalo jí to roky práce, ale nakonec to dokapalo tam, kam mělo :D .

Ten den zase šaškoval, když jsem vařila, a poté, co jsme projeli pár blbinek, se opět postavil vedle mě a dělal Máchala - neboli máchal ocáskem. Jasněě, jasněě, jen to tady zamíchám a jdem.

Vběhnul teda do pokoje, rozhlídnul se a když já nic, tak žďuchnul do dveří. „Hmm, no, to si ššššiikovnej,“ pravila jsem mu. Ale nepřišlo mi to nějak zázračný. Vteřinový zamyšlení, zaběhnul za dveře a drcnul do nich, až se přivřely. „To už je lepší, seš výýbornej,“ dostalo se mu mojí pochvaly. A při dalším kroku už jsem byla zticha, dokud dveře nezavřel docela.

A protože je k tomu nutná troška razance, dveře pěkně bouchly a já se rozesmála. Okamžitě mě totiž napadlo k tomu přidat povel znějící: „Rumoušku, a co uděláš, když nechceš s nikým mluvit?“

No a tak jsme za pár minutek dali dohromady tuhle ptákovinu:

Nebo se můžete pokochat přímo zde na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=Cbk2FrI73Zw&feature=emb_logo

Mimochodem - ten začátek, kdy dělá na úvod toho cíplýho pejska, to je taky jeho iniciativa, která to celý ešče víc zhumornila :D :D . Tak snad se pobavíte stejně jako já.

Osobní stránky autorky: https://zrzavec.com.cz/

A LIKA NAVÍC PŘIPOMÍNÁ, ŽE AKCE UŽ JEDE!! VÍCE NA HADECH ANEBO NAPIŠTE LICE.

Petra K. Neviditelný pes


Úklid hotový raz dva! Přihlaste se o jeden z 10 mopů 1-2 Spray max od Viledy
Úklid hotový raz dva! Přihlaste se o jeden z 10 mopů 1-2 Spray max od Viledy

Čistá podlaha snadno a rychle? 1-2 Spray max se perfektně hodí na rychlý každodenní úklid, kdy se vám nechce tahat s těžkým kbelíkem vody. Které...