20.9.2019 | Svátek má Oleg


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Iva 13.8.2019 15:29

Ten pan ozhodčí

byl pan Hořák? Ten má podobné hlášky ;-)

Z. Lika 13.8.2019 16:49

Re: Ten pan ozhodčí

Zapomněla jsem hlášku pana rozhodčího komentovat, připadá mi neuvěřitelná.

Z. Iva 13.8.2019 17:01

Re: Ten pan ozhodčí

Tak to je ještě slabé - v posudku měla jedna fenka napsané: "I přes příšerné předvedení..." On je takový svéráz, šoumen, někomu to nemusí sedět, ale myslím, že posuzuje dost pečlivě, k pejskům se chová pěkně, vysvětlí proč dal psovi takovou a takovou známku, vysvětlí majitelům, co dělají špatně, co mají zlepšit. A pokud se mu na psovi něco nelíbí, tak to jasně řekne, no občas se mu nelíbí i ten vystavovatel...

Z. Xerxová 13.8.2019 18:35

Re: Ten pan ozhodčí

předpokládám, že je to opravdu tento rozhodčí. A drzou připomínku neměl asi na vzhled paničky - ale na styl předvádění - většinou na rychlost běhu v kruhu nebo na pěkné postavení psa.

Je drzý - ale posoudit psa umí. Svými poznámkami baví veřejnost (u jeho kruhu je vždy nacpáno) - ale někdy je jeho "humor" na hraně.

J. Hlavsová 13.8.2019 21:56

Re: Ten pan ozhodčí

Tak mně nic nevysvětloval, jen mě urazil. Myslím, že naše předvedení bylo standardní, trénovala jsem s lidmi majícími bohaté zkušenosti z výstav. Pes dostal horší známku, protože já jsem nebyla mladá blondýna? Pravda, tenkrát jsem nosila rezavý přeliv, ale nenapadlo mě, že by to měl být důvod pro hledání handlera. Ale i kdyby ano, mohlo to dopadnout i hůř, Kora by s nikým cizím nešla, jak se ostatně ukázalo v Dětřichově ;o)).

Z. Iva 13.8.2019 22:48

Re: Ten pan ozhodčí

Kimi, já si myslím, protože jsem rozhodčího viděla už několikrát, že jste psa špatně předvedla. Asi to podal hloupě, ale zřejmě tu poznámku myslel ve smyslu, že by se psou měl běžet někdo mladší a svižnější, aby vynikly její přednosti, zejména pohyb... To nemá nic společného s tím, jestli jste v té době byla zrzavá nebo neměla krásných dvacet let, prostě pes nebyl předveden podle jeho představ.