23.9.2020 | Svátek má Berta


KONĚ: Pomozte zachránit koně...

4.10.2005 16:38

Takže komu bije srdce v rytmu koňských kopyt, komu voní koňská srst, či každý, kdo nemá srdce vidět strádající zvířata, čtěte prosím dál. A kdyby to šlo, pomozte...
D. R.

Dobrý den,
omlouváme se předem za tento Email, který je určen všem příznivcům zvířat a koní především. Někteří z vás nás znají, jiní snad ještě neměli tu příležitost. Jsme Občanské sdružení Zachraňte Koně a provozujeme útulek pro koně.

Bohužel jsme se dostali do tak tíživé finanční situace že již nevíme jak dál a hrozí nejen zánik ale i nedostatek potřebné péče o zvířata která jsou nyní v útulku. Před nedávnem u nás natáčela televize pořad Chcete mě ale bohužel s tak minimální odezvou že přínos byl do dneška nulový (ke shlédnutí zde).

Proto jsem se rozhodl vyzkoušet snad poslední možnost, elektronicky obeslat příznivce zvířat a prosit o pomoc. Uvítáme jakoukoliv finanční částku případně přímo krmení pro koně (ječmen, oves a seno). Také nám pomužete rozesláním tohoto emailu svým známým a přátelům.

Děkuji za váš čas a přijměte pozvání k nám na prohlídku.
Předseda OSZK Martin Horák

Kontakt: OSZK, Topolany 11, 682 01 Vyškov, tel: 517 362 022, fax:517 361 040
Mail: zachrante-kone@volny.cz
Stránky: www.utulekprokone.vys.czPOUZE 5 VÍTĚZŮ! Tropická soutěž s vůněmi Glade Exotic Tropical Blossoms
POUZE 5 VÍTĚZŮ! Tropická soutěž s vůněmi Glade Exotic Tropical Blossoms

Přeneste se do tropů s exotickou vůní květů Monoi, jasmínu a sladkého kokosu. Zapojte se do soutěže a možná právě vy vyhrajete balíček nové řady...