18.10.2021 | Svátek má Lukáš


KOČKY: Zpráva o dalším působení slečny Scarlett O´Hara

22.3.2007

Její otec musel být levhart nebo co. Kdyby to nebylo tak daleko, řekla bych že s Poopíšem jsou z přízně. Někdo z jejích předků mohl být i sysel nebo surikata. Nejoblíbenější posez totiž je v sedě na zadních kejtkách, přední tlapičky způsobně na bříšku, hezky vzpřímeně, hlavičkou točit a sledovat aby nic neuniklo. Bytomská slečna Scarlett 1

Kromě toho řve. Od rána do večera. Řve, to s mňoukáním nemá nic společného. Jediný momenty kdy neřve jsou ty když žere. Tuhle dva dny nepapala! Vyflusávala i šunčičku. Šišmarjá, copak jí je, chudince malinkatatý. No bodejť by papala, když se, jak jsem dodatečně zjistila, vloupala do kredence a sežrala pytlík hrozinek a misku kandovaný papáji nebo co to je, takový ty zelený plátky v cukru.

Když nežere, šílenou rychlostí promigává sem a tam a přitom řve. Z jejích výskoků, přeskoků a doskoků už začínám být unavená. Když nepřeskakuje a nevyskakuje, sedí ve dřezu, dělá sysla a řve.

.Vracím-li se domů pokaždé mám pocit, že byt navštívili zloději. Přemístěný nábytek, shrnuté koberce, zotvírané skříňky, strhané záclony a kytičky, moje ubohé kytičky! Kromě toho zřejmě lítá kolmo po stěnách. Už shodila a rozbila dva zasklené obrazy. Když odcházím, slyším ještě na schodech tlumené rány. Naskakuje na dveře a přitom řve. V domě už na mě divně koukají. Jinak vlídná sousedka mně tuhle vyčítavě říkala -"A já si myslela, že vy máte zvířátka ráda!" Si myslej, že ji mučím.

Co s tou zvířenou pološílenou mám dělat? A neraďte mi, prosím abych si pořídila ještě jednu, že se spolu zabavěj. Možná že zabavěj, ale kdyby mi tam takhle "poklízely" micinky dvě, asi bych skončila u Myslivečků. To je známej blázinec spojenej s protialkoholní léčebnou.

Co myslíte, přejde to? Ale pravdu!

Foto 1 - Jó to byly časy, když to bylo takovéto milé klidné zvířátko.
Foto 2 - I když už tehdá ji muži hýčkali.

(Věnováno Rputi)

Bytomská slečna Scarlett 2

Alena BytomskáKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více...
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !