KOČKY: V hudbě
Suzinka i růžička se překvapivě drží, 1. 5. 2024 foto: Lika, Neviditelný pes
Narazila jsem na youtube na videa moc šikovného hudebníka, Kiffness si říká. Na první pohled a poslech mi to přišlo jako hříčky, zábava. Ale tohle video mě chytlo za srdce:
V překladu zhruba takto:
„Nikdy nic není takové, jak se zdá. Třeba když kočka dělá „ha-hí“, může vám to znít jako běžný mňouk, ale pro mě je to povznášející melodie.
Hudba je všude, přátelé. Otevřete své srdce a vystoupíte do výšin, kam dohlédnou jenom andělé. Pojďme si společně zazpívat „ha-hí“.
Otevřete své srdce a nechte do něj vproudit hudbu, probuďte vesmír, který v srdci máte. Život může být kouzelný, když otevřete oči. Kočka, to je symfonie.“
Podivně mě to utěšuje, i když pláču – Suzinku jsem vyprovodila za Duhový most, jak se hezky říká. Miláčku Suzinko, oplakávám v tobě i všechny, kdo byli před tebou.
Čendík tím pádem osiřel a trochu zvadl. Takže – nechala jsem Catky.cz vybrat vhodného parťáka, a CD mi tak vlastně splnila skromné přáníčko, abych někdy měla mourka.
A víte co? Dělá „ha-hí“, fakt.
Hlášení budou následovat. Přeji co nejlepší dny!
Foto: Lika