Neviditelný pes

KOČKY: SOS

1.10.2019 11:43

EDIT z 5. 10. 2019 z e-mailu paní Heleny: Číča dnes získala nový domov v milující rodině se dvěma dětmi. Díky za vaši účast :)

Sharka požádala redakci o uveřejnění níže uvedené prosby. Kočka se nachází v Praze na Žižkově a Helena, autorka e-mailu, patří k lidem, kteří pomáhali Karolíně. Kdyby mohla, situaci by řešila sama, ale obrací se o pomoc, kam jen může.

Ahoj Šárko,

Kočka hledá domov

Kočka hledá domov

jedna moje kamarádka má velké trápení - umřela jí teta a zůstala po ní kočka. Kamarádka je jednak invalidní a druhak alergická, takže vzít si ji nemůže (a popravdě myslím, že ani moc nechce, protože je věčně po špitálech a po lázních a bylo by to zase jen svalování povinností na někoho jiného, a ona má jen starou nemocnou mámu a dceru v zahraničí). Tak je kočička sama doma a denně za ní chodí, krmí, čistí, mazlí (narvaná Analerginem) - ale to není dlouhodobě udržitelný stav. Jednak to pro kočku není optimální a druhak až se vyřídí pozůstalost a byt se bude muset vyklidit, tak co?

Kdyby tě třeba napadlo, kde prosbu zveřejnit (Karolína mi kdysi dala Malinu na Zvířetník tuším), byla bych Ti moc vděčná, ta situace je strašná. Na Kočku v nouzi to dám.

Děkuju.

Helena

Kočička slyšící na jméno Číča potřebuje vaši pomoc.

Osmiletá kočička, přibližně jako roční osvobozená z útulku. Je zdravá, kastrovaná, milá a mazlivá. Ale zůstala sama.

Panička jí nedávno zemřela, pozůstalí si ji z mnoha důvodů k sobě vzít nemohou. Tak je zatím doma – jezdí za ní, krmí ji, mazlí se s ní. Ale to je situace, která není dlouho udržitelná – až dojde k vypořádání pozůstalosti, bude muset pryč a dát ji zpět do útulku by bylo příliš kruté.

Vím, že koček je mnohem víc než kočkomilů, přesto to zkouším – nenašel by se někdo, kdo by Číče poskytnul nový domov?

Kočka hledá domov

Kočka hledá domov

Foto: archiv Sharka.

Případní zájemci nechť se laskavě ozvou na e-mail redakce (Lika):

zviretnik.lika@gmail.com

Sharka, Helena Neviditelný pes


zpět na článek