16.1.2021 | Svátek má Ctirad


Diskuse k článku

KOČKY: Nový domov pro Herkula

Ahoj LIDI! Tak si představte, že Mourek má už nový domov. A ti báječní lidi, co k nim šel bydlet… Tak jsem si řekl, že si taky podám inzerát na seznámení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
tapuz 18.6.2009 16:57

Re: POslala jsem Herkula

No já hlavně nechápu, že se lidé zbavují zvířátek právě proto, že jsou stará. V tom případě je asi nemají skutečně rádi. Na věku přece nezáleží, když mám někoho ráda. Ale asi je to dneska taková móda, nejen se zvířaty.

PetraK 18.6.2009 13:54

Re: POslala jsem Herkula

Jano- já mám pocit, že těch psů je čím dál tím víc a lidi jsou víc surovější (i když je možný to, že se o tom jen teď víc ví????), ale ty počty určitě stoupají. Já vás obdivuju, kde berete tu vnitřní sílu všechno to ustát.

Eva B. 18.6.2009 12:14

čumáček :-)

takový kocouříček krásný to je a takhle s ním "páníčkové" naložili 8-o je skoro jako Martinka, až na tu barvu ( černá-hnědá), Martinečka má tečky na zádech a nemazlí se ;-) určitě brzy najde nové páníčky - držíme mu tlapky a posíláme moooc hlazeníčka ( ale jen potichu, aby nebylo žárlení v Pětikočičíně :-)

Apina 18.6.2009 11:59

Re: POslala jsem Herkula

Já tohle nemohu pochopit, jak někdo může říci, že je kočka ve 12 stará. Vždyť my jsme si s mámou představovaly, že by nám ta naše Micka mohla ještě pár let vydržet, doufaly jsme, že má vyměřeno podstatně více než necelých 13 let, ale už se stalo. Její poslední sestra vydržela o rok déle při nesrovnatelně horší péči svých lidí.

Herkules je krásný kocourek, k nám to bohužel nepůjde, jak jsem psala dříve, maminka momentálně nechce, aby se mezi ní a Micánka někdo motal. Nakloněná jiné kočičce byla spíše dříve, ale to by bývalo bylo opravdu nerozumné, protože teď je jasné, že toho našeho ustrašenečka musíme chránit, on Micinčiným odchodem ztratil veškerou sebedůvěru. Mou mámu vlastně považuje za větší kočku, která za něho bude řešit čistě kočičí problémy, to je dojemné. Snažím se sledovat jeho styky s ostatními kočkami, pokud to vidím, ale je to teď fakt ťunťa.

Emteska 18.6.2009 11:59

Milý Herkule,

přála bych Ti, abys brzy našel domov jako 2 malá koťátka, která chtěli majitelé v Pavlovicích zabít, neb chtěli odjet na dovolenou. Lenteska zorganizovala záchrannou akci(stačil k tomu telefonát našemu strýci, kterému jeho pejska odešla za Duhový most v požehnaném věku 14 let, její věrný kamarád kocour Hugo truchlil a pak zmizel neznámo kde, a strýc s tetou byli naráz bez přátel).Půjčili jsme si přenosku, vyzvedli koťata a už svištěli směr Šitbořice.Za chvílu se už malošci rozvalovali strýcovi v dlaníchV(má je od těžké práce jak lopaty).Budou z nich venkovní kočky, ale milované a opečovávané.:-D

Jana Bu. 18.6.2009 10:10

Re: POslala jsem Herkula

není to horší, bylo to tak vždy, bohužel.

Naštěsti jsou i dobré zprávy, třeba nedávno jsem dostala fotky mé bývalé "klientky" - cca 12tileté peršanky, kterou přinesli lidé na veterinu utratit, že už je stará a zdědili jí. Byla vystrašená, vyhublá.........dala jsem ji do kupy a našla nový domov. Kočule tam neuvěřitelně rozkvetla, je z ní nádherná pětikilová paní kočka a je vidět, že se mají navzájem rádi a že je tam šťastná. Přiznám se, že jsem se při prohlížení fotek tehdy dojala a rozbulela.......

Vave 18.6.2009 9:57

Když čtu takový článek,

je to jako být současně v nebi i v pekle. Člověk vidí anjely pozemské i bezcitné duše, které zaslouží zatracení.

Přeji Herkulovi, aby brzo našel svůj domov, a vám všem kočičím i psím anjelům hodně silná křídla a zdraví a radosti. VVVVVVVVVV

PetraK 18.6.2009 9:47

Re: POslala jsem Herkula

je to hrůza Zano. Poslední dobou jsem z toho přešlá taková. A to do toho vidím jen velmi okrajově, nechápu jak to zvládají ti, co  v tom jedou pořádně. Tohle musí na tom celým být to  nejhorší, že je to pořád a pořád, se zvyšujícím se počtem a zhoršujícím se stavem, protože mám pocit, že jsou lidi čím dál tím víc bezcitnější, víc ubližují. Že je to prostě horší.

zana 18.6.2009 9:13

Re: POslala jsem Herkula

Je to hrůza, co jich je.... Proč to ty lidi dělaj?!! Přece když si vezmu společníka, tak je to nafurt se ším;-(.

Herkulovi držím palce, je krásnejVV.

PetraK 18.6.2009 8:53

POslala jsem Herkula

do psího netovýho světa, třeba se mu zvýší naděje na nový páníčky. Moc bych mu to přála. Přála bych to všem

Alča 18.6.2009 7:39

Milý Herkule,

moc hezky ses představil a já ti moc držím palce, abys zase co nejdřív našel svoji rodinu a své milující lidi. My jsme takhle "našli" v únoru našeho Macíčka a nedali bychom ho za nic na světě!V

Marička 18.6.2009 2:38

Statečný kocourku H

představil jsi se tak krásně a dojemně, že ti nesmírně přeji, aby si tě co nejdříve někdo hodný odvezl - zasloužíš si to.  A ještě za tebe dodám, že teplo kočičího těla prohřeje i ty nejprokřehlejší nohy a vibrace od předení působí jako skvělá masáž s hojivými účinky. Tak jestli jsi v předení a mazléní přeborník, ten kdo si tě vezme určitě nebude litovat.