3.3.2021 | Svátek má Kamil


KOČKY: Nechcete kocourka?

17.1.2008

Koťata byla potají a dobře krmena zaměstnanci (aby to ředitel neviděl, protože je chtěl zlikvidovat) a když je z jednoho depozita odchytávali, tak konstatovali, že jsou tlustá, proto asi vypadají starší než jsou. První várku koťat od této kočičky si zaměstnanci rozebrali a s dalšími si nevěděli rady. Jejich mámu nechala dcera vykastrovat a byla vrácena zpět na zahradu. Bartáková - zrzek s bílou náprsenkou

První koťátko, kocourek zrzavo-mourovatý s bílou náprsenkou a tlapičkami, žije teď provizorně v domácím depozitu jedné hodné paní z Prahy a čeká na svůj nový domov. Je odčervené, preventivně odblešené (ačkoliv blechy ani jedno z nich nemělo), bude očkované. Je velmi čilé a prochází fazí ochočování. Vypadá to, že z něho bude jednou velký mazel. Je vhodné buď do domácnosti nebo na zahrádku (v tomto případě se zajištěným příkrmem v zimě a nějakým úkrytem před zimou).

To druhé, zrzavo-mourovatý kocourek, je nyní také prozatím v domácím depozitu a čeká na umístění. Je očkované, odčervené, preventivně odblešené. Je vhodné k někomu na zahrádku. Bude to dobrý lovec myší po své mámě. Domácí mazel z něho asi(?) nebude. Bude vděčné za nějaké útočiště před zimou+občasné přikrmení, obzvlášť teď v zimě.

Třetí jejich černý sourozenec, také kocourek, který je teď dočasně u kamarádky (která si ho však kvůli alergii nemůže nechat), byl zachráněný (nastydl a dostal zápal plic) a zcela vyléčený (antibiotiky), očkovaný, odčervený, preventivně odblešený. Nyní už je zcela ochočený, zvyklý chodit na záchůdek i na chování v náručí. Je však poněkud plašší, proto je vhodný k nějakým laskavým lidem do bytu.

V případě zájmu mi, prosím, volejte nebo pošlete SMS na tel. 605 500 206 nebo 604 710 622.

Předem všichni (já i koťata s jejich mámou) DĚKUJI!!!

Bartáková - zrzek a černoušek

Simona


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!