31.7.2021 | Svátek má Ignác


Diskuse k článku

KOČKY: Kočky mého života (1)

Taková malá chlupatá inventura

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Crossette 19.5.2021 18:06

Jitur, to je pěkná řádka kočiček, bohužel osudy některých jsou hodně smutné. V těch "Šiskách" se trochu ztrácím:-) ale jedna z nich je "ta z pod vany v byte Marušky" že? No v dětství jsme take měli dvě mourinky a byly to "Monika 1 a 2", protože jsme věděli, že bychom na tu druho (stejný vzhled), stejně dál volali Moniko:-).

Všechny kočičky byly a jsou krásné, v albu mě velim zaujal Elliot Zelený. Takový exotický kocour. Ale hlavně snažila jsem si "poskládat" tu jeho "extra dlouhou" nohu a dlouhatánský ocas8-o Nebo jen fotka troche klame :-)

Chodila jsem ještě do ZDŠ, když jsem po škola chodila ke kamarádce společně se učit. Jenže jsem doma básnila víc o tom, jaká mají krásná koťata, že mě maminka podezírala že to je hlavní důvod docházení "učit se". Jistě měla pravdu. Láska ke kočkám mi zůstala celý život.

Těsím se na další díl !!!

Z. Jitur 19.5.2021 19:05

Maričko, ano, ta "z pod vany" Maruščina - je Šiška IV. Elliota jsem hlídala též bývalé kolegyni - a je to kocour plemene Somálského - takže takhle opravdu vypadá - byl to pan kocour, ale moc milý kocourek :-)

M. Crossette 19.5.2021 20:52

Jitur, děkuji za upřesnění. A zapomněla jsem prve napsat, jak pěkné a pravdivé jsou kočičí větičky na konci alba V.

Z. Jitur 19.5.2021 21:02

;-)Těch kočičích citátů mám uložených víc, ale vybrala jsem tyhle, připadaly mi nejvýstižnější