13.6.2021 | Svátek má Antonín


Diskuse k článku

KOČKY: Macík

Ahojka, dlouho jsem se neozval, panička měla zkoušky a taky jiné starosti, ale teď mám na srdci jednu důležitou věc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ilča z Bilovic 23.10.2008 6:25

Re: Macíkovi

Nema jednu slečnu pro sebe.ale jednu moooc velkou rodinu a spoustu kočičích kamarádu.Bude to asi moc velky kocour.Je to ale miláček.

Ilča z Bilovic 2.10.2008 22:14

Macík (Kimi) je děsnej roštak!!!!!

Přatele všech nalezených a hendikepovaných zviřatek ani netušíte jak se vám odmění.Ten jednooký kocourek puvodne Macik je super.Milujeme ho.Roste jak z vody a je krásny.Ahoj !!!!!

Ilča z Bilovic 19.9.2008 6:17

Máme Macíka(dnes(Kimiho)

Zdravím všechny!!!!

Macik už se jmenuje Kimi a ji to milaček měho vnuka Davidka.Je zdravý a bez toho očka i zajimavý.Ma a bude se mit dobře.Všíchni ho milujeme.Dik všemkdo se podílel na jeho záchraně.Pěkne dny přeje Ilona Nemečkova z Bilovic n .Svit.

radanova 14.8.2008 11:25

Re: vykulená Kosatka

skorosousedovic koťátku bylo moc zle, tak jsem je vozila na veterinu a Dan s Argem při té příležitosti dostali čipy, teď ještě správně provést registraci;-). Při jedné návštěvě jsme potkali dozího kluka, vedle kterého by Betynka byla taky za holčičku ještě malou, PES JAKO STODOLA, a hodnej, moc, sousedčina Evička ještě předškolní se zdvořile otázala zda ho může pohladit a pak už se po něm za jeho souhlasu skoro i povalovala. Jo a kotě se lepší, dnes bych mu měla jít aplikovat ATB, to bude legranda, vypadal na umření a teď už u všeho nadává jak špaček. 

Pitrýsek 13.8.2008 22:58

Re: vykulená Kosatka

Ale naše milované kosatkovité mimí. On, ten chlapec, chtěl z celosvětově milované a obdivované holčičky udělat nějakoutakovou? Skandál!! Vždyť ona i tím  cudným (skoro klášterním) svým kabátkem ukazuje jak je ještě naivní. Chlípník jeden.

Pitrýsek 13.8.2008 22:52

Re: Re: Nejsou Vánoce, ale slib plním.

Táži se: A není zapomínáno, kvůli šmudlikání košišek, zalévati? Jak bylo prvoplánově určeno.

Pitrýsek 13.8.2008 22:43

Re: ZDRAVÍM MACÍČKA A PŘEJU MU MOC A MOC LET ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA V RODINĚ PODDANÝCH, VLASTNĚ PODDANÉ.

VĚRCE R^R^R^. URČITĚ TO DOBŘE DOPADNEVV

Pitrýsek 13.8.2008 22:38

Re: ZDRAVÍM MACÍČKA A PŘEJU MU MOC A MOC LET ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA V RODINĚ PODDANÝCH, VLASTNĚ PODDANÉ.

LENKO, TO JE JASAN, ŽE VĚRCE BUDU DRŽETR^R^R^. SICE BUDU BALIT K ODJEZDU, ALE JEDEN PALEC BUDU DRŽET STOPROC.

Vave 13.8.2008 22:12

Marcelka

Nejen pro Petru + Barryho:

Nafotila jsem dnes mobilem Marcelku i s koťátky, ale jen se dvěma, protože třetí prcek se mi schoval. Jenže nemám k mobilu ten špagátek, přes který se strkají fotky do počítače, takže jsem poslala dvě fotky Zdeně b.p. a Bedě, snad ony to dokáží dát někam na internet.

Marcelka žije ve venkovní zahradě a jí granule, které jí dávají zaměstnanci OBI. Zdálo se mi, že značkuje, čůrala zvláštním způsobem - to by znamenalo, že je už zase v říji? Dlouho jsem jí dnes po OBI stopovala, než jsem našla její "byt", včera s koťaty byla na výletě na opačném konci prodejny. Jestli chodí ven za plot prodejny, to nevím, zahrada sousedí nejméně z jedné strany s nějakým hřištěm, pak také je venkovní neveřejná část prodejny, ani nevím, jak velká.

Určitě bych nedokázala Marcelku lapit někde venku a v současnosti bych to ani nezkoušela, koťátka jsou malá. V OBI by jí chytit šlo, Marcelka se lidí nebojí a nechá se klidně hladit, dovolí i hladit koťátka, i když dneska jsem je nehladila, protože bych za nimi musela vlézt do jejich "obýváku" a to se mi bez Marcelčina pozvání rozhodně nechtělo. Jenže i kdybych jí uvnitř OBI naložila do přepravky i s koťaty, prostě jí nevynesu ven. Jak říkala na jaře Štětinka, Marcelka "patří" zaměstnancům a ti prý nechávají přírodu konat své. Snad s někým z nich zkusit promluvit? Ale s kým? Pak by se snad dalo využít Pelíšku pro kastraci Marcelky a pro umístění koťátek.

P.S. Právě jsem dostala zprávu od Bedy, že fotky půjdou na net zítra! Děkuju moc! :-)

Fallowa 13.8.2008 22:11

Re: Re: ZDRAVÍM MACÍČKA A PŘEJU MU MOC A MOC LET ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA V RODINĚ PODDANÝCH, VLASTNĚ PODDANÉ.

TAKYR^R^R^R^R^V!

baty 13.8.2008 22:08

Re: ZDRAVÍM MACÍČKA A PŘEJU MU MOC A MOC LET ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA V RODINĚ PODDANÝCH, VLASTNĚ PODDANÉ.

LENKO, NEBOJ, DRŽÍME R^R^R^VVV

LENKA S 13.8.2008 22:04

ZDRAVÍM MACÍČKA A PŘEJU MU MOC A MOC LET ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA V RODINĚ PODDANÝCH, VLASTNĚ PODDANÉ.

 A  JEŠTĚ  JEDNO  OT. PROSÍM O PŘIDRŽENÍ VŠEHO,  CO  BEDETE  MOCI  POSTRÁDAT.  ZÍTRA    MEZI  10. A11.  HODINOU   SE  JDE NAŠE VĚRČA  UCHÁZET  O  MÍSTO   ÚČI  NA   ZÁKLADCE. VPOMEŇTE  A PŘIDRŽTE  V  TU DOBU  VŠE,  ABY   SE  Z NÍ KONEČNĚ  A  SE VŠÍM  VŠUDY  TA  ÚČA  STÁT MOHLA.  SAMA  BUDU OD  RÁNA  BOŽÍHO   TOHO  DOTYČNÉHO   ČI   DOTYČNOU   TELEPATICKY   HYPNOTIZOVAT, ABY  NAŠI  VĚRKU  PŘIJALI  A   ONA  MOHLA    NASTOUPIT  A  UČIT. DÍK  DOPŘEDU  VŠEM   A  DÁM   VĚDĚT, JAKMILE  BUDEME  ZNÁT  VÝSLEDEK.

Kačer 13.8.2008 21:54

Re: vykulená Kosatka

O HLAVU větší než Beťula? No panečku :-) Já teď večer zachraňovala Majora od čivaváka, zcepeněla před ním, ležela na zádech a kvílela...nevím co si o tom mám myslet ;-D

Kačer 13.8.2008 21:50

Re: Re: Re: Re: Re: ahoj opět od lišejníků:))

VV Děkuji velice drahá Xerxová, posílám podrbáníčko Kosatce vykulené a s dovolením se nechávám virtuálně osliznout ;-D

Jakub S. 13.8.2008 21:42

To mě to nějak rozhodilo, ta představa těch úkladů nevinné dívence...

Jakub S. 13.8.2008 21:41

Re: Re: vykulená Kosatka

Chudinka malinká vykulená... To nejde takhle z mosta do prosta, chlapi, přece, když máte před sebou takovou holčičku. No tak on myslel, že ouvertýra A vůbec - může být někdo o hlavu větší než ona? To myslíte vážně? No tak on bezpochyby myslel, že ouvertýra už stačí, no... měli byste děvenku taktně trochu poučit o nástrahách života - jak to jenom říci... jsou snad čokli loupežníci - ?

Xerxová 13.8.2008 21:38

Re: Re: vykulená Kosatka

Počkej si na týdeníček... ale hezky stojící vedle sebe je nemám, chvilku nepostáli... Takže máme na obrázcích spousty vlajících nohou, uší, ocásků a pysků ;-P. On bude opravdu moc pěkný dogoun - má i krásné rodiče. Nejvíc jsem se dneska smála, když mu panička vysvětlovala, ať moc neblbne, že krycí pes z něj stejně nebude, když má tu nestandardní barvu. Dlabal na ni a myslel si své. To je tak , když s někým mlátěj hormony;-D;-D

Jakub S. 13.8.2008 21:32

Teda to je dobrý fór. To by člověka nedivadelního ani nenapadlo, co?!

Dede 13.8.2008 21:29

Re: vykulená Kosatka

Xerxová - o hlavu větší než Kosatka??? 8-o8-o8-o To snad ani ne... beruška černobílá, on si s ní chtěl hrát na maminku a tatínka a ona je ještě maličká holčička ;-):-) Posílám podrbání a jen tak nesměle se ptám - fotku toho frajera nemáš? Myslím tu dogu! ;-P;-D

Xerxová 13.8.2008 21:08

Re: Re: Re: Re: ahoj opět od lišejníků:))

To jsem našla hezkou zprávu - držím palce, ať Bambě ten humor ještě moooc dlouho vydržíVV

Hana W 13.8.2008 20:40

Re: Fotky vánočního stromečku

Maminka milovana je odvazna zena. R^ A jeste kdyz psala, ze slysela Danika stekat az do kabiny... Ufffff.

Hana W 13.8.2008 20:38

Re: Nejsou Vánoce, ale slib plním.

Ta je krasna a vypada primo heboucce.:-P

Hanča 13.8.2008 20:38

Re: Re: Fotky vánočního stromečku

Já si skoro nedokážu představit ani sebe. Asi bych neustále kontrolovala a přepočítávala tašky, vozíky, psy.... Dede vypadá pohodově a Nazgúlci ovšem také!

Hana W 13.8.2008 20:31

Re: vykulená Kosatka

A ona plakala, chudinka....;-)

Xerxová 13.8.2008 20:23

Re: Nejsou Vánoce, ale slib plním.

moc hezká tříbarevná kočičí slečna ;-). Je vidět, že potřebuješ dozorovat, abys dobře zalila...;-D

Xerxová 13.8.2008 20:06

vykulená Kosatka

Tak jsme byli zkontrolovat nového dozího kamaráda - Betka se nadšeně rozběhla k domku pozdravit kocourky - a najednou zabrzdila a zírala8-o a my taky zírali 8-o8-o. Ten nešťastník, co hledal na 10 měsících své nové doma, je o hlavu vyšší, než Kosatka. Až dosvalí, tak to bude teda kusanec psa... Začali si s Betkou moc hezky hrát, honili se, stavěli se na zadní a šťouchali do sebe packama (nešlo to fotit:-(, byli děsně rychlí)... ale chlapec si po chvíli uvědomil, že je vlastně chlap... A najednou Kosatka vyděšená, vynadat mu neuměla, choulila se na zemi a plakala a volala o pomoc. Moc jsme se jí smáli, dospělá čubina by měla umět puberťáka usměrnit, ale Betuška néééé. A tak jsme to odpískali, každý si lehnul na "svůj" kus trávníku a bylo po hře... Příště prý půjdem raději na výlet ;-) - ale myslím, že spinkat budou dobře oba

Zdena b.p. 13.8.2008 20:01

Re: Fotky vánočního stromečku

Tak to byla celkem "rozumně " vytížená. Když se ocitám v trošku podobné situaci a někdo do mobilu pronese nevinnou otázku:"Co děláš?", tak odpovídám: " Ale jo, dobrý, ve volných chvílích plácám cihly".Ti nejbližší už vědí, že je dost ouvej. :-)

Xerxová 13.8.2008 19:58

Re: Fotky vánočního stromečku

dík za dokumentární snímky. Nazgúlové jsou opravdu vzorní - Kosatku si neumím představit

Bětuláskovo! 13.8.2008 19:51

Re: Fotky vánočního stromečku

To jsou ale tááááák vzorní a trpěliví pséci! A ovšem maminka taky. :-D

Finrod Felagund 13.8.2008 19:43

Fotky vánočního stromečku

Tak tohle maminka moje milovaná ověšená zavazadly, nazgúly a vším možným :-) bohužel mi nešlo Rajče (kvůli heslu), tak jsem nemohl uploadovat dřív. :-)