13.6.2021 | Svátek má Antonín


Diskuse k článku

KOČKY: Macík

Ahojka, dlouho jsem se neozval, panička měla zkoušky a taky jiné starosti, ale teď mám na srdci jednu důležitou věc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vave 13.8.2008 22:12

Marcelka

Nejen pro Petru + Barryho:

Nafotila jsem dnes mobilem Marcelku i s koťátky, ale jen se dvěma, protože třetí prcek se mi schoval. Jenže nemám k mobilu ten špagátek, přes který se strkají fotky do počítače, takže jsem poslala dvě fotky Zdeně b.p. a Bedě, snad ony to dokáží dát někam na internet.

Marcelka žije ve venkovní zahradě a jí granule, které jí dávají zaměstnanci OBI. Zdálo se mi, že značkuje, čůrala zvláštním způsobem - to by znamenalo, že je už zase v říji? Dlouho jsem jí dnes po OBI stopovala, než jsem našla její "byt", včera s koťaty byla na výletě na opačném konci prodejny. Jestli chodí ven za plot prodejny, to nevím, zahrada sousedí nejméně z jedné strany s nějakým hřištěm, pak také je venkovní neveřejná část prodejny, ani nevím, jak velká.

Určitě bych nedokázala Marcelku lapit někde venku a v současnosti bych to ani nezkoušela, koťátka jsou malá. V OBI by jí chytit šlo, Marcelka se lidí nebojí a nechá se klidně hladit, dovolí i hladit koťátka, i když dneska jsem je nehladila, protože bych za nimi musela vlézt do jejich "obýváku" a to se mi bez Marcelčina pozvání rozhodně nechtělo. Jenže i kdybych jí uvnitř OBI naložila do přepravky i s koťaty, prostě jí nevynesu ven. Jak říkala na jaře Štětinka, Marcelka "patří" zaměstnancům a ti prý nechávají přírodu konat své. Snad s někým z nich zkusit promluvit? Ale s kým? Pak by se snad dalo využít Pelíšku pro kastraci Marcelky a pro umístění koťátek.

P.S. Právě jsem dostala zprávu od Bedy, že fotky půjdou na net zítra! Děkuju moc! :-)