22.1.2022 | Svátek má Slavomír


Diskuse k článku

KOČKY: Kubík

Jmenuju se Kubík, původem jsem venkovskej kocour, kterej by dodneška lovil myši v polích někde u Dolního Staňkova. Kdyby si ovšem tehdy moje současná panička nepřála zrovna černýho kocourka. I když, dodnes už bych možná nelovil, protože kdybych byl venkovní, asi bych už chytal za duhovým mostem. Vždyť jsem ročník 1994!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Beňa st. 5.2.2007 13:47

nazdááááááárek bando kočičí

Tak koukám do Zvířetníku a hele koho nevidím, starý známý Kubík a mooooc hezky tady všechno prásknul na paničku i na spolubydlící. To jsem ráda, milý Kubíčku, že jsi začal, ty jsi holt takový tiskový mluvčí celé  bandy, namňoukáš toho dost, slýchávám tě občas i v telefonu, když mluvím s tvou paničkou, mojí ségrou. Doufám, že Viktor, Tonda a Jiřina ti budou závidět popularitu a něco  taky poví  vo životě, však to vaše soužití, to je nějakých námětů;-);-);-).

alimo 5.2.2007 12:33

Krásný číči

a moc hezký povídáníR^, díky

Lucka 5.2.2007 11:45

Kubíčku, jsi nádherný kocourek!

Rputi, Fallowo, Beňo ml. - můžete se mi, prosím, ozvat na luckavesela@seznam.cz ??? Něco vám chci a nemám na vás mail..:-(

Zdena b.p. 5.2.2007 10:03

Kubíku,

poštěstilo se ti patřit k úúúúúúúúžasné směčce, která se sice někdy škorpí a brblá, ale to je jen na oko. Vyřiď pozdravy všem kočičákům a ZEJMÉNA tvojí paničce. Je báječná.

Beda 5.2.2007 9:53

ježkovy voči

to je koček!!!!8-o8-oR^R^VVVVVV ... Kubíku, máš to dobrý, že máš takovou hodnou paničkuV, tak si toho važ a na ty další kočičáky se nezlob - taky se chtějí mít dobře a určitě tě o pohlazení ani plnou mističku neoberou... ale ty to stejně asi víš, viď?:-)

pozdrav ode mne celý ten kočičinec!!VV

Rpuť 5.2.2007 7:54

Ahoj Kubíčku!

Važ si toho, že máš tak báječnou kočičí paničku, ono je nás kočičáků strašně moc a na každýho se nedostane. Jenom tady u paničky jsem jich měla 18 a to už jsem měla koťata ještě než jsem sem přišla. Neumím sice počítat, ale panička říkala, že to nějakých 30 dohromady bude. A kde vzít tolik páníčků, že jo!

Zdraví Tě kočka Líza!

Xerxová 5.2.2007 7:42

Betka zdraví kocouří tlupu

Máte moc hodnou paničku - važte si jí, kočičáci jedni krásní:-)

Fallowa 5.2.2007 7:26

Ahoj Kubíku,

moc hezky jsi se představil i s kočičí tlupouR^.Vaše panička musí být velký kočkomil,tak ji nezlobte a nenoste jí domů hlavně živé dárky:-).Mějte se všichni dobře a zase brzy napiš!

P.S.:Ty fotky jsou moc hezké!

Alča 5.2.2007 9:22

Re: Ahoj Kubíku,

Připojuji se!V

zana 5.2.2007 20:01

Re: Ahoj Kubíku,

Fallowa to napsala i za mne:-)R^.

Hana Williamson 5.2.2007 4:11

Moc pekny

povidani. Mate kocourci a kocicky moc hodny panicky. Tak je pozdravujte.

Hana Williamson 5.2.2007 4:02

Pardon

ten predchozi recnik jsem byla ja - zas se mi ty kolonky popletly.

Jakub S. 5.2.2007 1:21

No to je úplná sága kočičího rodu Beňů!

Vy to musíte mít nahoře už teď velice dobré, řekl bych. Kolik vás na tu měnící se množinu kočičáků je? A to v každém pokoji jsou třeba doma dva? Že by si nenašli příležitost se porvat a tak? A v které končině vlasti naší milené se vynacházíte, možno-li se optat? - Zdar!

Ahoj Jakube 5.2.2007 3:58

Re: No to je úplná sága kočičího rodu Beňů!

Ty vzhuru, ja jdu spat - byl to dlouhy den a zitra bude jete delsi.

Beňa ml. 5.2.2007 9:04

Re: No to je úplná sága kočičího rodu Beňů!

Na tu kočičí partu jsem  já, já a zase já. Občas moji dva synové, kteří skoro soustavně nejsou doma. Ale když jsou doma, jsou schopni se postarat( se spoustou řečí). Nové přírůstky nesou vždy nelibě a vyhrožují, že už nikdy nepřijedou. Naposled to tak bylo s Mařenkou.Pátá kočka Mařenka tehdy seděla pod stolem, když synek přišel domů.Čekala jsem, jak se věci vyvrbí. Když se číča zničeho nic vynořila z podstolu a navíc dělala, jakoby tam patřila odjakživa, nevěřícně zíral a pravil: "No to si ze mě děláš srandu!?" Naladila jsem se překvapeně a naštvaně, kdeže se ta kočka tady vzala? "No ta musela přijít s Kubou voknem! No ale když už tu je, vždyť ji nevyhodíme! Hele, jak hezky přede!" Samozřejmě mě to nesežral,ale druhý den už se s Mařenkou mazlil jako kdyby tam fakt byla odjakživa. Druhý syn mi udělal přednášku, že nejsem normální a tak, ale nakonec se taky smířil. No a takový věci se dějou u nás na Šumavě ve městě na Otavě!