8.12.2019 | Svátek má Květoslava


KOČKY: Jak moje kočky telefonovaly

13.1.2009

Valová - Vendelín, Kulíšek a BublinaKdyž jsem jela v létě na Krétu, přichystala jsem pro mámu mobilní telefon tak, že na něm byly pouze 4 adresy - lékař, policie, záchranka a moje číslo.

Telefon z ČR na Krétu stál jednak majlant doma za zahraniční sazbu, jednak tam 27 Kč za přijatý hovor z ČR.

Zazvonil mobil - na displeji MÁMA. Zvednu - a ticho. Za chvíli znovu zvoní, opět MÁMA. Opět nic, tedy ticho. Tak mi zazvonil aspoň 10x během 2 dnů. Nemohla jsem si dovolit to nebrat, co kdyby mě máma opravdu potřebovala. Když jsem volala já zpět, nezvedala mi to.

Záhadu jsem odhalila až doma - jak z nadpisu tušíte, na vině byly kočky (psáno v množném čísle, protože se žádná nepřiznala). Mobil ležel na stole a zřejmě bylo na displeji zrovna moje číslo a kočičky se po něm procházely. Stačilo ťápnout na ten správný čudlík a prozvonily se až na Krétu.

Protelefonovaly asi 600 Kč. Kdyby mi aspoň zamňoukaly, moc se mi po nich stýskalo.

Foto: Vendelín, Kulíšek a Bublina

Valová - Vendelín, Kulíšek a Bublina po jídle

Jana Valová


HMO jako zázrak přírody. Proč je tak důležité pro vaše mimiko?
HMO jako zázrak přírody. Proč je tak důležité pro vaše mimiko?

Kojení je bezpochyby nejlepší způsob výživy, který můžete svému miminku poskytnout. Správná výživa vašeho děťátka hraje již od narození klíčovou roli nejen ve vývoji a zdravém růstu. Současné výzkumy prokazují, že kojení má vliv na snížení rozvoje civilizačních chorob.