21.1.2020 | Svátek má BělaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


KOČKY: Hledáme nový domov pro kočičku RézuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 9, poslední: 7.12.2006 11:50, přehled diskusí

Nový domov :
Autor: Aga Datum: 5.12.2006 18:15

No, nebýt Ostrava z ruky, vezmu ji k nám V

do kočičárny www.felinogrey.estranky.cz

Bohužel je všeobecně známo, že největší poptávka budoucích nových majitelů je  po koťatech, která lze vychovat k obrau svému - starší kočky to mají složitější ...

Re: Nový domov :
Autor: tosca Datum: 7.12.2006 11:50

Koťata, která lze vychovat k obrazu svému? ;-D;-D;-D;-D

Tak takovou kočku, kterou by člověk vychoval k obrazu svému, neznám. Jo, koťata mají silnou zbraň - roztomilost, díky které mnohem rychleji vychovají člověka k obrazu svému. ;-):-)

Jinak, nemám kočky doma, měli jsme vždy akorát čiči venkovní a v současné době jsme už pár let bez kočky, protože nejstarší psová je moc nemusí a čičiny si nezaslouží ten stres, který by je u nás čekal. Ale co čtu názory a zkušenosti kočkomilů, tak kočka si svého člověka omotá kolem tlapky raz dva a pak si ho pěkně vychovává, podle svých potřeb. A zkušenosti s těmi, co jsme měli mi to potvrzují :-)

Rézinka je moc krásná:
Autor: jiný Honza Datum: 29.11.2006 8:13

Jak já bych chtěl kočku. Jenže kočka by musela být venkovní a zvyklá na psy. A doma nechtějí ani slyšet. A teď to nemůžu ani nadhodit, protože Fila je nemocná a ... znáte to.

Re: Rézinka je moc krásná:
Autor: terra Datum: 29.11.2006 10:21

Nádherná číča, jenže jediné, co pro ni můžu udělat, je držet jí palce:-(. Moje venkovní smečka by ji nepřijala (a ona by si s ní neporadila) a můj angorský domácí by zase sežral mě. Přítomnost druhého bytového kočka by vzal jako útok na svou integritu. A jestli je to s alergií paní majitelky opravdu tak mizerné... určitě ji to mrzí ze všech nejvíc. Tak - Rézy: tfuj, tfuj, zlom vaz!

Re: Rézinka je moc krásná:
Autor: Karolína Datum: 2.12.2006 15:23

Ta je tak krásná!!! Jak já bych chtěla kočku!!! Hned bych si pro ni jela třeba na druhý kraj republiky! Ale nemůžu, můj muž kočky a vůbec zvířata v bytě nesnáší a já jsem - tedy teď ne, ale časem zase budu, hodně v terénu, to by nedělalo dobrotu, nechat je tam samotné! Ale Rézinka by se mi moc líbila, miluju zrzavé kočky! Tak jí přeju hodně hodně štěstí!!!

Já sama pomoci nemohu:
Autor: Alča Datum: 29.11.2006 7:23

ale přeposílám článek mé dceři do Ostravy - mají už jednu kočku, kterou si vzali od staré paní, která musela do nemocnice, tak by si možná dali říct ještě s jednou chlupatkou vrnivou...V

Bohužel moje rodina,:
Autor: Vave Datum: 29.11.2006 6:30

to je přednosta a syn, setrvavají na svém odmítavém stanovisku vůči novému plyšákovi v naší domácnosti.

Držím vám všem palce!!VV

nádherná číča:
Autor: Jaga Datum: 29.11.2006 4:50

tak ať je brzo v dobrých rukou krále Miroslava.

Hodne stesti:
Autor: Hana Williamson Datum: 29.11.2006 2:33

preju pro Rezinku. Vypada jak uplne perfektni kocka. Posilam vas clanek mamince na Moravu, ja si myslim, ze by ji usedle zviratko udelalo dobre. Na ty nase kocicky v Jizni Karoline je moc hodna a moc se ji libi. Ale fakt nic neslibuju, jen se zeptam.