16.10.2021 | Svátek má Havel


KOČKY: Hledáme nový domov pro kočičku Rézu

29.11.2006

Réza 3Je zvyklá na byt, v podstatě je každý den kromě víkendů od 7 do 16 hod sama doma, někdy i déle. V bytě nic neshazuje, netrhá, neškrábe. Na balkoně má škrabadlo z dřevěného kůlu a jinak nikde neškrábe, ani koberce. Je velmi hodná, nikdy nikoho nekousla ani jinak neublížila, v podstatě jsme jí ani nikdy neslyšeli vztekle vrčet či prskat (jak to některé kočky umí).

Není příliš mazlivá, když si to někdo vyžaduje, musí to chtít sama, pak se sama i stočí do klína. Je ale velmi komunikativní, často si chce "pokecat" - to všelijak vrní, mručí a když její zvuky opakujeme, ihned "odpovídá", chodí kolem nás, lehá si, nechává se drbat po bříšku a zase vstává, chodí dokola a "povídá". Tento rituál má velmi ráda. Rozumí na slova "nesmíš", "ne", "počkej", "pojď", "hop" apod.

V létě je pravidelně přes prázdniny s rodiči na chalupě a umí velmi obstojně chytat myši. Večer se ale vždy stáhne do chalupy a spí uvnitř. Réza 1

Je nám velmi líto, že se musíme vzdát našeho člena rodiny, máme ji velmi rádi, ale manželce se zhoršila alergie natolik, že už není schopna normálně "fungovat", už jí nezabírají ani léky a neustálým používáním kapek do nosu (které už taky přestávají pomáhat) se jí začíná ničit nosní sliznice a přestává cítit. Alergolog ji už odmítá léčit, dokud se neodstraní příčina.

Telefon na nás: 776 589 085, 596 783 928 vše večer, případně 777 780 603 celý den (služební mobil).

Mailová adresa: romana.v@volny.czu

Otto a Romana Vitoušovi
Dolní 95
Ostrava 3

Réza 2

 

 

Otto a Romana Vitoušovi