Neviditelný pes

KOČKY: Hledáme kočičí královnu krásy!

17.4.2007

Svého mňoukajícího miláčka může přihlásit doslova každý - jedná se o unikátní soutěž všech kočičích krasavic bez ohledu na jejich původ. Jediné omezení spočívá v minimálním věku 3 měsíců a podmínkou je samozřejmě i výborný zdravotní stav a povinné očkování. Miss kočka - vítěz Vilík

Vítěze vybírají přímo návštěvníci pomocí hlasovacích lístků.

Svého favorita volí ovšem i VIP/ Odborná porota. Jako v předešlých letech odměníme i několik speciálních titulů, jako třeba "Nejmladší" a Nejstarší" kočka/kocour, NEJ Pohodář atd.

Velmi oblíbená je i "doplňková" soutěž o Kočičího Krále/Královnu Internetu - hlasovat bude možno od léta (až shromáždíme většinu fotek účastníků). Podrobnosti najdete na www.kociciazyl.cz.

Vítězové budou odměněni cenami a dary od sponzorů akce. Generálním partnerem je již tradičně český výrobce krmiv pro kočičky a pejsky KSK Bono.

Proto - majitelé nejnej koček NEVÁHEJTE a hlaste se už dnes! Pište nám na soutez@misskocka.cz

Stručné pokyny pro zájemce:

Zašlete nám e-mail s uvedením počtu zvířat, které chcete přihlásit do soutěže a nezapomeňte uvést svoji plnou poštovní adresu (vč. PSČ!) a hlavně FUNKČNÍ E-MAIL (na kterém jste skutečně k zastižení, hlavní komunikace probíhá především elektronickou poštou).

Mailem vám zašleme přihlášku - formulář k vyplnění (pro každou kočku 1 přihlášku).

Vyplněnou přihlášku nám pošlete poštou (je nutný vlastnoruční podpis majitele kočky) zpět a uhradíte účastnický poplatek (viz níže).

Zaplacením poplatku je vaše přihláška platná (detaily k platbě, podmínky stornování a případné vrácení poplatku najdete v propozicích)

Pošlete nám fotku přihlášené kočky - nejlépe e-mailem nebo na CD, se kterou budeme dále pracovat (zveřejníme na webu apod.).

Nejpozději měsíc před akcí od nás (e-mailem!) obdržíte detailní propozice výstavy, včetně pokynů veterináře apod. (základní pokyny vám pošleme již s přihláškou)

Účastnický poplatek činí 250 Kč za 1 kočku, při počtu nad 3 kočky sjednáváme individuální ceny. Miss kočka - Malačová a Kašparová

UMISŤOVACÍ VÝSTAVA

Souběžně probíhá ve vedlejším sále již tradiční Umisťovací výstava koček z útulků. Takže - přímo na místě si můžete vybrat svou soutěžící pro příští ročník :o)

Každoročně se účastní přibližně 10 útulků z celé ČR, kterým zároveň rozdělíme všechny konzervy, vybrané u vstupu na akci (předem inzerujeme "vstupné = kočičí konzerva").

Veškerý výtěžek z Miss kočka (zejména díky sbírkovým kasičkám, rozmístěným na výstavě) jde ve prospěch opuštěných koček.

Kdy a kde

Samotná výstava proběhne v Praze v sobotu 13. října v Parkhotelu v Praze 7 (Veletržní 20, hned vedle Výstaviště v Holešovicích).

POŘADATELÉ AKCE - KONTAKT:

Kočičí Azyl - občanské sdružení

Matěchova 6, 140 00 Praha 4

IČO: 26665174

reg. MV ČR pod čj. VS/1-1/57398/04-R

www.kociciazyl.cz

mail@kociciazyl.cz

Veškerou komunikaci ohledně soutěže prosíme směřujte na Kočičí Azyl, který vede evidenci účastníků.

Miss kočka - Eva Pilarová a vítězná kočka

Kateřina Bouda Kašparová


zpět na článek