20.5.2022 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

KOČKY: Hledáme kočičí královnu krásy!

Máte doma nejkrásnější kočku? Dokažte to! Přihlašte ji do soutěže krásy! Je tady už čtvrtý ročník soutěže krásy koček všech plemen, barev, velikostí, stáří…

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rpuť 17.4.2007 23:23

Jakube, bude určitě v šoku.

5 T - ticho, teplo, tekutiny, tišící prostředky, transport - Vzít si kocourka do postele, uklidňovat a nejdéle ráno zajít na rentgen. Vrnění může být klamavé - aby oblafl "nepřítele". Pokud by bylo možné zajít s ním do špitálu hned......

Jakub S. 17.4.2007 23:44

Tak oni si ho berou do ložnice, budou s ním, něco bumbal

a je celý takový mimo, jako by najednou nahlédl NĚKAM JINAM. Ale najednou už na něm byla vidět normální únava a ospalost a pak se pomalu sám očividně bez bolesti stočil a natáhl... tak jdou spat a nechávají noční světýlko, i když to snad u kočkovitých roli nehraje. Nevím, přesvědčil-li jsem je s tím RTG. Já už bych byl na cestě na kliniku, že. Ráno ale na ně hned najedu znova. Oni jsou v chápání věcí trošku prostší a jednodušší, jakkoliv výborní sousedi, 24 let bez konfliktu. Oba jsou z malých valašských dědinek a jaksi někdy berou věci aji po 35 letech ve městě venkovsky, což ovšem můžebýt + i -. Musí na mě dát přece! A jak s tou výškou bezpečného spadnutí? - Dík,děvčata.

Rpuť 17.4.2007 23:55

Re: Tak oni si ho berou do ložnice, budou s ním, něco bumbal

Jakube - těžko odhadnout. "Bezpečná" není žádná výška. Snad to bude dobré....

Jakub S. 18.4.2007 0:16

Re: Re: Tak oni si ho berou do ložnice, budou s ním, něco bumbal

Já jsem najednou zjistil,že jsem bleskově usnul u PC. Tak jdu spat, ráno uvidím. On je hrozný dobrodruh a výzkumník, trumbelín jeden. No jednou to muselo přijít, třeba se poučí! Brou.

Ap 18.4.2007 6:23

Re: Re: Re: Tak oni si ho berou do ložnice, budou s ním, něco bumbal

Dobré ráno.Co kočičák?Známým vypadl kocourek ze sedmého patra na beton.Taky čekal pod oknem,až si ho seberou.Odnesl to jednou zlomenou a druhou naprasklou přední nohou..Od té doby mají v oknech síťě.

Beda 18.4.2007 8:41

Re: Re: Re: Re: Tak oni si ho berou do ložnice, budou s ním, něco bumbal

přesně tak! bez zabezpečení je to jen otázka času kdy!!Rv:-( ... 4. patro do trávy by mohlo dopadnout dobře, nkdy je horší malá výška - kočka se nestačí "srovnat" a nedopadne na tlapky... ale rozhodně k doktorovi!!!!!! může mít i vnitřní zranění!!