18.10.2021 | Svátek má Lukáš


KOČKY: Hledáme kočičí královnu krásy!

17.4.2007

Svého mňoukajícího miláčka může přihlásit doslova každý - jedná se o unikátní soutěž všech kočičích krasavic bez ohledu na jejich původ. Jediné omezení spočívá v minimálním věku 3 měsíců a podmínkou je samozřejmě i výborný zdravotní stav a povinné očkování. Miss kočka - vítěz Vilík

Vítěze vybírají přímo návštěvníci pomocí hlasovacích lístků.

Svého favorita volí ovšem i VIP/ Odborná porota. Jako v předešlých letech odměníme i několik speciálních titulů, jako třeba "Nejmladší" a Nejstarší" kočka/kocour, NEJ Pohodář atd.

Velmi oblíbená je i "doplňková" soutěž o Kočičího Krále/Královnu Internetu - hlasovat bude možno od léta (až shromáždíme většinu fotek účastníků). Podrobnosti najdete na www.kociciazyl.cz.

Vítězové budou odměněni cenami a dary od sponzorů akce. Generálním partnerem je již tradičně český výrobce krmiv pro kočičky a pejsky KSK Bono.

Proto - majitelé nejnej koček NEVÁHEJTE a hlaste se už dnes! Pište nám na soutez@misskocka.cz

Stručné pokyny pro zájemce:

Zašlete nám e-mail s uvedením počtu zvířat, které chcete přihlásit do soutěže a nezapomeňte uvést svoji plnou poštovní adresu (vč. PSČ!) a hlavně FUNKČNÍ E-MAIL (na kterém jste skutečně k zastižení, hlavní komunikace probíhá především elektronickou poštou).

Mailem vám zašleme přihlášku - formulář k vyplnění (pro každou kočku 1 přihlášku).

Vyplněnou přihlášku nám pošlete poštou (je nutný vlastnoruční podpis majitele kočky) zpět a uhradíte účastnický poplatek (viz níže).

Zaplacením poplatku je vaše přihláška platná (detaily k platbě, podmínky stornování a případné vrácení poplatku najdete v propozicích)

Pošlete nám fotku přihlášené kočky - nejlépe e-mailem nebo na CD, se kterou budeme dále pracovat (zveřejníme na webu apod.).

Nejpozději měsíc před akcí od nás (e-mailem!) obdržíte detailní propozice výstavy, včetně pokynů veterináře apod. (základní pokyny vám pošleme již s přihláškou)

Účastnický poplatek činí 250 Kč za 1 kočku, při počtu nad 3 kočky sjednáváme individuální ceny. Miss kočka - Malačová a Kašparová

UMISŤOVACÍ VÝSTAVA

Souběžně probíhá ve vedlejším sále již tradiční Umisťovací výstava koček z útulků. Takže - přímo na místě si můžete vybrat svou soutěžící pro příští ročník :o)

Každoročně se účastní přibližně 10 útulků z celé ČR, kterým zároveň rozdělíme všechny konzervy, vybrané u vstupu na akci (předem inzerujeme "vstupné = kočičí konzerva").

Veškerý výtěžek z Miss kočka (zejména díky sbírkovým kasičkám, rozmístěným na výstavě) jde ve prospěch opuštěných koček.

Kdy a kde

Samotná výstava proběhne v Praze v sobotu 13. října v Parkhotelu v Praze 7 (Veletržní 20, hned vedle Výstaviště v Holešovicích).

POŘADATELÉ AKCE - KONTAKT:

Kočičí Azyl - občanské sdružení

Matěchova 6, 140 00 Praha 4

IČO: 26665174

reg. MV ČR pod čj. VS/1-1/57398/04-R

www.kociciazyl.cz

mail@kociciazyl.cz

Veškerou komunikaci ohledně soutěže prosíme směřujte na Kočičí Azyl, který vede evidenci účastníků.

Miss kočka - Eva Pilarová a vítězná kočka

Kateřina Bouda Kašparová


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


KONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více...
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !