16.12.2019 | Svátek má Albína


KOČKY: Hledá se domov pro Maggie a Terezku!

12.1.2009

Naléhavě hledáme domov pro dvě kočičky, které mají víceméně "sólo" povahu, a pokud se pro ně nenajde umístění, budou muset pobývat v kapacitně naplněných depozitech OS Kočičí naděje - a to při své povaze ponesou asi hodně těžko... Fenclová - kočička Maggie

První z nich je krásná černá kočička Maggie. Celý svůj život pobíhala mezi nohama lhostejných kolemjdoucích na ulici a schovávala se v keřích parku v Čáslavi. Dočasný azyl našla v hotelu na náměstí, kam chodila díky dobrosrdečnosti tehdejšího majitele krást jídlo návštěvníkům a dělat jim společnost. Když hotel změnil majitele, dostala Maggie přísný zákaz vstupu a smutně se vrátila pod keříky do parku. Jedné hodné paní, která v hotelu pracovala a Maggie znala, se kočičky zželelo, a tak se dostala do našeho depozita.

Je u nás v teple a nemá už hlad, ale není vůbec zvyklá na jiná zvířata, kterých je bohužel v depozitu na její vkus až příliš. Maggie je navyklá na lidskou společnost a velice ráda se mazlí. Prosíme vás, pokud máte doma kousek místa pro tuto kočičku, která toho v životě zatím moc hezkého nezažila, ujměte se jí, odvděčí se vám velkou něhou a láskou.

Současně hledá domov i kočička Terezka, krásná princezna se sametovým kožíškem. Přála by si mít svého člověka jen pro sebe a nechat se jím rozmazlovat, případně by snesla ještě jednoho kočičího společníka, ale jinak s ostatními zvířátky moc nekamarádí. Nehledáte pro sebe právě takového jedináčka?

Fenclová - kočička Terezka

Pavla Hybská