26.10.2021 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

KOČKY: Hledá se Brouček!

Dne 22. 11. 2005 ve večerních hodinách se ztratil v Praze 6 na Hanspaulce kocourek šedobílé barvy, stáří asi 10 let. Zvláštní znamení - neměl na předních pacičkách drápky (pozůstatek po bývalých majitelích z USA).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PetraK 25.11.2005 11:23

Jéééééééé to je

krása, že to dobře dopadlo!!!! Už jsem chtěla psát, že budou koukat, jsme taky na šestce a ono není nuno!
Skvělý!
 
Souhlasím s Karolínou- je to hnus. Oni mají  takovýhle přístup - něco chci, ale s minimem úsilí a ztrát. Přiznám se tady veřejně- je to jedna z vlastností, proč je nemám moc ráda.  Vše bezohledně přizpůsobit jen a jen sobě, bez ohledu na okolí a ostatní. Ale co tady kafrám šedivý řeči. Hlavní je, že se Brouček našel
Heduš 25.11.2005 10:41

HURÁÁÁÁ

to je krásná zpráva v tomhle zmrzlém a zasněženém dopoledni!!! :-))
Hela S. 25.11.2005 9:38

To je báááááječnééééé

úúúžasnéééé a skvělééé. :-)))) Tak doufám, že už se nikdy neztratí :-)))))
Eva A. 25.11.2005 9:35

Brouček

Velice děkuji za uveřejnění článku. A dobrá zpráva - Brouček, dříve JeePee se včera večer našel. Jsme moc šťastní, neboť venku by neměl šanci přežít.
Karolíno 25.11.2005 8:32

RE:

věřím, že když najdeš tady toho "správného" veterináře udělá to taky, za peníze jde všechno. A vůbec, není to o státech, ale i lidech.  A určitě se to netýká všech Američanů, ani většiny ne.
Navíc takhle zobecňovate nelze. Nedávno proběhlo v novinách jak jakýsi magor tady v Čechách umlátil psa kladivem. Mohlo by se z toho tedy vyvozovat, že tady mlátíme psi kladivem běžně. Blbost, že jo ?
JInak doufám, že se kocourek najde. Na Hanspaulku to mám bohužel trochu z ruky, tak aspoň držím palce.
Karolína Kroupová 25.11.2005 1:03

Amerika

je země neomezených možností, přátelé. Klidně si můžete nechat kocourovi amputovat drápy nebo psovi vyoperovat hlasivky, aby neobtěžoval štěkotem (dělá se). Je mi špatně, když si to představím. To naše handrkování o kousek chrupavky z ucha nebo pár kůstek ocasu mi přijde jako zaostávání. Ať žije přední světová velmoc!!!