Neviditelný pes

KOČKY: Domov pro myšilovného kocoura – spěchá!

13.2.2006 22:17

Zavolaly nás dvě obyvatelky činžáku sídliště Jihovýchod na pomoc kočce ve sklepě. V mrazech se tam uchýlila na Vánoce, zřejmě když někdo větral. Kulíšek

Po dohodě tam hodné paní daly nádobu se stelivem, vodou a každý večer krmení. Jenže chování některých obyvatel, když zjistili kočku ve sklepě se vystupňovalo tak, že zabraňovali krmení. Takže náš plán, aby tam kočička prožila těžké mrazy a pak si mohla okénkem zase jít po svých, nevyšel.

Po čtyři večery jsme ji jezdily odchytávat, až se povedlo, odvezly jsme ji ke kastraci.

Z kočičky se vyklubal kocour, tento Kulíšek bude vděčný myšilov. Hledáme teď pro něj útočiště na statku, nebo u někoho ve sklepě, kam se může uchylovat po vydatném lovu... Pokud se najde vhodný domov v některé z okolních vesnic, můžeme tam Kulíška i odvézt. Pomozte - spěchá - kocourek nemůže být dlouho zavřen, potřebuje volnost a u nás ji nemá, protože není ochočený.

Pokud mate o Kulíška zájem, ozvěte se na tel. 518 321 734 nebo 724 513 357 (Hodonín), případně na email. (Nabídka dalších kočiček z Hodonína, které První společnosti za práva koček nabízí do nových domovů…)

Maja Brázdilová


zpět na článek