8.12.2021 | Svátek má Květoslava


KOČKY: Domov pro myšilovného kocoura – spěchá!

13.2.2006 22:17

Zavolaly nás dvě obyvatelky činžáku sídliště Jihovýchod na pomoc kočce ve sklepě. V mrazech se tam uchýlila na Vánoce, zřejmě když někdo větral. Kulíšek

Po dohodě tam hodné paní daly nádobu se stelivem, vodou a každý večer krmení. Jenže chování některých obyvatel, když zjistili kočku ve sklepě se vystupňovalo tak, že zabraňovali krmení. Takže náš plán, aby tam kočička prožila těžké mrazy a pak si mohla okénkem zase jít po svých, nevyšel.

Po čtyři večery jsme ji jezdily odchytávat, až se povedlo, odvezly jsme ji ke kastraci.

Z kočičky se vyklubal kocour, tento Kulíšek bude vděčný myšilov. Hledáme teď pro něj útočiště na statku, nebo u někoho ve sklepě, kam se může uchylovat po vydatném lovu... Pokud se najde vhodný domov v některé z okolních vesnic, můžeme tam Kulíška i odvézt. Pomozte - spěchá - kocourek nemůže být dlouho zavřen, potřebuje volnost a u nás ji nemá, protože není ochočený.

Pokud mate o Kulíška zájem, ozvěte se na tel. 518 321 734 nebo 724 513 357 (Hodonín), případně na email. (Nabídka dalších kočiček z Hodonína, které První společnosti za práva koček nabízí do nových domovů…)

Maja BrázdilováKONTAKT na Liku z redakce Zvířetníku je zde více...
ARCHIV ZVÍŘETNÍKU od února 2010 do prosince 2013 najdete na stránkách Dagmar Ruščákové DeDeník
HLEDÁTE POMOC PRO NALEZENOU VEVERKU?
Vše potřebné zjistíte zde...
Víte, jak správně psát - a to nejen na Zvířetník? Podívejte se do Nápovědníku !