5.4.2020 | Svátek má Miroslava


KOČKY: Chlupatec Mourek hledá nový domov

4.6.2009

Ahoj Lidi!
Jmenuji se Mourek, jsem kocour, ale to se pozná podle jména. Jsem prý čistokrevný mainký mývalý a SHÁNÍM NOVÝ DOMOV! Javůrková - Mourek mainský mývalý 1

Musím vám o sobě něco povědět. Jsem úplně bezradný. Představte si, že moji lidičkové mě už nechtějí. Tedy začalo to tak, že se moje milovaná panička odstěhovala. Páníček řekl, že si mě jako nechá napořád, abych mu hlídal dům, tedy můj dům, že. Ale pak si to nějak rozmyslel a nechtěl mě. Odnesl mě do psího domova, kde mě ale také nechtěli.

Vzala si mě od tamtud jedna paní, co se stará o opuštěné kočky, a tak teď bydlím v bytě. Není to ale žádná legrace, jsou tu totiž kočky a já s nimi nechci vůbec nic mít. Hrozně se mi stýská, a tak jsem se schoval do koupelny, a když nějaká kočka strčí čenich do koupelny, tak se udělám ještě větší, než jsem (tedy obrovský), a kočka se lekne a uteče.

Nová panička je sice hodná, ale moje panička to není, tak jsem z toho všeho hrozně smutný. Ani jíst mi moc nechutná, nejraději bych nebyl. A přitom jsem hodný kocour, rád se mazlím a mám rád lidi, ale teď jsem tak zklamaný, že mě moji drazí opustili, že mě život fakt nebaví.

Tak kdybyste mě chtěli, tak bych byl moc rád. Jsem fešák, ale to víte, už jsem na světě 9 let. Chtěl bych moc zase svůj domov. Bez koček, protože chci mít své lidi - tedy vás - pro sebe. Abych vám mohl dokázat, že jsem užitečný. Pomazlím se s vámi a barák vám ohlídám, i s bytem bych se spokojil, jen kdybych měl zase své lidi.

Tak co myslíte, nevezmete si mě už NAPOŘÁD??? Jo a posílám vám fotky, abyste viděli, že jsem fakt hezký !!! A taky kontakt na mojí pečovatelku, u které si můžete domluvit návštěvu a přijít se na mne podívat. Kontakt: Jaroslava Rutschová, tel. 736 748 075, Praha

Mourek

(Pozn. red. - Spěchá to moc, situace je vážná...)

Javůrková - Mourek mainský mývalý 2

Dana Javůrková