19.8.2019 | Svátek má Ludvík


KOČKY: Bystrozraký slepému nevěří

21.1.2009

Ale protože mu jeho osud nešel pod fousky, naštval se. Rozhodl se, že to nevzdá. Poloslepý a šílený, podvyživený a k smrti vyděšený řval na celou ulici. Jenomže, ono zrovna bylo mrazivo, bylo mu tam ouvej - a tak je tady. A chce se vyléčit, aby mohl hoooodně zlobit!

A že prý tohle někde slyšel, a že prý si to taky myslí. A tak má pro ty, kteří mají volný pelíšek pro budoucí čtyřnohé členy rodiny, takový malý vzkaz. Dá se brát třeba jako novoroční předsevzetí, nebo prostě jen tak... Šrámková - Miki 1

Miki vzkazuje - jménem vašich budoucích kočičích přátel - prosíme, nevybírejte si nás pouze očima, ačkoliv chápeme, že barva srsti, tvar čumáčku či velikost uší je to první, co vás na nás zaujme. Víme, že někteří máte svoji představu dříve, než nás uvidíte, třeba proto, že hledáte náhradu za kočičího miláčka, který vám odešel do kočičího nebe, a vy se s tím odmítáte smířit.

Chápeme, že váš výběr záleží jen a jen na vás, a my, opuštěné mňoukající bytosti občas nemáme odpovídající image, zvláště tehdy, kdy jsme se ocitli napospas divnému stvoření, co si hrdě říká Člověk, a které nám tolik ublížilo.

Prostě nevybírejte si nás očima, ale srdcem...

***

Nyní máme v péči 63 dospělých koček, 6 koťat ve věku 7 měsíců a 10 koťat ve věku 3 měsíců.

Tento stav se samozřejmě neustále mění, a velice nás mrzí, pokud z důvodu plné obsazenosti nemůžeme pomoci dalším. Čekají nás zároveň další operace, kastrace, vakcinace apod., často muselo být ovšem prioritou řešení náhlých stavů přímo ohrožující kočky na životě.

Naším dalším cílem v letošním roce je též vybudování dalších ubytovacích voliér, tedy rozšíření ubytovací části, vybudování dalšího karanténního příjmu, neboť toto je prioritou provozu i existence zařízení našeho typu.

V jakém stylu jsou apartmány pro naše svěřence budovány, můžete shlédnout např. zde

Chcete pomoci Mikimu k uzdravení? Chcete zpříjemnit život dalším kočičím pacientům a přispět na jejich léčbu či stravu? Udělejte si radost, pořiďte dárek svým blízkým, rozmazlujte se!

Šrámková - Miki 2Pro vás věcička pro radost - pro ta chlupatá vrnící klubíčka velká pomoc !

Výdaje za veterinární péči převyšují reálné možnosti - přesto za záchranu životů našich svěřenců vytrvale bojujeme, stejně tak jako se snažíme dopřávat jim misky plné dobrůtek ! Tuto problematiku moc dobře zná každý, kdo se rozhodl pomáhat zvířatům...

Dovolujeme si proto nabídnout vám možnost spojit příjemné s užitečným.

Kromě uvedené nabídky výrobků na podporu léčby a péče svěřenců depozita můžete mít samozřejmě dárečky na přání - chcete mít svého miláčka na stěně v rámečku, nebo třeba na oblíbené sklence či hrnku na kávu? Hledáte vhodný dárek pro kočkomilné známé? Případně hodláte obdarovat myslivce, rybáře, pejskaře, kovboje, sportovce nebo pro změnu novomanžele? Fantazii se meze nekladou!

Zakoupením jakéhokoliv předmětu z naší nabídky přispějete na úhradu nezbytné veterinární péče potřebným - celý výtěžek z prodeje je věnován na péči o opuštěné kočky.

Vybrané dárky zašleme na dobírku nebo předáme osobně.

Majka Šrámková, dobrovolník depozita pro opuštěné kočky FELIX GREY o.s. majasram@seznam.cz

Majka Šrámková


60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?
60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?

Na 8. srpna připadá mezinárodní den ženského orgasmu! Jak svátek vznikl a proč ženy orgasmus někdy předstírají?

Diskuse


Zina
21:20
23.1.2009

majasram@seznam.cz
12:36
24.1.2009

Hana W
13:32
21.1.2009

Milena
12:32
21.1.2009

Jakub S.
16:14
21.1.2009

terra-san
10:40
21.1.2009

Zdena b.p.
19:45
21.1.2009

počet příspěvků: 7, poslední 24.1.2009 12:36