Diskuse
KOČKY A PSI: Procházkovic zvěřinářství
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Kája
pro Monču
Mončo čau! Jmenuji se Kája a jsem na tom jako ty. Mám doma psinec a ti moji psiska jsou zlatý retrívr a baset. Hele, jaký máš program na počítač_ Kája
Hanka
levhartík domácí
Sakra ten levhrat obláčkovej to bych si nechala líbit. Přesně na takové fešáky mám slabost. Máme doma 3 kočičáky a můj velký sen je nějaky pořádny bengál... Mnouu mnouu
MaRi
Re: levhartík domácí
tři kočičáci??? Tak to mám milion otázek - jak se jmenují, jak vypadají, jak jste se našli, jak si hrají - piš a piš
Jakub S.
Podívejte na nabídku zásilkových supermarketů v LN:
Poslední nabídka: Tiefgefrorene Babies made in Germany, při hromadném odběru sleva; dále na skladě (do vyprodání) Kinder in alle Altersstufen frisch aus dem Keller - lebendig!, made in Austria. Další rozšíření sortimentu v brzké budoucnosti možné, sledujte oznámení. - Inzerce
Xerxová
omluvenka na tři dny
Když bylo zřejmé, že z květnové dovolené nic nebude, tak jsem zlomila svoji polovičku alespoň na tři dny klidu... Takže od zítřka do pátku mizíme mimo emailíky. Betí hlášení po návratu je v plánu
.
Bláža
Moniko!
To je úžasná smečka, co se kolem tebe omotává
Opravdu napiš o všech, budeme rádi! Kočičky jsou nádherně vybarvené a pejsci určitě moc prima kamarádi. U nás doma je taky kočko-psí domácnost a ještě rybičky
Posílám ti moc pozdravů 
týna
zas jen tak probíhám
a nestíhám. ale dnes naposled v práci, doma internet už nemám, v chaloupce budoucí ještě nemám, tak jen abyste věděli, že na vás nezanevřívám. já se vrátím 
Zdena b.p.
Re: zas jen probíhám
Jsi mi připomněla: "Já se vrátím Dagu Bedmene, a se mnou příjde zákon"
A doufám že to náááádherné slovo - nezanevřívám -Jakub ocení. Já tedy jo. 
Xerxová
je to k smíchu? nebo k pláči?
Právě jsme s Betkou dorazily domů z procházky. Hned na začátku jsem před sebou viděla smečku sídlištních psíků (asi tak 8 kousků různé velikosti) s páníky a protože Betka je velmi čerstvě doháraná, tak jsme raději šly druhým směrem. Tuším, že pár puberťáků by ji ještě obtěžovalo a tak jsme je raději nechaly polítat a pohrát bez ní. Betka si i tak užívala svobody, lítala, čenichala,... příroda krásně zarůstá, ve stráni nad potokem bylo moc pěkně, našlapaly jsme toho dost. Byla jsem v klidu, před námi byl kopeček a pak táhlé klesání, nikde nikdo. A najednou byl slyšet šílený kvil psíka a ještě horší jekot paničky. Vyletěla jsem na tu muldu (srdce mi bušila jak před infarktem), tam nehnutě zděšeně stála Kosatka a viděla jsem pod kopečkem (20 spíš 30 metrů daleko)ječící paní, která měla NA HLAVĚ amerického barevného kokra. Až pak mi došlo, že za to může Beta, která se před nima vynořila z porostu. Paní na mě řvala, že ta doga byla na volno (to už jsem ji držela za kšíry, asi zbytečně, Betka si s tou vícehlavou saní nechtěla nic začínat) a že to se nesmí. V klidu a s úsměvem jsem jí vysvětlila, že tento lesopark je zóna volného pobíhání psů a než jsem to dořekla, z kopce dolů za potokem se hnala ta banda veselých psíků... Paní zezelenala ještě víc, tak jsem jí škodolibě doporučila, ať pustí svého pejska mezi ty ostatní (vím, že je to fajn smečka bez rváčů), neboť je to normálnější, než mít psa v drdolu. On jí opravdu stál zadníma tlapátkama na ramenou a předníma jí hrabal po čele

Pejsek byl upravený, hezký, mladý... ale ta socializace asi nic moc
Rpuť
Re: je to k smíchu? nebo k pláči?
Tady je jeden majitel knírače, který spatření Blesana zvedne pejska nad hlavu, tančí s ním odzemek, jak Jánošík před popravou a docela vážně mi tvrdí, že ho chce Blesan zakousnout...:)) Není třeba dodávat, že Blesan akci "pejsek dělá letadýlko" sleduje s opravdovým zájmem
Bubu
OT - pro zvědavce
Kdo se chce juknout, jak nám roste kotěcí klubíčko, tak může. Přidala jsem pár nových obrázků. Mají se k světu, už umí vylézt z košíku, začínají běhat s ocáskem napruženým jako anténa pro příjem signálu z dálkového ovládání a zkouší spolu zápasit. Do týdne je z nich likvidační komando. A jsou lepší než televize.
Sorry, ale musela jsem se pochlubit.
Heduš
Re: OT - pro zvědavce
nááááááádherné


mám tu hubu od ucha k uchu a ňuňám a šišlám si tu
lenteska
¨:)
Monči, ty jsi mě předběhla:)) A jsem moooc ráda, že jsi konečně napsala!!!
Supeeeeer.
lenteska
Všem milým zvířetníkům
Milí zvířetníci, milovníci zvířátek,
dostala jsem za úkol od mojí drahé maminky Emtesky sledovat, zda-li už vyšel článeček, který napsala o Monči a jejích čtyřnohých kamarádech. S nadšením jsem zjistila, že článeček už na zvířetníku je a k němu jsou od vás krásné milé příspěvky v diskusi. Je to super, mooooc vám všem děkuju, i za mamku. Až se vrátí v sobotu z Francie, určitě se vám ozve:) A já, až dneska odučím dětičky ve škole, poběžím k Monči domů (sice se taky budeme spolu muset učit, ale neodpustíme pohrát si a pomazlit se s celou psí a kočičí smečkou) a taky ji zkusím přemluvit, ať už sedne a napíše konečně o svých drahých psích a kočičích kamarádech.
Přeji vám všem pohodový den, těším se na další příspěvky ....
PS: Je super, že zvířetník funguje, je skělý a lidičky tady taktéž:)
Mějte se, zdraví lenteska ( Lenka:) )
Jakub S.
Re: Všem milým zvířetníkům
Teda tady bude přelenkováno... ale vadyla nýc (jak říkali brněnští Němci)!
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz