13.8.2020 | Svátek má Alena


Diskuse k článku

PSI: Vousatý svět a já aneb Ibi herečkou

I když jsem za ty roky zvyklá na ledacos, telefonát, který jsem měla loni v červenci, mě překvapil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 10.1. 2020 9:06, přehled diskusí

M. Crossette 9.1.2020 18:24

Petro, gratuluji k úspěchu Iby, psí héérečku (tedy tu skutečnou, filmovou;-)) jsme tu ještě neměli. Iby je krasavice, jak dokazují fotky. Jó "parvo" je i tady postrachem štěňat , Iby si filmovou slávu zaslouží za svůj vybojovaný život. Vůbec jsem nevěděla, že štěňata kníračů jsou při narození takhle celá černá! :-) Moc se mi líbí fotka její hlavy, to mají opravdu knířači takhle barevná fousiska?

Nevím, jestli jste viděli loňský film "A dog's way home". Mohu doporučit, je to typický "feel good film" - doják, ale moc pěkný, skvělé triky s virtuálními zvířaty. Hlavní hrdinka je fenka, kterou pro tuhle roli vybrali z útulku, kam se dostala doslova "ze smetiště". Posílám (bohužel anglický) odkaz jednak na ukázku filmu, ale dole je kousek z tréninku fenky. My film viděli na DVD a v bonusech je o tréninku mnohem víc. Jak píše níže Lika, já také hodně sleduji chování psů, když jsou se svými filmovými majiteli. Jak "koukají jinam". Právě z různých ukázek jejich tréninku vím, jak se psí na své role připravují. A tak pak "vidím", jak u kameramana stojí psí trenér (no u Iby panička:-)) a dává mu povely. Musí to být pro lidského herce(herečku) zvláštní, hrát jak třeba se psem konverzují s při tom vědět, že on mu vlastně vůbec nevěnuje pozornost a kouká "za něj" :-). Ale ve výsledku filmu je radost na to koukat a jistě i Iby bude "na plátně" vypadat stejně skvěle jako ve skutečnosti :-).

https://tinyurl.com/y7lvwz8c

O.T pro Janu Opuštilovou - u minulého Mlsotníku máš odpověď, nasal jsem dodatečně.

P. Vrchotová 9.1.2020 19:02

Děkuju :-) jojo knírači se rodí černá a je to pro nové zájemce celkem šok. Když jim posílám fotky narozených štěňat, tak mi volají, že oni chtěli pepřáčka a ne černého ;-D Takže vždy vysvětluju a vysvětluju :-)

Parvoviroza je něco trochu jiného než herpesvirus, ale dá se říct, že obojí je hnus ;-( Není prostě o co stát, snad jen že v případě "parva" jsou k dispozici léky, na herpes léky neexistují.

Moc děkuju za odkaz, kouknu.