27.1.2021 | Svátek má Ingrid


VíP: Aneb víkendový pokecník

26.9.2020

Tuhle mi padl zrak na video o Simonově kočce (spíš to bude kocour), o tom, jak to všechno začalo. A začalo to tím, že Simon si doma staví ikstý model lodě, což je velmi choulostivá práce, a náhle se mu zasteskne po kočce (kdysi zřejmě nějakou měl, ale tehdy nemohl být modelář, protože, jak další události ukazují, jsou tyto dvě funkce - kočka a modelaření - v prudkém rozporu. Anebo Simon zapomněl :D)

Vzpomněla jsem si, jak jednou náš kocour Myšák ukradl v nestřežené vteřině tankový pás. Nebyl pak nikde k nalezení (jasně, v měřítku 1:1 by k nalezení určitě byl :-). A pak se náhle po měsíci objevil uprostřed obýváku. Mezitím byl ovšem tankový pás zakoupen nový, a můžete mi věřit, že tyhle věcičky nejsou levná záležitost.

Takže mě napadlo - udělali vaši miláčkové nějakou škodu, která vás opravdu zamrzela? Kvůli které jste chvíli zapochybovali o správnosti svých rozhodnutí? Znám domácnost, kde kocour pravidelně čural na pohovku, a než aby mu dali bedýnku k pohovce (byla schovaná v komůrce, i když přístupná kočičím okýnkem), tak si pohovku pojistili. Takže blízký čalouník měl zřejmě vystaráno.

A tuhle jsem při sledování on-line kamery s čapím hnízdem viděla, jak pan otec přinesl čápatům snad půlku kuřete, kterou čórnul nepochybně  někde v zahradě, přichystanou na grilování.

Když jsem se rozhodla mít doma kočku/kočky, současně jsem se rozhodla nepořizovat žádný opravdu drahý nábytek. Ale i tak, kdyby si kočkouři zamanuli, safra safra, pole působnosti v oboru ničení a kradení by se našlo. Takže - jak u vás?

Každopádně přeji příjemnou sobotu a neděli.

Toto je obvyklý vípák, takže sem pište o čemkoli, co vás zajímá a oč se chcete podělit.

Lika Neviditelný pes


Nechce se vám dnes vařit? Hotové polévky SALVEST Prestó jsou ideální alternativou
Nechce se vám dnes vařit? Hotové polévky SALVEST Prestó jsou ideální alternativou

S kolegyněmi v redakci jsme měly možnost vyzkoušet polévky Prestó, které jsou opravdu rychlé na přípravu a usnadní vám přemýšlení nad tím, co...

Z. Jajka Moc a moc držím 23:28 27.9.2020
M. Crossette Tak0 2:41 28.9.2020
Z. Lika Držím pevně! 11:56 28.9.2020