6.8.2020 | Svátek má OldřiškaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PSI: O princezně HounožroutceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 83, poslední: 24.4.2017 22:45, přehled diskusí

Zakletý prdy!:
Autor: Z. Vave Datum: 24.4.2017 20:03

Petro, Ty mě budeš mít na svědomí, jsem tady hýkala jako vosel. :o)

Skvělé psaní, myslím, že kdybys mohla zaskočit do hospody u Kance, WWW by Ti nechal natočit pivo s obzvlášť povedenou pěnou.

Gratuluju k úspěchu, taky jsem doma mívala princeznu Hovněnku, ale jelikož nejsem žádná chytrá Koláče, tak se žádné úspěchy nekonaly. ... Leda že bych si jako úspěch připsala, že Ance na stará kolena zřejmě přestala houna chutnat.

Re: Zakletý prdy!:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 22:38

Až na to jednou dojde, bylo by mi ctí kdyby mi u Kance to pivo natočili. Jsem ráda, že jsem Tě rozesmála,moc.Teda já ne, to "vona" !To vona Tě rozesmála. Já nic, já muzikant. Každopádně teda ty zakletý prdy nejsou úplně od věci, Tali by se totiž mohla klidně jmenovat princezna Prdlafka. Neboť fakt jakýkoliv pnutí mysli vyvolává jistou zvukovou kulisu. Ať už ve smyslu "Tali kruci sedni!" a s usednutím přijde i ús.... no úspěch to není :D a nebo ve smyslu "Výýborně Tali,, výýborná seš, ty to tak krásně umíš!" a ona potvrdí muzikou, že to opravdu umí :D.

Ad ty úspěchy v oblasti koprologie - ještě žádný nejsou, to bylo jen proto, že jsme byli v těsném dosahu. To ona si nás ještě mockrát podá, než se tohle poddá :D. A nebo budem taky muset počkat na ty starý kolínka.

Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: D. Ruščáková Datum: 24.4.2017 19:11

tvých tvůrčích psaní, jaké jsem od tebe četla a že jsem toho četla!:)) Jako Beda, smála jsem se už od zaražených prdů :P Četla jsem to už ráno na mobilu, ale babičkuju na plný úvazek (neplánovaně, takže malej se mnou musí vymetat mé schůzky:)) a nemám kdy se dostat pořádně k počitadlu:))

Pokud jde o hounožroutství, tak největší čuně naší smečky je Berry! Jinak slušně vychovaná dáma je prostě koprofág. Aspoň, že se v tom neválí...:))

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: M. Crossette Datum: 24.4.2017 19:29

Petro, tak tady si dovolím sekundovat Dede! Psát o krásné slečně Talířové pohádkovým stylem budeš doufám opakovat, jako ostatní už samotný název mě rozchechtal.

No ač "už dávno nejsem dítě", tak palečky strakaté krasavici držím fest a přeji aby zaklínadlo „Fhůůůůj ty prase hnusný!" muselo být opakováno jen ve velmi vyjímečném případě.

Bílé Sadie se v tomto směru věřit nedá, ale protože naštěstí chodí stale na vodítku, manžel je schopen včas ji strhnout zpět, ale vyjímky take existují. Naštěstí lidské hromádky jsme tu ještě nikdy neviděli, tyhle jsou "jen" od psů nebo divoké zvěře. Trixie k naší velké radosti o tyhle pochoutky nejeví zájem - přesněji jeví - ale pouze od našich koček. Naštěstí ty nejraději hrabou na záhoně, který je ohraničení pletivem aby tam Trixie nemohla, takže se k tého jejich pochoutce dostane jen vyjímečně. Na procházkách sice hromádky nebaští, ale o to s větší vervou vyhledává a pak dlouze nasává. Ucití tu vůni (čersvtou i starší)z pěkné dálky a prostě k ní musí doběhnout, nebo nás k ní silou dotáhnout. Pak stojí jak socha, jen cuká špičkou nosu a hluboce nasává klidně několik minut. NIKDY ale ani neochutná! A já si vždy dumám, jestli při tom vdechování má nějakou představu, kdo tu hromádku udělal - velké h..= velký pes atd. Myslím, že pozná když jde o hromádku nějakého divokého zvířete, ta pak vůni téměř pije, jak ji fascinuje.

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: M. Beda Datum: 24.4.2017 19:40

"stojí jak socha, jen cuká špičkou nosu a hluboce nasává klidně několik minut" - musí jí to působit nějakou extra slast, možná až erotickou (snad to není příliš odvážná myšlenka, chicht), jinak si to neumím vysvětlit...

no, je vidět, že vnímání "vůně" je silně individuální

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: D. Ruščáková Datum: 24.4.2017 21:21

Bedo, psi "žijí" nosem, tedy na každý stejně, ale rozhodně mnohem víc než jiní tvorové. U nás je extrémně čichavá Ari (naštěstí není princeznou Hounožerkou:))

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 22:45

Maričko - za palečky díky předem, zadem i bokem, budeme je velmi potřebovati. A to na všech frontách. Teď jsem se vrátila z druhý várky venčení a Tali se po dlouhý době zas chovala jak střeček :-(. Chtěla bych znát ten spouštěč. No každopádně už je síla, jak ji z toho vytáhnout, abychom se zase nesmýkaly. Kdybych ji nechala, tak zas venčím ruský kolo, takhle se za chvilinku srovnala a byla schopná vnímat.

Tak Trixie by teda měla dostat metála za pevnou vůli, šikovná je. Asi vědkyně nějaká, rozbory pachový dělá, disertačky o tom píše.... :-). Nikdy mě nepřestane udivovat, jak to někteří psi - jako Sadie, stihnou zbufetit i na tom vodítku. To jsou fakt "umělci". :-)

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 22:41

Děkuju za pochvalu. I když to není vlastně moje zásluha. Museli byste ji vidět - pak by vás napadlo to stejný, takže zásluhy má ona, já jen napsala, co jsem viděla :D. Zrovna dneska jsme si nad komentářema říkali, že fakt je tohle ještě ta lepší varianta (pokud teda si pes nepořídí něco jako Bonny od Zdeny, která už je od té doby na trvalý dietě - díky jednomu hounu :-(

OTéčko:
Autor: Z. Yga Datum: 24.4.2017 14:02

Na svatého Jiří vylézají hadi, štíři.

Tak dnes asi moc nevylézají (i když u nás slunečno, tak nějaký ten otužilec by mohl aspoň vykouknout), přesto přeji všem Jiříkům krásný sváteční den - a to jak k protinožcům, tak třebas kousek za Brno (Alex jistě vyřídí) ...

Re: OTéčko:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 14:45

ajo ajo, fšécko nej ku svátku. U nás hadi a štíři byli někteří venku již v době toho tepla - tedy doposud 2x ještěrka z který měl Rumíček Vánoce, neb jí pásl na asfaltu. Joudík no :D

Re: OTéčko:
Autor: Z. Lika Datum: 24.4.2017 16:07

Všem Jiřím pěkný svátek přeji. A jelikož jsme krásný den strávili v zoo, viděli jsme hadů spousty.

Tohle:
Autor: Ž. Eva Datum: 24.4.2017 11:02

jsem už vzdala. Mé celkem poslušné psice zvládnou dost. Ustojí zvěř, ledacos. Ale ho.. nebo mršiny je lákají. Mršiny jen na parfémování, ho.. i na sváču, podle nálady. Nechápu, jak si dokážou vyrobit náhrdelník kolem celého krku. Fakt kolem dokola. Když je vidím včas, uřvu je. Když je chytím při činu, Derču a Aju uřvu, Ginny si ještě párkrát uždíbne. Nepomáhá nic. Jsou mistry v nenápadném zmizení a návratu spokojené mlaskající psice.

Feny jsou daleko horší čuňata, než psi. Jak na válení, tak na požírání. Mám to zjištěné jak z vlstní zkušenosti, tak od našich odchovů. A nejhorší jsou v březosti, to jsou fakt dálkové detektory. Na jeich nos nemám, jediná šance je mít v hlavě mapu pos.. míst. Jenže lidi jsou schopni to udělat kdekoliv.

Jo a koňské jsou taky lahůdkové. V těch se kupodivu neválí. Očkování to z koňského zažíváku nedostane, jen chrání koně před infekcí. Proto jsem si nechala psy proti tetanu naočkovat. Tetanus je u psů vzácný, ale občas se objeví a pak bývá těžký a často i smrtelný. Těch pár korun jednou za 2 roky za očkování nás nepoloží.

Re: Tohle:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 11:21

Že jsou ty čůzy na tohle horší než hošíčci?? Myslela jsem si to. Ony jsou vůbec horší, všechno hrozně komplikujou :D - ženský no.

U nás v loukách teď vyčlenili část pro kolaře krosaře - co tam tihle lidi dokážou, to je hnus!!! Vážně fakt humus. Slušní kolaři mi prominou, ale jsou to hrozný prasata a bezohlední jedinci. Že se loukama pohybuje i někdo jiný než oni?? Ne-zá-jem. že to tam je od nich plný papírových kapesníků a bohužel nejen jich? Nezájem. Že tam pro jejich řádění zase zvěři ubylo prostoru a rozryli to tam jak kanci? Nezájem :-(

Ad tetanus-přemýšlím nad ním, ale váhám ne z důvodu peněz, ale aby člověk ty psy "nepřeočkoval" Tali třeba měla očkovanou i žloutenku - jsem vůbec netůchala, že se psům žloutenka očkuje :o

Re: Tohle:
Autor: Z. Xerxová Datum: 24.4.2017 12:12

u nás v lesoparku (také zóna volného pobíhání psů) je každé odpoledne spousta dětiček z družiny a ze školky. Dítka si to užívají - opravdu je to báječný přírodní prostor... jen těch dětských "odpadů" je momoc

No pane!:
Autor: Z. Janaba Datum: 24.4.2017 10:58

Milá pohádka, výživná diskuze takhle při pondělku. Fotodokumentace skvělá, ovšem chybí tam inkriminovaný předmět. Když dokumentace, tak dokumentace!

OT: již několikrát jsem se setkala s výrazem matroš. Ať kombinuji jak kombinuji, na nic jsem nepřišla. Snad mě omluví moje letité pobývání mimo země české, kdy se cit pro jazyk regulérně vytrácí. Co tím tedy chtěl básník říci?

Re: No pane!:
Autor: Ž. Eva Datum: 24.4.2017 11:03

Matroš je zkráceně materiál. Jakýkoliv. Úsloví "to je matroš" se používá ve smyslu to je, pane, kvalita.

Re: No pane!:
Autor: Z. Yga Datum: 24.4.2017 11:37

Taky bývá užíváno ve spojení s trávou - matrošem se nazývá marjánka, mařena, či-li marihuana

Re: No pane!:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 11:23

Tak tohle foto vážně nedodám a nedodám!! Když odmyslím to, že v té situaci není prostor, tak ani teda vůle k fotodokumentaci :D

Jojo, matroš, jak už bylo psáno, to je materiál echtgold kvality :D

Re: No pane!:
Autor: Z. Janaba Datum: 24.4.2017 12:30

Díky, jeden se holt učí celý život!

Re: No pane!:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 12:44

ano, to třeba já s Talířovou se asi budu učit i po smrti :D

Re: No pane!:
Autor: Z. Lika Datum: 24.4.2017 16:06

Tu jedinou konkrétní fotku jsem Petře zakázala poslat. Ani napadnout ji to nesmělo!

Když nastane:
Autor: A. Lex Datum: 24.4.2017 10:31

čas ťůristů, jsou podél cest v lese nastražené pastičky. Takže vím, o čem píšeš. Ajvi si jich nevšímá, ani Klérku nezajímaly, ale Eriska, ta byla přeborník. Nejhorší okamžiky nastaly, když měla na nose náhubek a našla houno. Musela jsem čistit nejenom vousy, ale i náhubek. Zajímavé je, že šla jenom po lidských a prasečích.

To psice, velšinka od sousedů odnaproti je jiný kabrňák. Ta bere všechno! Je to hotový koprolog.

Re: Když nastane:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 10:34

Neee, nenenenene s náhubkem nenenene! Fuj, ble hnus, a ešče ty fousky k tomu, achiiichouvej. ne nejsem největší chudáky, nejsem vlastně vůbec chudáky! :D

Tak:
Autor: Z. Jenny Datum: 24.4.2017 10:20

milá princezno strakatá, je hezké, že si odolala takovému pokušení jak píše Tvá pobočnice, však ono se zase něco najde.:-) Ale jste borkyně, jde vám to moc dobře.

U nás v pátek byla 2x ryba a 1x už jenom šupiny, smradu jak v císařském hradu, byla koupel,provinilé oči. Ryby jsme zakopali, dnes se šla mrknout do pole jestli tam něco nezbylo. Nezbylo. Bude odvykačka,jenom musím najít já, tentokrát první. :-)

Re: Tak:
Autor: Z. Yga Datum: 24.4.2017 10:28

A co kdybys sama pohodila a pak jakože našla?!

Re: Tak:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 10:36

Si piš Jenny, že se najde, už se našlo. U nás za barákem je pořád nějaký matroš. Bohužel je v křoví, takže na nácvik nepoužitelné. I proto učím pesany, že tam se NECHODÍÍÍÍ, tam neeee! :D uměli to fšicí, zdaliž se zadaří i s Flekama.......... zatím ve hvězdách.

Každopádně - ryba horší, mnohem horší. Budeš si muset nějakou zamřelotinu asi vyrobit :-)

Re: Tak:
Autor: Z. Jenny Datum: 24.4.2017 15:39

Jednu, tu pěkně nafouklou jsem napíchla na klocíček a odnesla zakopat na pole. Panebože, to byla puchna, ódér,hilzna,myslela jsem ,že se pob....! Dnes už se vyrojili rybáři, takže jsme byli kousek dál.

to je ale krásná pohádka:
Autor: M. Beda Datum: 24.4.2017 10:13

"Z princezny se rázem staly zakletý a zaražený prdy, který seděly na cestě a čuměly jak puk" - tohle mě dostalo tak, že zbytek článku jsem už jenom prochechtala :-DDDDDDDD

a zvídavý dotaz - oni psi ho ho.no skutečně SEŽEROU???? jak jim potom očistíš tlamu?? přece to tam nezůstane až dokud to nevyvane!!! (omlouvám se, nejsem psí)

Re: to je ale krásná pohádka:
Autor: Z. Inka Datum: 24.4.2017 10:25

Milá Bedo, opravdu ho sežerou a Moničiny princezny navíc nezhltnou, ale vychutnávají, takže mají hezky po...fousy

Re: to je ale krásná pohádka:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 10:38

No jo, fakt z ní byly zakletý prdy :D:D nutno vidět, jak u toho vypadá. KDybych měla prostor, tak se u toho bavím, ale jednak musím být soustřeďovaná a druhak, kdybych se bavila, nebude to výchovný, takže jsem se bavila dodatečně :D.

Jo SEŽEROU, dobytci, humusný. U hošíčků jsem to vždy dokázala pořešit, ale ty feny jsou mrchy, prostě :D I Bubrdílna, víla vižlí něžná hodná byla PRASE!!!!!!!!!!!!!!! :D