Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seT32v30í76ř56e80t92n39í20k 58Z14a26n35a
Je to pěkný město, viď. Jen nějakej kopeček kdyby tam měli ;-)
T29v44í48ř38e22t71n10í20k 83Z69a46n93a
Eh, to patří pod Kimi.
J45.45K98i62m66i 42H76l27a42v12s62o46v22á
Jsem venkovanka, ale kdybych si měla vybrat velké město k žití, byl by to Hradec.
Pár let jsem tam pracovala a širší centrum mám docela prochozené.
M37a35r28i72č16k32a 62C28r10o77s57s52e83t51t27e
Zano, hezký, zajímavý článek a samozřejmě fotky! Zámek Karlova Koruna se mi moc líbí a dozvěděl se Franta, jak se v něm topí 
Nevěděla jsem, že tam mají i rezervaci pro vodní bůvoly - před očima je mám jako tahouny na rýžových plantážích a ne lenošit v jezeře u HK
. Též jsem nevěděla - jak píše Xerx. že sýr mozzarella je z jejich mléka (sýr mám ráda, kupuji poměně často, ale jaksi jsem se nepídila z čeho ho vyrábí
)
T30v80í43ř61e82t82n21í45k 92Z75a53n25a
Maričko, ano, Franta informaci o vytápění zámku nakonec získal. Je to jednoduché. Netopí se tam
.
Já si před cestou vždycky dělám rešerši, co je na místě k vidění - a narazila jsem na buvoly. Ono se těchhle rezervací vynořilo poslední roky hodně, ale o místě pro (převážně) vodní zvířata jsem ještě neslyšela. Jsem ráda, že jsme měli štěstí a viděli je.
Z36v98í92ř27e80t11n25í84k 46H81a46n77č47a
Moc ráda jsem si, zano, přečetla o Hradci i Hořicích a pokochala se fotkami. Šimkovy sady jsou krásné, procházela jsem je s vnučkou loni, ale to tam ti modří koníci ještě nebyli. Jo a v hradeckých městských lesích je krom lidského hřbitova i poměrně velký hřbitov psů.
T83v74í44ř66e51t20n81í90k 59Z96a61n67a
Já v těch Šimkových sadech byla poprvé a moc se mi líbí (modří koníci jsou tam nějak velmi krátce). Budeme se tam muset zase někdy vypravit. Až dojdou zásoby hořických trubiček
.
Z11v62í39ř25e88t34n95í62k 16J35a29n17a60b76a
Tak jsem tady ráno podotkla, že výlet byl zimomřivý a asi se to odkliklo jinde a jinam. Líbilo se mi Kotěrovo muzeum a jezevčík. Ale jezevčíka jako ikonu jsem si musela vygooglit, pánžto mám mezery ve vzdělání. Takže teď už jsem zase o jeden krůček ve vzdělanosti dál. Kam pojedete příště, ať konečně dosáhnu mety?
T50v68í66ř80e47t43n65í24k 98Z17a75n77a
Jani, příště jsme jeli zase do Hradce, ale Jindřichova. A potkali jsme se tam ještě s větší zimou
, ale to bude až v květnovém dílu. Jinak to tam ale bylo fajn, akorát jsme asi měli jet o den později, protože pak už bylo príma turistické počasí.
To Kotěrovo Muzeum je moc hezké. Oni ho před časem zrekonstruovali, tak jsme se byli podívat vevnitř - fakt povedené.
T65v70í34ř76e11t41n58í78k 47Z85a68n56a
Jezevčík je halt ikonický spíš pro Hradečáky
. Já o něm vím a vždycky po něm koukám (je tam už dlouho), ale až v nějakém článku o Hradci jsem se poučila, že je ikonický
.
L50i25k40a 58L55i37k16a
Díky, Hradečáci prostě jedou.
L74i68k23a 34L78i58k27a
Ty fotky jsou prostě úžasné - přehlídka mraků, modři, jara... opět jsem ovšem prokázala základní neznalosti: např. ikonický jezevčík. Zachránil mě medvídek Pů
T12v86í63ř31e48t21n82í40k 90Z81a57n27a
Eeee, máš nad svou reakcí odpověď, nějaká chybka se mi vloudila.
L75i12k96a 13L81i96k33a
Krásný výlet. Mám dojem, že ta rovina jaksi vadí i místním a proto vztyčují sochy
Pastva pro oči i duši, příště si asi přibalit takové ty bederní pásy z ovčí vlny
Děkuji a hned se jdu kochat fotkami
T90v92í50ř82e49t61n48í71k 75Z95a57n98a
Bederní pásy z ovčí vlny... myslím, že Franta ho má ještě z doby svobodného mládence. Já si občas koupím takové z pružné tričkoviny, které samozřejmě nemají ten výtlak, ale dají se nosit i do společnosti.
Z97v52í23ř55e91t82n64í29k 45X72e19r33x57o11v37á
Liko, odkaz na album na Rajčeti je špatně. Hradec je jiné album - prosím oprav to.
L60i13k77a 65L41i37k54a
Díky, už by to mělo být v pořádku :-)
Z34v61í13ř23e68t10n48í16k 44X43e82r58x74o62v55á
hezkou středu v modrých botkách všem Zvířetníkům a zvířátkům 
Tak jsi mi probudila vzpomínky - jednak na Chlumec - tam, v zámeckém parku jsme byli na naší první dogařské akci - bonitovali jsme tam Aronku (to ještě bonitace mohla předcházet výstavu). A druhá vzpomínka je na velká stáda černých buvolů pasoucích se v Kampánii u Paesta... neboť z jakého mléka se vyrábí mozzarella ??
T14v29í27ř76e87t27n82í26k 34Z48a34n86a
Jé, v Chlumci v zámecké zahradě se muselo pěkně bonitovat
.
Ehm, napadla mě jedůvka, že od buvolů by moc mlíka nebylo, ovšem rovnou mi došlo, že nevím, jak se říká paní buvolové
.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz