27.1.2021 | Svátek má Ingrid


FOTOČLÁNEK: Rok v cípu Krušných hor 2016

5.12.2016

Nemám ráda listopad. Je to smutný měsíc, plný odcházení. Přírody i lidí. Holé stromy, prázdné cesty, kluzko a chladno.

Když se ale zpětně podívám na fotky, nebylo to tak zlé.

Kde je Sorbon?

Kde je Sorbon?

Mlhavých dní, kdy není vidět na krok, bylo mnohem méně než jiné roky. Ve všední dny jsme sice na vycházkách téměř potmě, ale víkendy byly příjemné. Zajímavé je, že na stromech bylo poměrně dost listí a les je stále ještě barevný. Pak přišlo jedno ledové ráno, kdy celou krajinu pokryl led. A bylo po listí a květech, paní Zima převzala vládu.

Mochyně má ještě lampionky

Mochyně má ještě lampionky

S Vave jsme si udělaly jeden dámský den, byly jsme na dvou velmi pěkných akcích. Dopoledne na 5th World Ebru Day (reportáž na Zvířetníku si můžete přečíst zde) a odpoledne na módní přehlídce naší kamarádky Ivety Nedomové (o té si můžete přečíst zde). Bylo to báječné.

Brr, u nás je zima a sníh

Brr, u nás je zima a sníh

Módní přehlídku jsem absolvovala ještě jednu. A to z dílny Taťány Kovaříkové. Ona je totiž rodačka z Ústí nad Labem. Krásné modely, krásné prostředí, krásná akce. Nedařilo se mi fotit, půjčila jsem si tedy jednu profesionální fotku (uvidíte v albu na Rajčeti).

Pojďte tedy se mnou na procházku našimi lesy, ukážu vám něco z mého profesního života a něco z mých koníčků. Přeji klidný adventní čas a zase za měsíc se sejdeme. Naposledy.

Foto: Dalmi. Obrázky si můžete prohlédnout níže v klikacím okénku anebo přímo tady na Rajčeti.

Dalmi Neviditelný pes


PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: Těhotenství bylo bezproblémové, později měl malý Honzík epileptické záchvaty i 30krát denně
PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: Těhotenství bylo bezproblémové, později měl malý Honzík epileptické záchvaty i 30krát denně

Šestiletý Honzík Hanuš se narodil s vrozenou vývojovou vadou pravé ruky. Když bylo malému půl roku, lékaři mu diagnostikovali opoždění...