27.5.2020 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

KOČKY: A byly Krabice…

Trochu odlehčené téma s našimi kočičáky :-)

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 4, poslední: 22.3. 2020 12:39, přehled diskusí

E. Zvolánková 19.3.2020 16:50

Zdravím všechny. Liko to je báječný článek a parádní fotky. Čenda je teda fakt frajer kočičák. A krabice, to je nejlepší dárek nejen pro kočku. Strejda vždycky vozil krabice z práce jejich kočce Sylvě a ta se s nimi zabavila vždycky na celý den a nikoho nepotřebovala. No a když přivezou nám baštu pro fousisko, tak ho tu krabici vždycky nechám rozbalit. Dělá to s obrovským gustem... S krabicemi se dá čarovat i jinak. Jednou na Vánoce jsem rozesílala psí přáníčko, na kterém byl choďáček Akí ve velké krabici s mašlí a měl na hlavě tu santovskou čepičku. No prostě není nad KRABICE.

Liko, jsi úžasná kočičí máma :-)

E. Zvolánková 19.3.2020 16:53

Jo a seno jsem jako holka také pravidelně dělala u tety na statku, ale i na chalupě jsem si později sušívala pro morče.... A úplně nejlepší zábava byla skákat ze seníku do přistaveného valníku plného sena. Jako dítě jsem nevěděla, co je to alergie, ale v posledních letech každé jaro řeším "sennou rýmu"...

Z. Lika 19.3.2020 17:58

Evo, díky za pochvalu, jsou v tom taky roky praxe a navíc vhodný MLP :-)

Je pro mě tedy novinka, že psi mají rádi krabice - oni se s nimi asi s gustem servou a rozervou je (asi jako já když se dobývám do dárků :D)

E. Zvolánková 20.3.2020 9:44

Ano, přesně tak, Eda pokaždé krabici s mraženým masem s gustem rozbalí, rozškube, a pak si neví rady s tím zmrzlým obsahem :-)) Čuchá k tomu, zas ucukává, protože to studí,že...:-)) To už mu vždycky pak všechno seberu, odnesu do mrazáku a nechám mu tu krabici na dodělání :-) Většinou je rozpitvána na několika centimetrové kousky a binec všude kolem, ale fousisko spokojené a hodné :-))