Diskuse
ČLOVĚČINY: Barvičky
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Jakub S.
Terazky otvírám po skoro třech dnech PC a taková pěkná pěkňoučká věc!
To-je-vono před spaním. Diskuse zítra - é dnes... dpoledne...
Anicka Sejbalu
Ach jo
Uz sem nepise zadnej chlap ?
Ach, kde jsouty casy, kdy tu byl Kardiak, Tojefuk, Jiny Honza , Jakub S. Kadlus.
Vave
Re: Ach jo
Kluci za Duhovým mostem jsou tu s námi, jenže většinou mlčí. A ostatní tu někdy bývají, jenže dneska už je na ně asi pozdě. A www? Kde ten je?
RenataE
Těší mě, že téma zaujalo
jak příznivce, tak odpůrce barviček Nejvíc mě pobavila část diskuse o pečivu v drdolu
Anicka Sejbalu
Re: Těší mě, že téma zaujalo
Ja jsem chtela napsat, ale nebyl cas! Chtela jsem napsat o tom, co se vsechno da stihnout za volantem.
Ale se stydim !
JoVo
R O Z V E R N Í Č E K.
Khon na smrtelné posteli nařídil, aby mu zavolali kněze. Ten, domnívaje se, že na poslední chvíli se Khon rozhodl konvertovat na víru pravou, rychle pospíchá k umírajícímu. Ten mu diktuje dlouze testament, ale o nějakém přestupování na víru nepadne ani slovo. Kněz byl hodně trpělivý, ale nakonec mu to nedalo a ptá se: “A pročpak jste si, pane Khon nezavolal vašeho rabína?” “Vy jste se zbláznil! Při mé nakažlivé chorobě?”
Hezký nedělní večer všem.
Vave
Re: R O Z V E R N Í Č E K.
Jovásku!
To zase Stein se vrací z pohřbu své ženy. Jeden smuteční host na něj: "Jak se cítíte, pane Stein?" "A víte, že mi ta malá procházka udělala docela dobře?"
Xerxová
a do třetice - týdeníček
Betí týdeníček prý vyšel už včera - jen mně se v téhle domácnosti nic neřekne
Louk
Re: a do třetice - týdeníček
Z posledních fotek už podzim hodně vykukuje. Jéjky, jak vidím všude tu vodu - různých kvalit, začínám mít podezření, že buldok za celý týden nestihne uschnout.
Xerxová
Expediční hlášení
Zdena b.p. dorazila na místo - napsala mi - cestu mám za sebou, kafe před sebou a Zuzku vedle sebe
Xerxová
cestování do Británie
tak jsme pokročili v zjišťování podmínek pro vstup Betky do Anglie. Teta O. přeložila, že pokud je Betka očkovaná jednou ze 4 schválených vakcín (a je - Nobivacem), tak platí doba účinnosti vakcíny udávaná výrobcem . Takže to vypadá, že přeočkování nutné nebude. Asi si vytisknu tento papír... a riskneme to
HanaW
Ja teda castecne barvickova jsem
Protoze jsem podedila od zenskych z tatovy rodiny to, cemu se vznesene rikalo olivova plet, lidove receno do zelenkava, tak nejaka barvicka na ksicht je nezbytnou nutnosti. Pamatuju si, kdyz Dermacol zacal delat make-up, tak kolovaly takove zvesti, ze to se*zere a rozdrasa pokozku. Nestalo se. V poslednich letech 60. let jsem tez zazila nedostatkek kvalitni kosmetiky a modou byly ty augenrafky, jak poznamenala Pytriskova, tak i ja jsem se uchylila k viksklu na boty. Otec tomu rikal, ze vypadam, jak kdyz kazdodenne slavim den horniku V techto letech jsem definitivne patrila k somrakum, ale tak jenom na pul. Obcas jsem nepohrdla "decentnim" odevem. Ale pamatuju si svyj oblibeny odev - sortky neuveritelne kratke a upnute, pres to presity vojensky kabat az na zem, nejaku divnou botku a asi kilo koralku.
Fallowa
Co je,
kam se všichni poděli?Odpoledne jsem tu sama?Bojim,bojim...
Dede
Re: Co je,
Teď jsem se tu mihla milá Fallowo a musím říct, že tvůj plán na lenošení neměl chybu (taky ráda koukám na Mamma Mia ), ale polejvat věci kečupem jsi hned nemusela!
Ale vážně, takovéhle příhody se občas stanou (pamatuju si rozprsknutý jahodovo-tvarohový dort - zbytky jsme s maminou našly za sporákem ještě za spoustu let:)), ale rozhodně to neznamená, že by tvůj původní plán - lenošit - byl špatný
Doufám, že sis ho naplánovala hned na zítra, když už máš pořádně uklizeno
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz