30.10.2020 | Svátek má Tadeáš


Diskuse k článku

ZANINY CESTY: Fakt Chomutov?

Jsou místa, kam turisté nadšeně jezdí, aby se tam posléze tísnili v davech jiných turistů. A jsou místa, která mají pověst… řekněme opačnou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Zemanová 10.8.2020 21:04

Choď kolem paneláku. :) Já jsem v zimě procházela zahrádkou tam a zpátky a křížem krážem a střídala povrchy - každý působil jinak teple/studeně. Ve venkovních pantoflích k brance, tam se zout jak slušný Čech na návštěvě před bytem :-), a hezky si pocourat. Pravda je, že zkraje jsem měla pocit, že na mě kouká celý dům, a bylo mi všelijak, ale pak mi to bylo jedno. Nakonec jsem zjistila, že si toho nikdo ani nevšiml. :-)

Z. Xerxová 10.8.2020 6:20

hezké pondělí všem Zvířetníkům a zvířátkům :-)

Krásné fotky. Občas smutné - ale řada památek se úžasně opravuje (bohužel, na některé je pozdě...) Děláš Chomutovu pěknou reklamu ;-), některá místa znám, ale jiná by mě lákala dost

T. Zana 10.8.2020 10:15

Chomutov je príma, vůbec mám pocit, že severozápad Čech vůbec není špatné místo na turistiku. Rozhodně tam nejsou davy lidí (teda v Zooparku bylo lidí hodně, ale s tím se musí počítat). A je tam čisto a úhledno.

Co mě třeba zaujalo - jak to město není špinavé a počmárané jako Praha. Jak je tam vysazeno spousta mladých stromků a u každého je vodní vak (u nás loni zasadili pár stromků se slovy "a starejte se o sebe" - vypadají podle toho ;-€).