24.1.2021 | Svátek má Milena


KOČKY: Kalendář pro dobrou věc

22.9.2015

Rok se s rokem sešel a opětovně jsme se zamyslely (ano, jsme samé ženy) nad kalendářem pro rok 2016.

Letos jsme zvolily osvědčený a asi nejoblíbenější stolní kalendář velikosti A5. Vrchní list je křídový – ostatní listy jsou upravené tak, aby se na ně daly bez problémů psát poznámky. Přemýšlely jsme, jakou formu obrázků letos zvolit, a nakonec jsme se rozhodly pro skici kočiček.

2 Dobročinný kalendář 2016 pro útulek Kočičí naděje

Kalendář tvoříme každý rok hlavně proto, abychom si vydělaly nějaké peníze pro provoz našich depozit. Udržet kvalitu péče o zvířata v depozitech stojí každý měsíc nemalé finanční prostředky, z nichž zhruba dvě třetiny zaplatí příspěvky našich příznivců a další třetinu naše rodinné rozpočty. Mohly bychom sice vzít méně potřebných, opuštěných tvorečků a „dát“ do depozitování „jenom“ svoji pracovní sílu a prostředí svých domovů, ale žádné naší depozitářce to nedá, když ví, jaký obrovský přetlak opuštěných koček je, a že se většině ani nedostane pomoci – protože, i když vznikají stále nové spolky na ochranu zvířat, tak počet nezodpovědných lidí, kteří nekastrují a vyhazují zvířata, kde se jim jenom zamane, je minimálně stejný, pokud dokonce nenarůstá :(

Koupí kalendáře podpoříte naši činnost a pomůžete nám pomoci dalším opuštěným zvířatům, která čekají na pomoc na ulici, v příkopech, v polích, v lesích, v kontejnerech...

1 Dobročinný kalendář 2016 pro útulek Kočičí naděje

Jako každý rok informace o zisku z kalendáře – náklady na výrobu kalendáře (tiskárna) jsou zhruba 50 Kč – tudíž na naši činnost připadne 100 Kč, které budou jako vždy beze zbytku věnovány našim kočičím svěřencům.

Kalendář pro rok 2016 stojí 150 Kč. Objednávky přijímáme na mailu kocicinadejeaukce@seznam.cz

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat

Pavla Hybská, Kočičí naděje

A JÁ JAKO VŽDY NABÍZÍM PŘEDÁNÍ V PRAZE ZDARMA – Beda (kontakt na Bedu zprostředkuje redakce Zvířetníku - redakční email vidíte napravo; anebo se ozvěte dole v diskusi).

Jinak poštovné dle tarifu České pošty, to neovlivníme.

Pavla H. Neviditelný pes


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!