9.7.2020 | Svátek má DrahoslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BTW: Za komínemŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 238, poslední: 5.1.2009 14:54, přehled diskusí

polo:
Autor: nnnnnm Datum: 5.1.2009 14:54

8-o

Děkuju všem za přání,:
Autor: D. R. Datum: 5.10.2006 23:10

"zbytky" věcí na balení nejspíš naplní auto až po střechu, takže zítra mi nejspíš bude sedět Kazan na klíně a bude pomáhat točit volantem ;-D No a co vyložíme v Praze (kočky a jejich příslušenství), to zase zaplní Martin se svým kufrem. Dnes večer se mi tu sešlo několik nejmilejších přátel a povzbuzeni vynikajícím burčákem mi pomohli překonat krizi (soused srovnal do proutěného koše dvakrát víc věcí, než by se povedlo mě a jiná sousedka obětavě smažila řízky na cestu :-)), takže je skoro všechno (až na počítače) připraveno k odjezdu. Děkuji za všechna přání šťastné cesty a pokusím se o sobě dát co nejdřív vědět. Komu nechodí maily, nevzdávejte se, ono se to dřív nebo později najde (většinou ve spamech). Rákšasí, něco mi došlo a potvrzovala jsem přijetí. Třeba se zas pro změnu zatoulal můj mail...;-P

PS: Čita dnes ukradla dva kuřecí řízky připravné na smažení (zbytek shodila na zem), ukryla je pod můj pracovní stůl a okousala do kulata...;-D

Re: Děkuju všem za přání,:
Autor: RenataE Datum: 5.10.2006 23:13

Šťastnou cestu i dny následující!

Paní Ruščáková,:
Autor: aida Datum: 5.10.2006 23:30

přeju šťastnou cestu a příjemný pobyt na severu. A díky moc za Zvířetník (a Vám všem děvčata a pánové taky)!

Re: Děkuju všem za přání,:
Autor: Hana Williamson Datum: 6.10.2006 0:33

Stastnou cestu, pani D.R., a pevne nervy. A brzy na slysenou.

Nejsem sama:
Autor: Dana Pešlová Datum: 5.10.2006 22:36

Milá paní Ruščáková,

váš článek mi silně připoměl situaci u nás doma. Mám sice pouze jednoho pejska, ale dvě kočičky, andulku a želvu. Takže je u nás také stále veselo. Kočky jsou schopné ve spolupráci se psem stáhnout z linky plech s koláčem a společně ho spořádat. Zapomenout cokoli k jídlu na stole se rovná okamžité konzumaci domácím zvířectvem. Dodnes po letech nevím, jak zabezpečit odpadkový koš, který se stává zdrojem nejlepší zábavy. Jakmile odejdu, odpadky jsou rozházené po celém bytě, kelímky od jogurtu rozkousané a sáčky od masa totálně vylízané. Jestli máte nějaký zázračný recept, poraďte. Zapomenuté otevřené dveře od špajzu se také stávají zdrojem zábavy. Naposledy to byl sáček ovesných vloček, na několika místech prokousnutý a nošený nebo tažený doslova všude. Neustále roste účet za elektřinu jak luxuju vyházenou hlínu z květináčů.

 Ale je zajímavé, že jsem nikdy neuvažovala, že bych se té své smečky zbavila. nadávám, vyhrožuju, ale přesto je miluju a nakonec jim všechno odpustím. Miláčkům.

Re: Nejsem sama:
Autor: D. R. Datum: 5.10.2006 22:55

My máme odpadkový koš v komoře...:))) Ne, že by to bylo pohodlné, ale zase nemusím sbírat odpadky po domě :-)

Re: Re: Nejsem sama:
Autor: Zdena b.p. Datum: 6.10.2006 6:59

Já to řešila pidikošem. Já vím, není to praktické, ale mám koš mrňavý a místo kupovaných sáčků, dávám do něj ty dvojuché taštičky od pečiva a na jeden svazek ředkviček. Mr. Zrzavý si dokázal navlíknout na krk víko od tohoto košíku jako límec a byl v pasti, protože se ho nedokázal zbavit, ani prolézt s touto ozdobou okénkem ven. Tak jsem zvolila nulovou taktiku. Než jdu spát, nebo když odcházím z domu, zavážu úhledný balíček a vynesu do popelnice. A miláškové mají po hehe. Svojí důsledností a s heslem na rtech : "Na stole a v koši nic nenajdeš! " jsem docílila toho, že už ani nehledají. :-)

Emigrace - to jste je uzemnil WWW !:
Autor: Mirka - Houston Datum: 5.10.2006 20:58

ACH,   mily WWW, vy mate zazitku...... Vcera jsem neodolala a docetla -  Auto na rum / nechala jsem vam vzkaz / i kdyz jak pisi, setrim si vas na nedeli. Nekteri se divaji na odpoledni filmy pro pametniky a ja si docitam povidky, za cely tyden od vas... Jste opravdu ucinny vitamin......A bude take nekdy slibena detektivka? PREDEM DIKY !!!!! Pohodu v praci - vikend sa blizi !

Mila Mirko. Precetl jsem si vzkaz. Je to hezky pocit, kdyz vim, ze nekdo v daleke Americe cte le povidani . Zachovejte mi prizen, takovy pekny ohlas vzdy povzbudi. Mejte se, jak jen nejlepe to jde. Vy i vase rodina !:
Autor: WWW Datum: 6.10.2006 1:00

Jeden pro Rákšasí i ostatní Zvířetníky.:
Autor: JoVo Datum: 5.10.2006 20:47

:-)Paní učitelka vypráví dětem ve škole o opékání brambor na poli, o ohníčcích a dokumentuje to obrazem Mikoláše Alše. Děti měly napsat podle obrazu slohovou práci. Nejlépe to vystihl žák VI. třídy, když napsal: „Ohně. Většina ohňů je způsobena dětmi. Tyto vznikají částečně při hraní a částečně z neopatrnosti.“;-DPřeji všem Zvířetníkům hezký večer a klidnou noc.8-o

Pro KARDIAKA!:
Autor: JoVo Datum: 5.10.2006 20:28

;-DKardiaku, podle Josefa Fouska se píše ne semeska, ale ssmeska (slovy esesmeska).;-D

Re: Pro KARDIAKA!:
Autor: Kardiak Datum: 5.10.2006 20:31

Ty to komplikuješ.;-PMě se ta semeska líbí,protože je taková skladná a úsporná.:-)

Re: Re: Pro KARDIAKA!:
Autor: JoVo Datum: 5.10.2006 20:38

No, jó mně se taky líbí, to jen pro dopnění znalostí, aby lidi viděli, jak říkával náš syn, když byl ještě malej.8-oJsem zvědav co Tě dochtoři najdou. Oni vždycky něco najdou.R^

Re: Re: Re: Pro KARDIAKA!:
Autor: Kardiak Datum: 5.10.2006 20:46

Nemůžeš být zvědav víc,než já.Maximálně tak druhej;-D;-D

Re: Re: Re: Re: Pro KARDIAKA!:
Autor: JoVo Datum: 5.10.2006 20:51

;-(Místopřísežně prohlašuji, že Tě to nezávidím.A že jsi zvědavej víc než já, tak to Ti věřím. Znám to taky. Přeji klidnou noc.R^

zvířetník:
Autor: bočková Datum: 5.10.2006 20:27

paní rusčáková proboha kam mám napsat aby jste si to přečetla a napsala mi nějakou odezvu. Od jara jsem se na vás obrátila tolikrát s  prosbou o pomoc a nic. ani slovíčko

Re: zvířetník:
Autor: tosca Datum: 5.10.2006 22:14

Paní Bočková, předpokládám, že jste paní Ruščákové posílala článek a prosby na e-mail. Zřejmě ji nedorazil, občas se to stává. Nevím, který e-mail jste zkoušela, v levém sloupci je pod jménem Dagmar Ruščáková skrytý její e-mail na gmail.com, kdysi měla e-mail na tiscali. Pokud Vaše e-maily nedošly, zkuste je prosím poslat na hadopasi@profitux.cz Když do nich napíšete, že jsou pro paní Ruščákovou, přepošlu jí je. Nebudete první, komu budu dělat takto prostředníka. A slibuji, že pokud dojdou, potvrdím Vám přijetí. Ode mě e-maily paní Ruščákové zatím chodily, možná je opravdu někde jen "uzel".

Jinak, paní Ruščáková se nám bude stěhovat a hlásila, že (tuším do 20.10.) na internetu moc nebude.

Re: Re: zvířetník:
Autor: tosca Datum: 5.10.2006 22:16

V pravém sloupci, samozřejmě, v pravém ...:-/

Tak to už je podruhé, co jsem určila stranu s nápisem Tiráž, jako levou :-/, jsem to ale ...:-)

paní rusčáková:
Autor: bockova Datum: 5.10.2006 20:22

píšu vám již od jara, aůe vždy se můj příspěvek druhý den ztratí a rada nikde. Nevím zda tedy nějaká úaní rusřáková existuje nebo je to jenom  kamufláž.

Re: paní rusčáková:
Autor: Kardiak Datum: 5.10.2006 20:28

Nevím,kam to píšete,ale paní Ruščáková existuje a objevuje se tady.Pokud píšete dotaz k do nějakého staršího fóra,tak je možné,ža se tam nikdo nevrací.Pokud máte dotaz,pošlete ho do nejnovějšího föra a pokud někdo odpověď  zná,tak určitě odpoví.

procím o pomoc:
Autor: bockova Datum: 5.10.2006 20:18

včera jem psala prosbu o pomoc, ale žádný ohlas prosím poraďte

co s kočkama??:
Autor: bockova Datum: 5.10.2006 19:54

paní  Rusčáková, moc si váš vážím, čtu vaše články velice  ráda. Mám 16 ti letého psa, vždy jsem měla kočky 1 až 3, proto mě neodsuzujte po přečtení článku  v opuštěných kočkách, ale jestli můžete poraďre mi.Moc děkuji. A moc prosím o radu.

Ahoj už se na chvilku hlásím v "pilné " polní:
Autor: Rákšasí Datum: 5.10.2006 19:34

LENKO TY BYS ZAS VYSKAKOVALA, JAK JÁ SE DEBIL HNALA NA RODIČÁK AŽ MĚ OBSAH MÁLEM VYSKOČIL VEN A PAK JSEM TAM JEŠTĚ 20 MINUT STEPOVALA. A LIDIČKY TY PATÁKY TO JSOU TAKOVÝ OBLBOVÁKY, TO JEDEN DĚLÁ VĚCI AŽ SE SÁM DIVÍ.

KÁVY PIJU OBĚ A LÓGR DOŠEL, TAK JSEM KOUPILA VELKÉ BALENÍ DO DÓZY PO NÁKUPU PŘESYPÁVALA A NASYPALA DO HRNKU A ZALILA VŘELOU VODOU. JAK JSEM VYPADALA A MLUVILA.....A KUCHYŇ, PSOVÁ SE NESTAČILA DIVIT. JEŠTĚŽE JSEM BYLA DOMA;-D;-D;-D;-DMRZÍ MĚ ŽE PANÍ D. NEDOŠLO POVÍDÁNÍ Z TATER, TAM JSEM SE TAKY NAVYVÁDĚLA VĚCÍ, AŽ TO PŘEDNOSTA KOMENTOVAL"JÍ SI NEVŠÍMEJTE, ONA JE TEĎ POD SEDATIVY.";-D;-D

IVO, TO TAKHLE NA TEBE PŮSOBÍ? ALE TO NEMÁ. MAZEJ K DOKTORU, AŤ TI PORADÍ, CO DĚLAT NEB VYZKOUŠÍ NĚCO JINÉHO. :
Autor: LENKA S. Datum: 5.10.2006 21:55

POCTIVĚ ALE MUSÍM DOZNAT, ŽE NAŠE  STARŠÍ BYLA PO NICH TAKY ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA. DOKÁZALA USNOUT NA AKÁDĚ KLIDNĚ UPROSTŘED HODINY A NEBYLA K PROBUZENÍ.CELOU DOBU JSME ŽILI V PŘESVĚDČENÍ, ŽE TEN ÚTLUM  ZPŮSOBUJÍ LÉKY NA JEJÍ DRUHOU NEMOC. A VIDA, VINÍK SE NYNÍ JASNĚ PROZRADIL U TEBE. JÁ JE BRALA SICE JEN CHVÍLI, ALE JEJICH  SEDATIVNÍ ÚČINEK JSEM NEZPOZOROVALA. MÁ JÁTRA PAK ŘEKLA NE A BYLO VYSTARÁNO. SNAŽ SE  KONTAKTOVAT NEUROLOGA, KTERÝ TI JE PSAL. ON MUSÍ ROZHODNOUT. A STEJNĚ BY BYLA NEJLEPŠÍ TA HOSPITALIZACE S POZOROVÁNÍM A   MONITORINGEM. TU TI UŽ OPAKOVANĚ NENABÍDLI?.

Re: Ahoj už se na chvilku hlásím v "pilné " polní:
Autor: RenataE Datum: 5.10.2006 23:54

Milá Rákšasí, proč v takovém rozpoložení ještě provozuješ adrenalinové sporty typu rodičák? Jediná omluva je, že očekáváš výrazně pozitivní zprávy - no ale to tam stejně nemusíš, když je očekáváš:-)

Ruščákovi:
Autor: MaRi Datum: 5.10.2006 18:45

D O B Ř E   D O J E Ď T E

Zcela mimo,ale díky:
Autor: Myš od Drsný čuby Datum: 5.10.2006 18:28

Milí Zvířetníci:

Autor: Myš od Drsný čuby IP: 193.165.75.xxx Datum: 05.10.2006 15:27

Všechny vás moc zdravím z Vysočiny.Možná si vzpomenete na moje prosby, jestli byste nechtěli někdo přijet s vašimi chlupatci za námi do školy. Já tomu říkám "znásilňování"lidí přes internet. Pár hodných lidí se ozvalo a dneska se uskutečnila první návštěva. Přijela Eva se svými skoťandami Kačkou a CHelsinkou, vzala i své dva syny a maminku  a bylo to báječné.Chlupatky byly hlazeny k téměř úplnému vyhlazení, ale evidentně jim to nebylo nepříjemné a děti byly blahem bez sebe.Moc se nám to všem líbilo.V pondělí čekáme druhou návštěvu, zase jiná Eva s Ridgem.Přiznám se, že se na tyhle návštěvy těším možná víc než děti a mám veeelikánskou radost, že jsou tady tak príma lidi,ochotný pomoct a udělat radost.Já si sem za vámi chodím odpočinout a nabrat sil.Momentálně je nabírám s Lindou na klíně(podotýkám,že se jedná o jozefčici, takže neustále někde přepadává,tak datluju jednou rukou a druhou jí držím zadeček.)Taky chce mít přehled,co je nového.O ochočenosti smečky vlastním psem jsme toho tady už napsali hodně, tak snad jen to, že naše princezna oslavila 11.narozeniny,pořád se tváří úplně stejně jako Robík-tedy jako pes se svatozáří ačlověk jí to musí věřit, ať chce nebo nechce.Takže ještě jednou díky za vás a vaše chlupáčky i ostatní zvířátka.A Vave vzkazuju-Táda je nádherný mimiško,Co kydbych mu poslala něco pro radost???Můžu?Ale v tom případě bych potřebovala adresu.;-D 

Re: Zcela mimo,ale díky:
Autor: Bláža Datum: 5.10.2006 20:08

Milá Myši, jsem ráda, že ti to tak pěkně vyšlo a návštěva ve škole se povedla. Ještě přidávám jednu adresu, zkus, třeba to taky vyjde  http://www.psidoskol.wbs.cz/

Moc zdravím!

Re: Re: Zcela mimo,ale díky:
Autor: Myš Datum: 5.10.2006 22:01

Blážo, moc děkuju za další typ, hned si ho zapisuju do sešitu potenciálních pomocníků v našich aktivitách. Možná bych mohla ledacos vykoumat sama, ale zatím se na netu ještě tolik nevyznám, tak jsem ráda, když je někdo tak hodný a poradí mi. Děkuju a krásné dny.