26.5.2022 | Svátek má Filip


Diskuse k článku

BTW: Za komínem

Víte, jaký vztah mají zvířata a zákon schválnosti? Děsně jim to spolu ladí!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zdena b.p. 5.10.2006 8:29

Re: Milá Vave,

Hóóóódně zhluboka nádech, pozoruji, že se oknaměniči proklatě blíží. Všem taškařicím jednou bude konec. Říkej si, že to mohlo dopadnout ještě mnohem veseleji. Takový skvostný termín kolem 20.12. není k zahození. A musí do toho trošku víc mrznout. Dej Anku do špajzu, ať nepříjde k úrazu a sama se zásob třeba velikáááánskou bonboniérou s kvalitním salámkem a vlez si tam k ní.:-) (Ance jen ten salámek)

Vave 5.10.2006 8:44

Re: Re: Milá Vave,

Milá Zdeno, díky za morální podporu. VV

Co se týče Anky, ta je zděšena a vystrašena, že zase přišla o svou milovanou postel, letos již poněkolikáté. Pokud jsem si včera na chvilku sedla, hned mi byla na klíně, opice veliká, celou mě pusnkovala a chtěla drbat.

A pravděpodobně ze stresu se včera poprvé dopustila zločinu krádeže jídla ze stolu; přednosta si nachystal kus chleba s uzeným, když vtom zazvonili osvědčení a přátelští oknaměniči, aby nám oznámili, že zítra k nám přijde někdo jiný. A když se přednosta vrátil, kus uzeného a chleba byl pryč. 8-o Jako Andlučin obhájce ex offo jsem uvedla následující polehčující okolnosti: 1. že to bylo poprvé a za výjimečných okolností, 2. že odcizila ten menší kus uzeného, 3. že to bylo zcela nepochybně z hladu, bo odcizila i suchý chléb. !! Proto bylo upuštěno od fyzického potrestání provinilé, neboť bylo shledáno jako dostatečný trest veřejné zhanobení jmenované psové slovy: Ty potvoro jedna nenažraná zlodějská! :-):-P

zana 5.10.2006 9:19

Re: Milá paní Dé,

Vava, vydrž! Fakt to jde poměrně rychle a v pondělí už bude dobře R^!

Vave 5.10.2006 9:33

Re: Re: Milá paní Dé,

Zano, díky!! Já vydržím, ale možná u toho zabiju svého katastrofy vymýšlejícího a katastrofy  přivolávajícího přednostu. :-P

jiný Honza 5.10.2006 9:49

Re: Re: Re: Milá paní Dé,

Hele, nesváděj to na něj, onjen vysloví, co se ti v hlavě honí a co on v tvých očích vidí. Nebo vidí blbě a pak buď mu kup brýle nebo si svoje černé sundej. 8-)))

Vave 5.10.2006 10:18

Re: Re: Re: Re: Milá paní Dé,

Ale já nemám černé brejle a s přednostou se obvykle hezky doplňujeme, protože já vždycky bezmezně věřím, že se všechno nějak udělá a že všechno nějak (jak jinak, než dobře) dopadne, kdežto můj přednosta vidí za každým stéblem jámu na mamuta. Takže dohromady fungujeme jako docela normální jedinec, ovšem když přituhuje, přednostova předvídavost katastrof se násobí podle síly přituhování, a pak za každým stéblem vidí cca pět černých děr, dva vodní příkopy a tři jámy na mamuta. ;-) A protože mým životním údělem je vyvažovat, musím pak také násobit svůj optimismus, až jsem z toho na budku. 8-o

jiný Honza 5.10.2006 10:20

Re: Re: Re: Re: Re: Milá paní Dé,

No vidíš, vždyť to říkám, vlastně píšu - kdyby tvůj nejdražší nekorigoval tvůj nemístný optimismus - jak byste dopadli? 8-)))

Vave 5.10.2006 10:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Milá paní Dé,

Chceš to opravdu slyšet ? Tedy ne jak, ale kam ? Tedy kde bychom se nakonec ocitli ?Opravdu to mám říct nahlas ? :-P:-D:-D

jiný Honza 5.10.2006 11:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Milá paní Dé,

Schválně - KAM? Jestli si troufneš. 8-)))

Zdena b.p. 5.10.2006 12:16

Re: Ale děti, děti, to přece není žádný problééééém.

Tak to formulujte jako pan Horníček v Dobře utajených houslích: Dál, než k šípku.:-)

Kardiak 5.10.2006 15:26

Re :jiný Honzo

Pokud to máš podle fotek z Dráčkova,tak Vave je ta druhá (tedy ne ta krmená!!);-)

zana 5.10.2006 10:14

Re: Re: Re: Milá paní Dé,

no právě. Když mi někdo na očích vidí katastrofu, kterou vší silou cpu do kouta dušičky, tak ji nesmí vyslovit - oslovit !!;-).

Taky to mám doma:-P.

jiný Honza 5.10.2006 10:23

Re: Re: Re: Re: Milá paní Dé,

Jasně, takže když neřeknu, že se topím, tak jsem v suchu?

Vždyť on jen hodnotí možná rizika - abyste nalézali východiska. Jenže to je úděl vůdců - kritizují je zato, co udělali, nikdy je nehodnotí zato, čemu byli připraveni zabránit. 8-)))

zana 5.10.2006 11:45

Re: Re: Re: Re: Re: Milá paní Dé,

Ále, nezlob ;-)

LENKA S. 5.10.2006 11:08

ZANO A VAVE,BYLI BYSTE VŠICHNI V ZADELI! NEBO JEŠTĚ LÉPE V ŘITI.

TA ŘIŤ JE SLUŠNÁ, DOSTATEČNĚ VYJADŘUJE POCITY A HLAVNĚ NIKOHO NEMŮŽE POHORŠOVAT. JEN TO MOC PŘES RTY NEJDE. TAM SE SPÍŠE TLAČÍ TA NESLUŠNÁ VARIANTA SLOVA.

Vave 5.10.2006 11:23

LENKO A JINÝ HONZO

:-P SLOVU ZADEL CHYBÍ JEDNOZNAČNĚ MILE DRNČÍCÍ PÍSMENKO R.  PÍSMENKO Ř JE UŽ LEPŠÍ, ALE SLŮVKO, VE KTERÉM JE OBSAŽENO, JE NA ÚLEVU PŘÍLIŠ KRÁTKÉ.

NEJLEPŠÍ JE STARÁ DOBRÁ ČESKÁ PRRRRR*EL, ALE MUSÍ SE TO PROCÍTĚNĚ ŘÍCT, NAPSANÁ ZNÍ SKORO NESLUŠNĚ A NAVÍC JE TO SLOVO, KVŮLI KTERÉMU CENZOR ŽERE CELÉ PŘÍSPĚVKY. :-P

LENKA S. 5.10.2006 12:05

Re: LENKO A JINÝ HONZO

VAVE, TEFA DO ČERNÉHO!!! MNĚ SE POKAŽDÉ ULEVÍ TAKY. A JE PO NAPĚTÍ.

jiný Honza 5.10.2006 12:28

Re: Re: LENKO A JINÝ HONZO

JÁ JSEM VĚTŠÍ, TAK SI MUSÍM ULEVOVAT VAZBOU DO P.DELE KU.VA DRÁT. NO A PROTOŽE TROŠKU RÁČKUJU, JE TO PRÝ OBZVLÁŠŤ ZAJÍMAVÉ. 8-))) V NÁSLEDNÝCH KOMENTÁŘÍCH TO CITUJU JAKO ŽE JSEM PRONESL NĚKOLIK HŘEJIVÝCH LIDSKÝCH SLOV. 8-)))

zana 5.10.2006 12:33

Re: Re: Re: LENKO A JINÝ HONZO

NO A TY TEČKY ZNÁZORŃUJÍ TO RÁČKOVÁNÍ. VE SLOVĚ "DRÁT" ZŘEJMĚ NERÁČKUJEŠ;-)

jiný Honza 5.10.2006 12:44

Re: Re: Re: Re: LENKO A JINÝ HONZO

Komiku. Jo a obálku pošlu jakmile najdu poštu. 8-)))

Zdena b.p. 5.10.2006 12:44

Re: Re: Re: Re: LENKO A JINÝ HONZO

Jééé, to jste mi připomněli, moje maminka nebyla sprostá. OPRAVDU. Jen v případě, že něco dávala (a nám to bylo trapné si vzít, tak jsme se "inžinýrovali") tak brblala : "Di do pr.ele, di do pr.ele." A vůůůůbec to nebylo sprostýýýýý :-).

Alča 5.10.2006 13:02

Milá Vave,

vše zlé je třeba v dobré obrátiti, a proto jedna rada: Výměna oken bude hodně rychlá - vím ze zkušenosti. My si k tomu nabrali ještě stupačky, natahování omítek po seškrabání tapet, opláštění domu, balkony, výtah, dlažby, malování, ... Takže radím to, co si myslím já: máme to tu škaredé? Máme! Tak si to pořádně prohlédneme, protože až to bude všechno hotové, tak to krásně uklidíme (konečně nám sundali lešení, takže mě čeká úklid tento víkend), umyjeme si okna a uděláme si VÁNOČNÍ ÚKLID! Dokážeš si představit tu lahodu, až budeš před svátkama jenom posedávat, užívat si, a sledovat, kterak ostatní šílí? TO PŘECE STOJÍ ZA TO! ;-D

Li 5.10.2006 12:48

Re: Milá paní Dé,

R^R^R^ VÍC PSÁT NEMŮŽU, NEB MÁM POPRSKANÝ MONITOR ;-D HEZKY SE ROZJELI R^:-D

Heduš 5.10.2006 7:43

Paní Ruščáková

skvělý článek R^ Moc držím palce, ať stěhování dál probíhá bez infarktových stavů a dopravíte sebe a všechna zvířata, tak kam máte :-) 

evam 5.10.2006 8:24

Re: Paní Ruščáková

   Milá paní Dé, těšíme se na zážitky z cesty a prosím, vyfoťte nám lodě. Moc bych si chtěla užít lodí....... Díky a šťastnou cestu !VVV!!

Zdena b.p. 5.10.2006 7:20

Moc, moc díky.

Díky za zprávu z domácnosti na pochodu. Je přímo k uchechtání. (Já vím, že v reálu to není idylka) Ale už si nikdy nepřipusťte otázku o normálnosti. CO TO JE, NORMÁLNÍ??? Všichni jsme tady skvostně střelení a ještě si to pipláme. Nedávno mne přesvědčil pan doktor Cílek v pořadu "Na plovárně" , že mile střelených lidí, kteří vyznávají trochu jiné hodnoty, než hromadění majetku, bude stále víc. Krásný den před dnem D. (Nebo jsem zase mimoň a všechno je jinak a jindy?)

Alča 5.10.2006 7:08

Zažíváte v poslední době

opravdu hektické časy, ale je vidět, že vše berete s humorem, což je nesmírně důležité! Přemýšlím nad tím, jak je osud nespravedlivý k vašim zvířátkům - sotva se hafani sžili s micinkami, tak už je čeká odloučení. Dokáži si představit, že se za vámi na sever Andy jistě vypraví, ale Čitu s Miou sebou určitě brát nebude - takže až se po nějaké době (možná) vrátíte, budou na sebe psi s kočkami hledět, jako by se nikdy neznali ...

Ještě jednou přeji klidnou a příjemnou cestu, rychlé a plynulé zabydlení a už se těším na první zprávy z "nového domova".

Rpuť 5.10.2006 6:08

Zmocní-li se Poopy něčeho jedlého,

a je jedno jestli jde o odřezek nebo makarón, jme se předpisově prchat a makarón vítězně vlaje nad chlupatým tělíčkem. Jelikož je přesvědčen, že je obklopen squadrou ochotnou kdykoli cokoli sežrat (a má pravdu), jme se preventivně pouštět hrůzu. Takže pokud si někdo z chlupatců nevšiml, že Poopy krade, během vteřiny to všichni vědí a jdou se "podívat".....Poopy prchá dále a vrčí ještě víc.

V psím provedení to vypadá následovně. Blesan, rozpláclý na podlaze neví o světě a hlasitě chrápe. "Vrrrrrrrrrr", ozve se Poopíš. Chrápání ustane a tvrdě spící pes vztyčí jedno ucho, ale nechce se mu vstávat. Vrrrrrrr. Jedno oko se otevře a pátravě se rozhlíží. Vrrrrrrrrrrr. Blesan se posadí a snaží se identifikovat, odkud to přichází. Vrrrrrrrrr "Donucen", neochotně vstane a jde to zkontrolovat. Ozve se zvuk krátkého zápasu a zjeví se Blesk - z jedné strany tlamy mu visí Poopíš a z druhé makarón. Poopíš, na rozdíl od makarónu, se zmítá a podaří se mu vypadnout. Mezi předními zuby visí Blesanovi 20 cm makarónu a pes na mně tázavě hledí: "Co s tím mám dělat......?"

jiný Honza 5.10.2006 8:08

Re: Zmocní-li se Poopy něčeho jedlého,

Zatracená ženská - jak můžu kolegům tvrdit, že pilně pracuji když tady hýkám jak postřelený osel. 8-)))

LENKA S. 5.10.2006 8:19

JINÝ HONZO A OSTATNÍ STEJNĚ PRACÍ POSTIŽENÍ,,

LITUJU VÁS UPŘÍMNĚ. JÁ SE TU SMÍCHY SVÍJÍM JEŠTĚ CESTOU ZE ŽIDLE NA ZEM. NEVYDRŽELA BYCH A HÝKALA JAK  UŠATÁÝOSEL, KDYBYCH SE SMÁT NAHLAS NEMOHLA.