27.5.2022 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

BTW: Za komínem

Víte, jaký vztah mají zvířata a zákon schválnosti? Děsně jim to spolu ladí!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Beda 5.10.2006 14:47

Re: spíš na saláty než zákusky

jooooooo, JOOOOOO, právě teď jsem přilítla domů a zbodla - hádejte co??? PLNOU MISTIČKU HERMELÍŇÁKU!!R^VV

Alkohol! 5.10.2006 14:01

Re: Re: Re: Zcela OT

Zdravím zvířetníky - trochu se řítím z jedné práce do druhé, ale nedá mi to, Zvířetník je droga:-D. Zvláště pak zdravím jiného Honzu, kvůli tomu ajrkoňakovodu. Škoda, že jste nebyl před léty u toho, když jsem byl svědkem havárie becherovodu v Karlových Varech (překopl ho bagr...). To byla vůně! A taky strašná škoda. Mějte se všichni moc pěkně, paní D. přeju pohodové stěhování a všem ostatním, ať se daří, na co sáhnou:-).

jiný Honza 5.10.2006 14:07

Re: Re: Re: Re: Zcela OT

To musel být zážitek - úúúplně vidím, jak se do výkopu vrhají další a další lidé a s nasazením života se snaží zabránit dalším národohospodářským škodám záchytem do přinesených lahví či dokonce (jaká oběť) do úst. Kolik promile měli opraváři po dokončení opravy?

terra 5.10.2006 15:31

Re: Re: Re: Re: Re: Zcela OT

Nevím, neměřil jsem. Ale ono to přelévat nešlo. Ono se to vsakovalo! 8-oTakže lapání do nádob se nekonalo, jen jsme všichni inhalovali a bědovali - dílem nad škodou, dílem, že z toho nic nemáme. Údajně toho uteklo asi půl krychlového metru, než to kdosi na tom správném konci v Becherovce uzavřel. Jaká by se z toho dala pořídit opička! A to následující ráno...

terra 5.10.2006 15:33

Re: Re: Re: Re: Zcela OT

Pardon, nedopatřením jsem se přejmenoval:-). Vždyť říkám, že se řítím životem střemhlav. Už ani nevím, jak se jmenuju...

LENKA S. 5.10.2006 10:36

ALE LI, FUJ!!

MRKNI NA POŠTU, MĚLA BY TAM BÝT TA ZELŇAČKA, A ZELENINOVÉ SALÁTY. KUŘÁTKA DOŠLA NEBO TAKY NE? A K TÉ SRÁŽLIVOSTI JE TAM ODPOVĚ´D TAKY.

Li 5.10.2006 10:40

Re: ALE LI, FUJ!!

LENKO, VŠECHNO DOŠLO - UŽ TI LETÍ ODPOVĚĎ.  MOC MOC DĚKUJU !!!!!!!!R^VVVV

LENKA S. 5.10.2006 10:47

Re: Re: ALE LI, FUJ!!

RÁDO SE STALO. NIC TO NENÍ.

MaRi 5.10.2006 10:48

Re: Zcela OT

Ve Všetulích byly naproti sobě cukrovar a čokoládovna (kdo nezná lentilky a kočičí jazýčky, ať zvedne ruku) propojené cukrovodem. V letech uplynulých však byl cukrovar spolu s cukrovodem zrušen a do čokoládovny se cukr dováží, byv někde zkrystalován a poté na místě určení opět kapalněn. Inu,8-o

Li 5.10.2006 10:57

Re: Re: Zcela OT

Jééé, to si mi něco připomněla :-D Statek, kde jsem byla praktikantkou, bral v čokoládovně kakaové slupky a ty zamíchané ve šrotu baštili býci. Hrozně ráda jsem tam jezdila jako závozník, protože jsme se tam vždycky nacpali vyřazenýma  produktama - pomačkané čokoládičky a bombonky a tak ;-) Jenže po každém výjezdu jsem pak musela celá do práčky 8-o;-D;-D;-D 

veram 5.10.2006 11:31

Re: Re: Zcela OT

Haló, MaRi, to si pamatuju! My jsme ze školy jezdívali do Všetul na exkurze (v rámci poznávání práce dělnické třídy:-D) a vzpomínám na zlomkové štangle. Totiš cukr před nasekáním na kostky se lisuje (lisoval) do tvaru dlouhých tyčí. No a my při exkurzi dostávali kousky těch, co se polámaly. Ve vlaku domů pak jelo zcela polepené a sladce umatlané stádečko. A jak potom z toho bolelo bříško!

tosca 5.10.2006 9:51

Paní D.R.

díky za to milé povídání :-) Držíme tlapky, ať stěhování a přesun do nového působiště zvládnete bez problémů a netrpělivě budu čekat, až se zase ozvete

Fallowa 5.10.2006 9:44

Paní D.R.,

díky,že Jste si udělala čas i v tom fofru a napsala úsměvný článek o Vašich chlupatcíchR^!Přeju hladké zvládnutí stěhování - Nazgúlové na fotce vypadají,že už se na cestu těší:-).

Karolína 5.10.2006 9:21

Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

a tak mi docela uniklo, že se stěhujete! Nevím kam, kdy, proč....... ale rozhodně Vám přeji hodně pevné nervy (stěhovala jsem se v životě asi 12x, tak opravdu vím, o čem mluvím!) Já se tu užírám, protože se s mojí nohou všechno zase zkomplikovalo - když už jsem měla výhled rychlejší operace a tím pádem i rehabilitace a návratu do života, dostala jsem do nohy zánět žil. Hluboký a dost nepříjemný. Takže nastalo píchání injekcí do břicha, hezky každý večer jednu, k tomu prášky na ředění krve, tudíž 2x týdně Quickův test a další prášky, o kterých ani nevím, na co jsou, k tomu. Léčba trvá 3-6 měsíců, životně nedůležité operace se musí odsunout min. o měsíc, to se ale pak musí vynechat ty prášky na ředění krve minimálně na týden před operací, takže je z toho rázem 5 týdnů a tím pádem bude operace ještě později, než měla být původně. Tak jsem to obrečela, teď už nebrečím, dodělávám resty z kanceláře a vrhla jsem se do toho, před čím jsem se snažila marně unikat - zpracování nové koncepce své firmy. Přitom se snažím posunout čas dopředu! Ale to se fakt moc nedaří. Tak to je tak asi všechno pro dnešek, zase budu číst Zvířetník pečlivěji, aby mi nic neuniklo!!!! Mějte se moc hezky! Jo, jsem ráda, že má rajská chutná i kočičkám.

Vave 5.10.2006 9:28

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Milá Karolíno, asi těžko najdu slova útěchy. Ale když se mně všechno se*e, tak si říkám, že všechno zlé je pro něco dobé, že to nějaký vnitřní a dočasně skrytý význam má. Třeba je to u Tbe také tak, třeba máš vymýšlet tu koncepci nebo dělat něco, o  čem ještě nevíš. Třeba v tom nemocném mezidobí něco významného vymyslíš, třeba za to pak dostaneš Nobelovu cenu. Nebo někoho potkáš, něco poznáš, něco napíšeš, minimálně pár dalších senzačních receptů nejen pro kočku. :-P

Nebo ..... :-)R^VVV Hlavně neklesej na mysli!!

Fallowa 5.10.2006 9:31

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Karolíno,držím palce i nadále,aby se již nevyskytly další komplikaceR^!

MaRi 5.10.2006 9:32

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Nerada bych, aby moje slova vyzněla jako planá útěcha, ale už mockrát jsem sama zažila i u svého okolí viděla, že původně nepříjemná záležitost se stala východiskem k něčemu dobrému. Kromě toho nikdy nevíme, čemu jsme možná unikli. Přeju minimum bezesných nocí, kdy člověku letí hlavou všechno možné, a hodně pěkných chvil u věcí, na které v "normálním" běhu života není čas.

Vakandi 5.10.2006 9:33

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Karolíno, jsem ráda, že jsi tu, zrovna včera jsem na tebe myslela. Držíme ti R^ moc moc moc ;-) Tvá rajská je úžasna, u nás kocour sice nejedl, ale lidská smečka ano a moc si pochutnala.

Li 5.10.2006 9:36

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Karolínko, drž se R^VVVVVV 

zana 5.10.2006 9:39

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Chudinko Karolíno, ty taky nemůžeš mít věci jednoduché, viď. ;-( Tohohle jsem se strašně bála, když jsem měla zlomenou nohu + tu lapálii s kolenem. No, lepší těšení, než co napsali všichni přede mnou, vymyslet neumím - snad jenom: nedej se!R^VR^!!, ono se to nakonec poddá. Jo a paní D.R. se stěhuje na daleký sever, je o tom článek tak čtrnáct dní zpátky (tuším Změny se to jmenuje).

jiný Honza 5.10.2006 9:44

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Karolínko, je fajn, že se s tím už rovnáš, protože nic jiného ti nezbývá. Nezavrhni Zvířetník, protože ten ti pomůže dostat se zátky do figury (jen pozor při čtení některých příspěvků - ať si nezpůsobíš další úraz). Zánět žil je sviňa - bolí a je to protivné, ředění krve taky - zvlášť, když už se škrábneš nebo tak (znám z vlastní zkušenosti). Odklad operace je ty na bzum, ale jak psali ostatní: všechno zlé je k něčemu dobré - ber to tak. A ozvi se někdy. Takové popovídání tady je nad všechny doktory!

Apina 5.10.2006 10:20

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Karolíno drž se a vymysli tu koncepci firmy. Ty nemoci jsou k vzteku, tak posílám ftip, jak jsem zaslechla. Snad tě pobaví a možná i někoho jiného:

Dohadují se Francouz, Angličan a Rus, jaké národnosti byli vlastně Adam a Eva:

Francouz říká:  "Určitě to byli Francouzi - ta láska, která mezi nimi byla v Ráji, oba nazí a jak se podělili o jediné jablko ........."

Angličan namítá: "Určitě to byli Angličané, Adam byl jistě anglický gentleman, když dal Evě napřed ochutnat to jablko, i ty fíkové listy sehnal...."

Rus říká: "Ale prosím Vás, určitě to byli Rusové - oba nazí, měli jedno jediné jablko a ještě si mysleli, že jsou v Ráji!!!!!" ;-D;-D;-D

jiný Honza 5.10.2006 10:30

Ještě jeden, tentokrát zcela nekorektní

Příjdou Maďar, černoch z Ugandy a Slovák pro své syny do porodnice. Doktor je rozpačitě uvítá slovy: Pánové, vaše děti jsou zdravé, ale vaše manželky rodily zároveň a tak se nám ti chlapečkové pomíchali. A pak jim přivezl dvě bílé a jedno černé dítě se slovy, však vy si je už nějak poznáte. Vtom Slovák rychle uchopí černouška a prchá pryč. V duchu si brblá: Ja to jebem, Maďara riskovat nebudem !

zana 5.10.2006 11:49

Re: Ještě jeden, tentokrát zcela nekorektní

taky ťukám;-D;-D

Li 5.10.2006 10:31

Re: Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Ťuk ťuk ťuk ;-D;-D;-D

LENKA S. 5.10.2006 10:57

KAROLÍNO, DEJ SI DOBRÝ POZOR.

JÁ MÁM TROMBÓZY ČASTÉ( DĚDIČNÉ DISPOZICE PO OBOU RODIČÍCH) ,TAKŽE  VÍM MOC DOBŘE, OČ JDE A  LÉKY NA ŘEDĚNÍ KRVE( DNES  WARFARIN)  MUSÍM BRÁT UŽ DO ONCE ŽIVOTA. ALE DEJ SI MOC DOBRÝ POZOR. U PC SEĎ MINIMÁLNĚ, RADĚJI S NOOHAMA NAHOŘE, NESTŮJ NIKDE DLOUHO NA JEDNOM MÍSTĚ, POKUD MŮŽEŠ, HÝBEJ SE A CHOĎ. Úplně nejlepší je plavání- aspoň 2-3x v týdnu. Nemusí být rychlé.Stačí úplně jen šlapání vody a jen chvíli, prostřídané plaváním. Nejlepší na to je znak, ale ten zas se ve veřejném  bazénu  plavat dobře nejde. Tak se měj dobře a ať se nožka  i žíly zahojí rychle.

Zdena b.p. 5.10.2006 12:08

Re: LENI S.

JA´ SE OBA´VA´M,  ZˇE  TVOJE RADY NEPADAJI´ KE  SPRA´VNE´MU  ADRESA´TOVI. POKUD SE NEMY´LI´M, KAROLI´NKA  SI  NEMŮZˇE    ZAPLAVAT, PROTOZˇE SI PORˇI´DILA  OZDOBNE´ DRA´TY  DO  NOˇZˇICˇKY  A DOUFALA, ZˇE SE  JICH  UZˇ  ZBAVI´  A PRˇI  PILNE´M  CVICˇENI´  SE  ZDRAVOTNI´ STAV  BUDE  LEPSˇIT.  A ONO SE TO VSˇECHNO  POSOUVA´.

Karolínko, nedej se. Jakmile si připustíš, že je to moc špatné, tak to bude ještě horší. Moje kamarádka takhle bojovala zasádrovaná a sešroubovaná jako ležící pacoš, tak vím (aspoň trošku). Moc na Tebe myslím.

LENKA S. 5.10.2006 13:59

ZDENO B.P., DÍKY ZA NAVRÁCENÍ NA ZEM.JÁ NA TO ZAPOMNĚLA

UŽ MLČÍM A KAJU SE.

Pája 5.10.2006 11:24

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

R^R^aby bylo líp;-D rajská byla fakt výborná. Jo, recept na ni si přečetl i Frogášek,spolu s receptem na dort, ne pro slečnu Bony,ale Frogáška;-P, ale četl tak šikovně, že všechno důležité zůstalo zachováno;-P aby později mohlo být vytvořeno.

Já jsem totiž měla v minulý pátek volno, tak jsem vařila a vařila, polévku, guláš falozolový  a v troubě se peklo kuřátko. Byla jsem pilná ženuška v domácnosti:-)

tosca 5.10.2006 12:11

Re: Nějak dlouho jsem tu asi nebyla

Karolíno vydrž! Ono se problémy občas nakupí, ale pak to zase přejde a je zase dobře. Pobrečet si je dobré, uvolní to napětí, ale nesmí se člověk do té lítosti propadnout. Zkus si na internetu pohledat přírodní podpůrnou léčbu. Když nic jiného, člověka to přivede na jiné myšlenky. A hlavně, buď hodná na sebe, i na svoji bolavou nožku. Věř ji, že se zahojí a všechno bude zase dobré. Čas dopředu neposouvej, každý den, který prožijeme nás může obohatit. Nebylo by dobré je přeskakovat :-)