17.4.2021 | Svátek má Rudolf


Diskuse k článku

BTW: Vypadat hloupě

Vypadat hloupě je velice snadné a jeden při tom ve skutečnosti vůbec být hloupý nemusí. Stačí momentální indispozice, shoda okolností, nejistota nebo i obyčejná slušnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
RenataE 6.9.2006 23:10

Zdravím všechny Zvířetníky

ve skoro plší hodině. A vám, milý WWW, děkuji - povídka mi pomohla při obchodním jednání. Jak? Neposlala jsem obchodního neumětela k šípku, protože vždycky v krizové chvíli jsem mrkla na monitor, kde se slibně skvěla povídka ve fázi popisu výroby postiženého ksichtu. Při opětovném pohledu na obchodníka jsem se ujistila, že už to asi taky četl a naučil se... Tak se mi ho zželelo :-)

Kardiak 6.9.2006 20:58

Nebuťe smutný!

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkáři se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky naleje vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu všechno dojde, a říká: "Ty vole, já ho zabil!  8-o8-o;-P

JoVo 6.9.2006 21:45

Re: Nebuťe smutný!

Baví se spolu tři frekventanti policejní akademie, jak dopadli u zkoušek:„Píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Dali mi vyskloňovat slovo ´Paříž´.“ „A co jsi napsal?“ Příš, pařím, paříme..“ „ A co ty?“obrací se na druhého. „Špatně -píšťalka za jedna, pendrek za jedna, čeština za pět. Měl jsem skloňovat slovo źeměkoule´, a tak jsem napsal: zeměkoule, z tebe koule, z něho koule...“ Třetí policajt se jen usmívá: Tak to já dopadl výborně - píšťalka i pendrek za jedna a rovněž čeština za jedna. Já vyfasoval slovo ´město´.“ „A co jsi napsal?“ „ Město, tobě sto a náčelníkovi pětikilo!“8-o

Jari 6.9.2006 21:50

Re: Re: Nebuťe smutný!

R^A  Vám běma litr!!;-D;-D;-D

Jari 6.9.2006 21:51

Re: Re: Re: Nebuťe smutný!

Pardon,uskočilo o ! Oběma!;-D

Bláža 7.9.2006 7:27

Re: Re: Nebuťe smutný!

Dva adepti na policejní akademii u zkoušky: Jeden: "Tak co, jak jsi dopadl?" Druhý: "Ále, blbě!" Jeden: "A proč?" Druhý: "Měl jsem za úkol skloňovat slovo -jablko. Tak jsem ho vyskloňoval- já blko, ty blko, on blko.......a oni mě vyhodili!".

Li 7.9.2006 9:32

Re: Re: Re: Nebuťe smutný!

;-D;-D;-D;-D;-DR^V

JoVo 7.9.2006 11:40

Re: Re: Re: Nebuťe smutný!

;-D;-D;-D;-D;-D;-DR^

Rákšasí 6.9.2006 16:50

S.O.S

potřebuju poradit, našla jsem hříbek, kdysi, jsme ho našli ve velkém množství na Fatře. Je celý černý, noho, klobouk, i podhoubí, nevíte někdo co to je? Zatím jsem nic nevygůglila a nemůžu tu sedět. Děkuju.

Xerxová 6.9.2006 17:03

Re: S.O.S

Co takhle hřib nachovýtrusý - klobouk černavý, třeň kovově lesklý, jakoby ohořelý. Dužina v řezu fialově černá, chodby od hmyzu černé.... Jedlý

Rákšasí 6.9.2006 18:48

Re: Re: S.O.S

Hned se kouknu

Rákšasí 6.9.2006 18:55

Xerxová

bingooooo, dík, takže ho jdu přikrájet do smaženice;-), diky

pecka 6.9.2006 14:30

Nojo

Příběhy z vojny - každá z nás už se jich něco naposlouchla, že, dámy? Ale WWW to umí hezky podat. Tak dík!

A v reakci na článek D.R. pravím: být za blbce, když je člověk slušnej, to já znám! Např. v autě. Ale to se Daníkovi nemůže stát :-))

Eva 6.9.2006 14:05

Gratulace letí k Lucce!

Lucí! Tak teda taky gratuluju. Ta naše palcodržna zase jednou zapůsobila!  Jsem moc ráda. I Tojefuk by byl šťastnej, že se Ti ulevilo R^

Beda 6.9.2006 13:14

Bože, Mia je tak NÁDHERNÝ, NÁDHERNÝ kotě!!!!!!!!

:-):-):-):-)!!!!VVVVVVVVVV

promiňte mi ten výkřik, ale já prostě musela....

tosca 6.9.2006 14:36

Re: Bože, Mia je tak NÁDHERNÝ, NÁDHERNÝ kotě!!!!!!!!

Takové výkřiky se nepromíjejí, takové výkřiky jsou vítány! :-P :-):-):-)

Beda 6.9.2006 15:31

Re: Re: Bože, Mia je tak NÁDHERNÝ, NÁDHERNÝ kotě!!!!!!!!

tak dobře R^... ale myslím to vážně, už jsem několikrát koukala na to nádherné vybarvení a kouzelný kulatý obličejíček :-):-):-) ... třebaže nejkrásnější kočičky máme SAMOZŘEJMĚ MY, tak  paní D. k Mie upřímně blahopřeju !!

Alena 6.9.2006 12:52

ta malá bestie

Ahoj. To jsem se nasmála. Moc hezky to umíte "podat". Už se těším na další povídání.:-D

Li 6.9.2006 12:32

Ahóóój Zvířetníci

Jsem tu jen letecky, mám teď pracovní záhul a dobře mi zrovna taky není:-/ A to, že jsem byla včera celý den na nohou na farmě mi nijak nepřidalo. Jirka se zády snad OK, dneska doslal poslední injekci ;-) Článek super !! Zrovna dneska jsem bojovala s počítacím strojem a proč? Nemohla jsem si vzpomenout na svoje heslo!!!!!!Lucko zdá se mi podle komentářů, že zkouška dopadla dobře - GRATULUJU R^ a pouštím palce ;-) Mějte se všichni krásně !!!!!!

Vave 6.9.2006 13:00

Re: Ahóóój Zvířetníci

Lídošku, díky za zprávy. Važ jeleny, ale s mírou! Ať se nám neschvátíš! :-)

tosca 6.9.2006 14:35

Re: Re: Ahóóój Zvířetníci

Li, važ jeleny, ale s Mírou ;-).

Xerxová 6.9.2006 10:35

Beta a kočka

Dnešní ráno něco před šestou....Žádné léto, mlha, slabý déšť, podzimní pošmourno. Kráčíme s Betkou na ranní miniprocházku. A holka je šikulka (na volno, naše zadní "polní" silnička je téměř autoprostá, všichni se tam známe...), našla pod chvojkou u sousedovic plotu spící kočku. Kočka se naježila a prskala. Měla jsem strach, že Betka dostane fest po papule, ale naštěstí udržovala bezpečný odstup. Odvolat se nechtěla nechat, ale ke kočce se bála - ta hrozba byla zřejmá. No nakonec jsem pro ni musela dojít a s nadáváním za neuposlechnutí jí vynést... Vůbec se jí to nelíbilo.

Pomstila se mi - když jsem se s ní loučila před odchodem do práce, tak mě nějak opustil postřeh a dostala jsem pacinkou přes obličej. Mám krásné dva šrámy...;-)8-o

Vave 6.9.2006 10:42

Re: Beta a kočka

:-D A vědí žáčci, že máte nového pejska? nebo ponecháváte šrámy na jejich fantazii?;-PJinak Beta je R^ !

Naše Anička mi předevčírem málem urvala ruku, když spatřila kočku, jak za ní letěla. Pak se kočka zastavila, zasyčela a Anka mi málem podtrhla nohy, jak se běžela za mě schovat. Ach ty kočenky na sídlišti!!:-)

Lucka 6.9.2006 10:32

Ještě jednou děkuju všem

za držení všech okončetin a také za gratulace.. Bohužel se tu s vámi moc neohřeju.. :-/ Jedu si léčit nervy na chalupu - houby prej rostou jako divý a já už mám absťák;-) Ale určitě se tu zjevím v neěli večer nebo v pondělí a počtu si všechny článečky a diskuse, co mi utekly.:-D

Kačere, co takhle venčící procházka příští týden? Klidně i s Vave nebo PetrouK nebo oběma, když se nám podaří sejít.. Jen prosím ne v pondělí večer - to máme agility a už dlooouho jsme nebyli a musíme zas začít trénovat:-)

JH 6.9.2006 9:55

Bože to je zase geniální výblitek

Nedovedu pochopit jak se může někdo masturbovat s takovými hovadinami - to i ten Jirásek i když dovedl psát celé knihy o hovně to uměl přeci jen lépe. Madam je ze sanatoria v Bohnicích jako pacientka na uzavřeném pavilonu? Text tomu odpovídá!

Vave 6.9.2006 10:06

Re: Bože to je zase geniální výblitek

Vážený pane JH, máte naprostou pravdu, madam je ze sanatoria a my, pro které píše, jsme rovněž odtamtud. Buďte tedy tak laskav a zůstaňte si ve svém normálním světě a nás nechte v našem uzavřeném pavilonu, kde je nám velice dobře.

Lidi zlatí, já jsem někdy tak šťastná, že jsem blázen!

YGA 6.9.2006 10:08

Jejda,

Vave, ty jsi to tak hezky napsala - já nevím, jak se na naše uzavřené oddělení dostávají lidé z jiného pavilonu - asi si spletli dveře či co.

tosca 6.9.2006 10:09

Re: Bože to je zase geniální výblitek

Ojojoj, někdo nám zase vstal špatnou nohou. No nic, příteli, hlavinka dneska asi nefunguje, jak má, takže věnuji jednu bezplatnou radu. Každý prohlížeč má "kouzelné tlačítko" (velmi často označené takovým hezkým křížkem), kterým si můžete zajistit, že ty hloupé články zmizí z vašeho dohledu. Použijte ho prosím a nechte nás blázny našemu osudu. Nám se v našem sanatoriu líbí a jsme zde šťastní.

jenny 6.9.2006 10:31

Re: Bože to je zase geniální výblitek

Já sem blázen tralala, trala, ja si poskočím , ja si poskočím , jdu vyvenčit kartáček na zuby.JH ahoj, pá, pá.:-P

Karolína 6.9.2006 17:56

Re: Re: Bože to je zase geniální výblitek

Já jdu taky venčit kartáček na zuby, ale my máme dvojčata, ten druhý kartáč je na kštici, je větší a pořád tomu malému utíká........ ale já je za sebou netahám, já je tlačím na provázku protože jsem co..........PROTOŽE JSEM CVOK! Čau milý JH.