20.1.2022 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

BTW: Vlasy

Neznám snad jedinou ženu, která by byla opravdu spokojená s tím, jak vypadá, takže se všechny podle svých možností - a odvahy - snaží svůj vzhled měnit směrem k momentálně platnému společenskému a osobnímu ideálu. A co je první na řadě, když žena zatouží po změně? No přece vlasy!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bláža 16.4.2007 8:04

Re: Re: Všem Irenám a Myším

Ale je! Já jí tam mám! 16.4. - svátek slaví všechny Myši! Ty to tam takhle napsané nemáš? ;-D

baty 16.4.2007 8:07

Re: Re: Re: Všem Irenám a Myším

Je tam Myš, samozřejmě, takže všechno nejlepšíVVV;-)!!

Medvídek 16.4.2007 8:15

Re: Re: Všem Irenám a Myším

Není ale měla by být. Já ji tam klidně dopíšu když na to autor kalendáře trestuhodně zapomněl. :-) Všechno nejlepší co se do Tebe vejde. Myši jedna.:-)

Fallowa 16.4.2007 8:54

Re: Re: Všem Irenám a Myším

Myško,všechno nejlepší,ať se Ti spála vyhne!Řádně oslav svátek s celou smečkou!R^R^R^VVVVVV

Alča 16.4.2007 8:06

Re: Všem Irenám a Myším

VŠECHNO NEJLEPŠÍ! VV

Rpuť 16.4.2007 8:13

Re: Všem Irenám a Myším

Má největší puklina a gratulace! >>>>>((:-))) <<<<<

Zuzka 16.4.2007 8:16

Re: Všem Irenám a Myším

VŠECHNO NEJLEPŠÍV

Vave 16.4.2007 8:17

Re: Všem Irenám a Myším

Teda, teprve všeobecné gratulování mě donutilo otočit si list v kalendáři a vážně, je to tam! Tak milá Irenko VVVVVVVVVV, všechno nej nej nej a hlavně samá sluníčka a ať jsi Ty i Tvoje smečka zdraví a spokojení.:-)

K svátku Ti věnuju básničku, kterou jsem dneska ráno našla napsanou křídou na chodníku u školy, tedy jen kousek, celou si ji nepamatuji:

My si tady kreslíme a na školu p*díme, my jsme žáci z páté cé, lišáci a opice.;-) Odpoledne se půjdu naučit zbytek, abych Ti to mohla dorecitovat. :-)VVVVVV

YGA 16.4.2007 8:47

No jo,

taky jsem až teď obrátila kalendář - a vida ji Myš, už na mě z kalendáře kyne - tož všecko co si přeješ, ti taky přeju a ve dvojnásobném množství. Jak tak čučím do kalendáře, vidím, že tento týden samá vznešená jména - taková aristokratická - Irena, Valérie, Alexandra, Evžénie.

Myš 16.4.2007 9:51

Re: Re: Všem Irenám a Myším

Alenko, na zbytek básničky se moc těším, už jsme se s Magdou pobavily. Moc vás zdraví!

Li 16.4.2007 8:48

Re: Všem Irenám a Myším

VŠECHNO  NEJ   NEJ   A   JEŠTĚ   NEJ ;-)VVR^

Beda 16.4.2007 8:55

Re: Všem Irenám a Myším

Myšičko myš, pojď ke mně blíž:-) ... ať ti můžu pořádně popřátR^ - všecičko NEJ NEJ NEJ!!!!!!VVVVVVVV

Myš 16.4.2007 9:52

Re: Re: Všem Irenám a Myším

Bedo, šla bych hned, ne kvůli přání, ale proto, že mi s vámi bylo báječně. Děkuju.

alimo 16.4.2007 9:37

Re: Všem Irenám a Myším

Taky přeju všechno nej....VVVVVVVVVV

Myš 16.4.2007 9:49

děkuju moc

Moji milí, co mi to děláte? Vždyť kloudně nevidím na ty mrňavý klapky. Strašně moc vám všem děkuju, jsem z toho naměkato. Ale abych vás drobátko pobavila - dala jsem trpajzlíkům šlehačkovou trubičku, ať si taky pošmáknou. No, nebyl to zrovna dobrý nápad, kdybyste je viděli... Ondru jsem vyblejskla,přála bych vám ho vidět. Šlehačka byla úplně všude ;-D.

Ještě se moc omlouvám, pokud jsem neodpověděla na zprávu v tydlifounu, občas se mi smaže při odesílání jiné zprávy a to se mi zasejc povedlo :-(. Puáááču.

Fallowa 16.4.2007 7:15

Experiment s vlasy

snad zkusila každá ženská - v pubertě určitě:-).Vzpomínám si,jak mi kadeřnice vymlouvala odbarvení na světlou blond barvu.Jsem od přírody tmavší blondýna,měla jsem vlasy barvy medové,ale tenkrát byla móda ala Brigita Bardot.Když za pár let frčely platinové blondýny,to jsem už nechtěla,protože to byly vlasy úplně bílé.Po dětech mi vlasy ztmavly,takže odbarvování bylo nutné - mé vlasy teď byly neurčitě hnědé.Jednou jsem zkusila kaštanovou barvu,docela mi sekla,ale každý mi hádal o deset let víc:-/.Trvalou jsem nikdy nechtěla,protože to byla oblíbená úprava důchodkyň,taky jsem veškeré experimenty svěřovala kadeřnici,protože já bych si na to sama netroufla8-o.S přibývajícím věkem jsem zakotvila u občasného melíru,teď se mi začíná tvořit přirozený melír,ovšem s barvou nevhodnou:-/.Ale trvalou odmítám dodnes, i když už mám důchodcovský věk;-D.

Zkumavka 16.4.2007 6:54

Taky přidám svoji trošku do mlyna..

v době hluboké totality,kdy u nás v tehdejší práci byla jedna kadeřnice na mateřské,mě v pondělí ráno přivítala s tím,že už ví,jak udělat na mých světle obarvených vlaseh takovej kovovj,platinovj n á d h e r n e j    odstín.To se prý musí do polárního stříbra přidat trošku černé,hele,bude to naprosto super ,pravila.Tak v rámci možností,nakoupila barvy a dala se do díla.Já zrcadlo neměla,no a po umytí? Byla sem černá.Naprosto cizí ženská.Po chvíli se rozhodla,že to bylo asi moc a že to stáhnem..Další zesvětlovače ze mě udělaly co nikdo neměl.To nešlo v žádným případě vytvořit!! A přece já sem TO měla,jen já v celý Praze.

Odpoledne sem odkráčela k lékaři,který mě delší dobu léčil koleno.Nepoznal mě.Moje lahvově zelená barva mi zcela změnila identitu.Od té doby si z ničeho,co mám na hlavě nedělám vrásky.

Zuzka 16.4.2007 8:14

Re: Taky přidám svoji trošku do mlyna..

Zkumavko !R^;-D;-D;-D

Medvídek 16.4.2007 8:16

Re: Taky přidám svoji trošku do mlyna..

Hastrmanka !;-D

Beda 16.4.2007 8:35

Re: zelená

Zkumavko, možná tě ještě trumfnu;-P ... asi všichni znáte tu zelenou, co se dává na chirurgii (hehe, solutio Novikov):-) ... aby to bylo takový "patlavý" a drželo to na ráně, dává se do toho koloideum.... nechala jsem si to u známé magistry namíchat bez koloidea - zelená ovšem byla stále tou krásnou zelenou;-D .... a přišla na hlavu, na celou8-oR^ ...  ó ano, chtěla jsem velkou změnu:-):-):-)

Zkumavka 16.4.2007 21:24

Re: Re: zelená

No,tak tam sem nedoplula. Bohužel mi moje okrasa nevydržela dlouho,pak z toho ,už, byla jen ta ,kafebraun do zelena, .Ale když se člověk v tom nese jako dyš to tak má být,proč jako ne ! Taková balšája krasóta !!

Tak dnes byl krásnej,ale pro nás zahrádkáře další suchej den. Přejeli jsme půl republiky,s dětma co cestou tam byly vzorné,aby na místě samém se v obchodech uvolnila jejich nahromaděná energie a rozvinula se postupně do té,co už povykujeme jako banda rómských spoluobčanů na děti co jsou chvílema za pultem s prodavačkama a mají z toho velikou legrandu.

evva 16.4.2007 22:46

Re: Re: zelená

trochu Novikovu mám doma - nešlo by to koloideum nějak oddělit? Chtěla bych taky zelenou hlavu.......

Li 16.4.2007 8:43

Re: Taky přidám svoji trošku do mlyna..

;-D;-D;-DR^;-D;-D;-P

Jakub S. 16.4.2007 1:10

Paní D., po závratné době jste mi najednou připomenula šílený zážitek

z čištění skvrny na vojenské blůze. Majetku to vojenské katedry UJEP Brno. Jakmile se trošku vyspím, popíšu. No jak říkala má dceruška v roce a půl, když se jí podařilo něco vyvést: olól - ! Olól! Je to něco, co mi kamarádi chemici celoživotně odmítají věřit. Brou.

Hana Williamson 16.4.2007 3:02

Re: Paní D., po závratné době jste mi najednou připomenula šílený zážitek

Tak to uz se tesim!

zana 16.4.2007 7:28

Re: Paní D., po závratné době jste mi najednou připomenula šílený zážitek

Budiž připomínáno ;-)

Zuzka 16.4.2007 0:38

Chichi

Po opravdu mnoha letech jsem navštívila v lednu kadeřnici (dosud na mých vlasech zubatý samostřih maskovalo přirozené zvlnění), neboť jsem k tomu byla donucena svými kolegyněmi. Nejdřív mě zbavila asi 5 kg vlasů, pak ze mě prostříháním odrala další kilo. Napatlala na mě barvu, pak použila alobal(To se dřív nedělalo, že ano?) Když na mě vzala žehličku, lekla jsem se, co za středověké mučení mě čeká. Po nasazení brýlí jsem pozdravila tu cizí ženskou, co seděla naproti mě. Fakt jsem se nepoznala. Naštěstí tandence k vlnění byla silnější, již druhý den to vypadalo lépe.;-)

Nezapomenutelným zážitkem pro mě byl 17.11.1989 - nechala jsem si tehdy udělat na hlavě svou první a poslední trvalou. Vypadala jsem STRAŠNĚ 8-o. Z trvalé se vzhledem k množství vlasů stalo rouno...

Jakub S. 16.4.2007 1:15

To bylo jako z týchž důvodů, jako si vítězní kubánští povstalci

dali od toho dne růst plnovous - inspirace třeba - ? Jako že naděje, že to, co jsme slyšeli z Hlásku či Svobodky, bude TRVALÉ?! Tak to svůj klobouk odhazuji v dál atd.- !

Zuzka 16.4.2007 1:20

Re: To bylo jako z týchž důvodů, jako si vítězní kubánští povstalci

Nee, to bylo z prozaického důvodu, že měla kadeřnice volný termín ;-D. Je ovšem pravda, že jsem již 18. chtěla odhodit v dál celou svoji kebuli.8-o.

Zkumavka 16.4.2007 7:53

Re: Re: To bylo jako z týchž důvodů, jako si vítězní kubánští povstalci

Zuzko !!:-D:-D:-D:-D