20.1.2022 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

BTW: Vlasy

Neznám snad jedinou ženu, která by byla opravdu spokojená s tím, jak vypadá, takže se všechny podle svých možností - a odvahy - snaží svůj vzhled měnit směrem k momentálně platnému společenskému a osobnímu ideálu. A co je první na řadě, když žena zatouží po změně? No přece vlasy!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
JoVo 16.4.2007 20:54

R O Z V E R N Í Č E K.

:-)"Vypij, prosím tě, tento lék," naléhá manželka na manžela. "Ale vždyť nám to dal zvěrolékař pro psa?!" "No právě! Když tě Azor uvidí, možná to vypije i on.":-)Dobrou noca pozor na to co vám manželka dává ochutnat!!;-DR^

Fallowa 16.4.2007 21:00

Re: R O Z V E R N Í Č E K.

JoVo,to je excelentní;-D;-D;-D!Ťukááááám!

Katka 16.4.2007 21:12

Re: R O Z V E R N Í Č E K.

Tak to je přímo ze života :-DR^

jenny 16.4.2007 21:53

Re: R O Z V E R N Í Č E K.

Možná, že to tady už šlo, nevím, ale stejně přidávám.Přijde pán s dogou do domu s červenou lucernou a přeje si poslat tu nejhubenější  slečnu.Dostaví se opravdu představitelka na pokraji anorexie. Slečno, mohla byste jsi kleknout na všechny čtyři , ano ták a prosím trochu se  prohněte   v zádech. Výborně, to je ono“.

     Vidíš to dobře ! , říká pán dogoušce, tož tak budeš vypadat, když nebudeš 

p   pořádně žrát.    Jinak přeji všem dobrou noc a teplé pelíšky.VV

J

jenny 16.4.2007 21:54

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K.

Ach jo, to se mi to rozskáklo,mažu raději pryč. Ahoj všem a soráč.

zana 16.4.2007 22:10

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K.

Jenny, to neřeš, je to parádní ;-D;-D;-D;-D. Počkej, až si to přečte Xerxová ;-D;-DR^

Xerxová 17.4.2007 7:15

Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K.

Xerxová ho zná ;-D;-D

zana 16.4.2007 22:10

Re: R O Z V E R N Í Č E K.

JoVo, to je paráááda.;-D;-D;-D

To už bych měla jít pinkat, že ?

WWW 16.4.2007 22:20

Me to zase JoVo nedoslo. Ja z toho myho vedeni fakt jednou zblbnu. U Kance se bavi uz o necem jinym, uz se vsichni vysmali, ja piju pivo a najednou to dojde a vyprsknu. Nelibi s jim to, ta pivni sprcha !!.

YGA 16.4.2007 22:29

Re: R O Z V E R N Í Č E K.

Chichichi chachacha checheche ;-D;-D;-D;-D;-D

Aco tnhle - taky trochu zvířátkový:

 Nakrucuje se Maruš před zrcadlem v nových plavkách - dívá se zleva zprava zepředu zezadu. Pak to nevyrží a prohodí k Pepanovi "¨Marný platný, pořád jsem k nakousnutí." Pepan zvedne jedno oko od novin a zamrčí "Jo, ale pro komáry."

JoVo 16.4.2007 22:32

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K.

;-D;-D;-DR^Moc hezký!!R^

zana 16.4.2007 22:41

Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K.

YGO ;-D;-D;-D;-D

YGA 16.4.2007 22:47

Re: Re: Re: R O Z V E R N Í Č E K.

Děkuji děkuji (všechno je vyčtený - já si nic nepamatuju, páč mám sklenkorózu - a pak se chlubím cizím peřím ;-() - ale to nic néni  - dnes jsem se začetla do knížky o brněnským hantecu (a brněnských figurkách - paráááda) a tam jsou tak betálný frky - teda, jsou to vykopávky, ale podání v hantecu je nedostižný. Až sem milý JoVo hodí nějakou pražskou galerku, vyštrachám nějaký plotňácký frk a porovnáme. ;-D Jo, a Jakub může brilantně přeložit - to je jeho parketa ;-)!

WWW 16.4.2007 22:51

Musim ti Ygo podekovat, ze jsi si nasla cestu k ztukani na pohadku . Diky

YGA 16.4.2007 22:56

Re: Musim ti Ygo podekovat, ze jsi si nasla cestu k ztukani na pohadku . Diky

Můj milý WWW - tvoji pohádku si nenechám ujít - tak nějak mě hřeje u srdce - a těším se na pokračování jako na ježíška v pětasedmdesátým - bylo mi deset a prála jsem si hóóódně knížek - a splnilo se mi to - dostala jsem, mimo jiné - pět dílů F.L.Věka - bratru půl metru knížek (bohužel, dál než ke třetímu dílu jsem se nedostala - ale před sestřičkou milovanou to tajím dodnes :-)).

WWW 16.4.2007 23:00

Kdyz padla opona mila Ygo, prijel jsem p letech zase do milovanych Varu. Driv nez na kolonadu, jsem sel do antikvariatu, uz nevim, vice jak dve stovky jsem nedal, nemohl jsem to unest do auta. Byl tam i kompletni F.L.Vek !

aida 16.4.2007 23:03

Re: Re: Musim ti Ygo podekovat, ze jsi si nasla cestu k ztukani na pohadku . Diky

YGO, já si tenkrát přála džíny, ale samo, že nedostala. A koukám, že jsme stejně staré.;-)Jinak, milý www, já Vaši tvorbu vesměs čtu (i jsem na "Vás" naočkovala MLP, nadšeně čte "Váš" blog), jen holt občas nemám čas nebo příležitost "zaťukat". Tak jen vězte, že ve mě máte věrnou a našenou čtenářku. A budu se těšit na další Vaše výtvory.

WWW 16.4.2007 23:06

Diky moc mila aido, no samo, ze tohle potesi me grafomanske srdce !!

YGA 16.4.2007 23:09

Aido

- žeby pětašedesátka? Mladice, co?! Vlastně ty lepší roky před sebou R^, což.

Jakub S. 16.4.2007 23:24

PST! Der Feind hoert mit!

Já su eště tady - právě zavírám, neb jsem na dnes spal hodinu a půl, stráviv tyhle dva šmolkové dny překládáním - jednak něco o jednom pojetí Božího milosrdenství pro jednu teoložku a jednak o vodovodních a splaškových sítích na jednom budoucím japonském staveništi v Brně. No já su blb, to je dávno známo. Místo co bych byl na chatě s terasou, čajem, knížkama, rádiem a hvězdama. No mě to baví - ! A třeba si ještě přiberu jako vedlejšák finančního magnáta... Ale sakryš to by opravdu nebylo marný: nevíte o nějakým takovým místě?

No ale hantec aji žižkovština se holt musí  ř í k a t ! To je jináč poloviční. O tym žádná. A PALI DO BETLE!

YGA 16.4.2007 23:31

ad hantec aji žižkovština se holt musí ř í k a t ! To je jináč poloviční.

nojo, máš pravdu, ale co my, pro které jsou zlatá šedesátá ztracená a  Prágl aj Oltec móc daleko ;-)?

Xerxová 16.4.2007 18:27

mimovlasové téma

Mám nešťastného psa. O víkendu dostala obrovskou kost (z bůvolí kůže) a má s ní potíže. Nosí ji s sebou ven a dovnitř - ale nikde chvíle klidu. Jakmile začně hlodat - jde kolem pes (sousedovic berňačka hárá - tudíž psí provoz vzrostl) a je třeba ho jít pozdravit. Co s tou kostí? Vrátí se, začne hlodat a ten zmetek kosák, co má mladé u nás v rododendronu, sbírá žížaly metr od ní - to se mu musí zarazit. Co s tou kostí?... A ke všemu panička pleje rybíz a když jí chudinka psová plivne kost na klín, aby jí ji pohlídala, tak se za chvilinku nezodpovědně přemístí o keř dál a kost nepřenese!!!

Před chvilkou jsem jí kost sebrala, zavřela do skříňky a Betka viditelně pookřála....je to blbka. Upozorňuji, že jinak kůstky menších rozměrů likviduje s chutí a velmi rychle....

Kačerovi přeji rychlou pookení rekonvalescenci ...

Slepému pejskovi přeji ještě spoustu šťastných dní. Potkáváme slepého stříbrného pudlojezofíka a je to šťastné a veselé zvíře.

Jinak všem hezký večer

Vave 16.4.2007 19:36

Re: mimovlasové téma

Hihi! Chůďátko Betásek VV, ona je tak zodpovědná pejska ustaraná, a panička jedna o ní tady vykládá, že blbka! 8-o Že Tě paničko hanba! ;-P;-D;-D;-D;-DR^VV

Kačer 16.4.2007 19:54

Re: Re: mimovlasové téma

ona je Betka zodpovědná velice, ustaraná nevím, na to mám Bambu, a Bamba je prototyp ustaraný čuběnky. Betka si myslím, je zodpovědná a hlídací, kostičku musí ubránit před živly, kosími i psími ;-D

Xerxová 16.4.2007 19:59

Re: Re: Re: mimovlasové téma

No, ať si tu kost hlídá, ale proč mi ji cpe pod ruku. Já ji žužlat nebudu a hlídat taky nééé.... A pak s ní seděla, pozorovala okolí, měla ji v hubě a vypadala, že si brzo zablokuje krční plotýnky, jak se ji snažila udržet dlouho a dlouho...

Vave 16.4.2007 20:09

Re: Re: Re: Re: mimovlasové téma

Teda takhle zklamat důvěru v Tebe Betáskem kladenou, no nevím nevím, jak se s tím vypořádá Tvé svědomí. ;-);-D;-D;-D

Xerxová 16.4.2007 20:12

Re: Re: Re: Re: Re: mimovlasové téma

Jaké mé svědomí - snad ona má hlídat paničku (a může si k této svojí povinnosti hlídat i tu svou žužlací kost) a ne že panička má čubajzně hlídat její poklady. Kdo tu má být hlídač?? Já snad??

Vave 16.4.2007 20:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: mimovlasové téma

No jistěže má Betynka hlídat Tebe, ale když už Tě poctí důvěrou tak velikou, že Ti svěří svého žižláka (náš domácí výraz pro onu oslintanou věc) do opatrování, tak se máš radostně tetelit a vrtět ...  a vrtět se! ;-)

Xerxová 16.4.2007 20:36

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: mimovlasové téma

Vžyť já se vrtím a tetelím :o) - jdu jí ustlat, žužlák do postýlky nepůjde - to by se mi nelíbilo.... Holčička psí už jde spinkat, když jí ta vstávací panička ráno v půl šesté požene v les i háj...

Vave 16.4.2007 21:11

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: mimovlasové téma

Tak je to správně, hezky rozestlat postýlku, natřepat polštářek .... :-P Mmch., u nás taky žižlák do postýlky nesmí. :-)VVVVVV Dobrou noc všem!