31.3.2020 | Svátek má Kvido


Diskuse k článku

BTW: V poklusu

Než se pustím do líčení toho kousku norské přírody, který jsem měla tu čest změřit vlastníma nohama, musím vás upozornit na jednu důležitou okolnost: pokud tu jdete s domorodci na výlet a nejste zrovna aktivně trénující sportovci, tak doufejte, že váš norský průvodce bude starší šedesáti let. I tak budete nejspíš sotva popadat dech...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 386, poslední: 22.10. 2006 23:14, přehled diskusí

20.10.2006 8:28

WWW a JoVová

jsem moc ráda, že vás tu oba vidím. Takže vás zdravím, zdravím až vás uzdravím a pozdravy JoVovi do špitálu.R^

20.10.2006 8:27

Tak vám závidím

i to krásné prostředí i tu zdatnou průvodkyni ;-D, Už se těším až se srovnám a budu moct vyrazit v podobném poklusu na vycházky.;-D

20.10.2006 8:19

Moc krásné povídání z daleké země

a tu vaši zdatnou průvodkyni si dokáži moc dobře představit - celá moje švagrová. Má přes 60 let, celý život bydlí ve Starém Městě p.S. a vyběhne na Sněžník i dvakrát denně - ráno byla mlha, tak ještě odpoledne, aby se pokochala výhledem, a protože se jí to líbilo, tak další den zase ...;-D

Já bych potřebovala nad sebou nějakého drába, který by mě také po takových procházkách proháněl, protože nebezpečí sedavého zaměstnání v kombinaci s panelákovým bydlením není pro tělo to nejlepší. Tak to alespoň zachraňuji prací na zahrádce a občasnými procházkami ..;-)

20.10.2006 8:08

Milá paní D,

moc hezky jste to napsala, až se vrátíte, budete stejně sportovně zdatná jako Vaše průvodkyně - je mi jasné, že to určitě nebyla poslední pěší vycházka před nastávající zimou, no a pak ty běžky a brusle, že. A fotky jsou moc prima - ta příroda tam musí být opravdu krásná - ale tady je teď taky hezky, ještě celkem teplo, tady (Břeclav a okolí) stromy začínají teprve žloutnou a když do nich svítí sluníčko, je to taky jako v pohádce.

Pro WWW - jsem ráda, že jsi zpět - bude dneska Salva? - že mu třepu tlapkou, drbu za ušima a na bříšku!

20.10.2006 7:46

Krásnej vejlet,

taky bych hned vyrazila, ale to tempo... to by mě asi zahubilo.

20.10.2006 1:12

Moc pekne povidani mila Dagmar. Hned bych nakopnul tu svou karu a mydlil na sever. A dekuji. Ja to tak nemyslel. nestasne jsem to formuloval. Pisi na zviretnik rad !!

20.10.2006 1:13

Re: Moc pekne povidani mila Dagmar. Hned bych nakopnul tu svou karu a mydlil na sever. A dekuji. Ja to tak nemyslel. nestasne jsem to formuloval. Pisi na zviretnik rad !!

hURRRÁÁÁÁÁÁ, SLÁÁÁÁVA,VVVVVVVV!!!!!!

20.10.2006 1:15

Re: Moc pekne povidani mila Dagmar. Hned bych nakopnul tu svou karu a mydlil na sever. A dekuji. Ja to tak nemyslel. nestasne jsem to formuloval. Pisi na zviretnik rad !!

Jé, www už se našel, to jsem moc ráda.

20.10.2006 1:29

Zdravim mila aido. Ani jsem jeste nenakouknul jinam. Tam musi byt asi dneska rachot !!

20.10.2006 9:16

Re: Zdravim mila aido. Ani jsem jeste nenakouknul jinam. Tam musi byt asi dneska rachot !!

Ahojky WWW, synek dneska z chtíče po mrzkém mamonu bude sedět ve volební komisi - budu to mít v přímém přenosu, teda až se vrátí ;-)

20.10.2006 8:06

Re: Moc pekne povidani mila Dagmar. Hned bych nakopnul tu svou karu a mydlil na sever. A dekuji. Ja to tak nemyslel. nestasne jsem to formuloval. Pisi na zviretnik rad !!

:-D:-D:-DTo je dobře, že jsi se vrátil.Jovo posílá pozdrav z nemocnice. A co prý nám to vyvádíš.Až se vrátí, neměl s kým komunikovat. Tak se těšíme brzy na nějaké hezké    povídání.

Paní Dagmar je to nádhera.

20.10.2006 8:18

Re: Re: Moc pekne povidani mila Dagmar. Hned bych nakopnul tu svou karu a mydlil na sever. A dekuji. Ja to tak nemyslel. nestasne jsem to formuloval. Pisi na zviretnik rad !!

Ahoj JoVová, moc JoVa pozdravuj.VR^VR^!!

20.10.2006 8:47

Re: Re: Re: Moc pekne povidani mila Dagmar. Hned bych nakopnul tu svou karu a mydlil na sever. A dekuji. Ja to tak nemyslel. nestasne jsem to formuloval. Pisi na zviretnik rad !!

Přidávám se k pozdravu - a budeme ho zdravit až do úplného uzdravení!!!!! 8-)))

20.10.2006 9:08

TO JE ALE RADOSTI !!!

Wéwéwéčko nám přiletělo zpět z dalekých karjů a je tu i zpráva o milém JoVovi, to nám ten pátek hezky začíná. :-)

Že moc a moc JoVo (nebo JoVa?) pozdravuju a těším se, až tu zase budeme v plném počtu. :-):-):-)V

20.10.2006 10:06

Milá JoVová

pozdravuj JoVa - že mu držím pěsti, ať je co nejdřív z nemocnice doma - zdráv a vesel!

20.10.2006 8:11

Ahoj www

ráda Tě tu vidím ... V

Doufám, že už máš doma všechno zazimováno, protože my se tady už móc těšíme na Tvoje příběhy!

Ale neber mě příliš vážně - čeká-li Tě ještě nějaká práce, tak my si klidně počkáme, když už teď víme, že o Tebe nepřijdeme ... přidávám se prostě k Lence S.: ono se na to Tvé humorné povídání velmi dobře zvyká a potom má člověk absťák, když není . ;-D

20.10.2006 9:31

Re: Moc pekne povidani mila Dagmar. Hned bych nakopnul tu svou karu a mydlil na sever. A dekuji. Ja to tak nemyslel. nestasne jsem to formuloval. Pisi na zviretnik rad !!

Bezva,WWW je zase tady a tvrdí,že píše na Zvířetník rád - tak doufám,že se brzy dočkáme nějaké povídkyR^!

20.10.2006 0:54

MILÁ DAGMAR,

TO JE TAKOVÁ NÁDHERA, ŽE MOC  A JEŠTĚ VELMI TOUŽÍM, BÝT TAM S VÁMI. JEN TO  NORSKÉ , PRO MNE VRAŽEDNÉ TEMPO BYCH NEUDEJCHALA. BYLA BYCH HOTOVÁ UŽ PO NĚKOLIKA MÁLO STECH METRŮ. VY ALE BUDETE FIT A TAKY ZCELA ZDRAVÁ, AŽ( A POKUD) SE VRÁTÍTE SEM ZPĚT.!!TO VŠE STEJNĚ DĚLÁ  BLÍZKOST  MOŘE A SLANÝ VZDUCH. UDĚLALA JSTE VELICE DOBŘE PRO SVÉ ZDRAVÍ , KDYŽ JSTE MANŽELA NÁSLEDOVALA DO NORSKA. BYLA TO SICE VELIKÁ ZÁTĚŽ A  NESKUTEČNÁ PŘEDODJEZDOVÁ KALVÁRIE, ALE STOJÍ TO ZATO. TAK SE MĚJTE NÁDHERTNĚ. TO JEZÍRKO I OSTATNÍ FOTA JSOU BOŽSKY KRÁSNÉ. NE NADARMO JSOU NORSKÉ POHÁDKY PLNÉ TROLŮ A  TAJUPLNOSTÍ. TA MLHA  A   SLANÝ A TAJUPLNÝ  OPAR JSOU PATRNĚ VŠUDYPŘÍTOMNÉ. JEŠTĚ HLÁSÁNÍ PRO VŠECHNY. BYLA JSEM DNES  CELÝ DEN V PLZNI A BUDU JEZDIT AŽ DO 4. PROSINCE KAŽDÝ TÝDEN NA LYMFODRENÁŽE. ABY  MASÁŽE MĚLY OČEKÁVANÝ ÚČINEK, MUSÍM POBYT U PC OMEZIT NEBO  U NĚJ SEDĚT S NOHAMA NAHOŘE, COŽ JE TADY ( U MNE DOMA( DOST ŠPATNĚ PROVEDITELNÉ, PROTOŽE:ZKOUŠELI JSTE NĚKDY PSÁT NA KLÁVESNICI, KTEROU MÁTE V KLÍNĚ , A  MÍT PŘITOM DOSLOVA NA DRUHOU  STRANU  VYKROUCENÝ KRK , ABYSTE VŮBEC DOHLÉDLI NA MONITOR? MOC DLOUHO BYSTE TAKY NEVYDRŽELI.

A JEŠTĚ PRO :WWW, MOC, MOC,MOC SPÍNÁM TLAPKY I S HOKINKEM A SMUTNĚ KŇUČÍM  A  VELICE PROSEBNĚ A TOUŽEBNĚ KOUKÁM NA MONITOR PECKA, KDY SE TAM ZASE OBJEVÍ NĚJAKÁ, TŘEBA A I KRAŤOUČKÁ, ALE   TVOJE  NEBO  ŠEJBALČINA VYPRÁVĚNKA. NENECH SE PROSIT . UŽ SE NEMOHU DOČKAT, AŽ ZAS BUDU SOTVA SMÍCHEM POPADAT DECH A HÝKAT TU JAK OSEL A PADAT ZE ŽIDLE POD STŮL.  VŽDYŤ TVÉ POVÍDÁNKY TAK NÁDHERNĚ  A O TOLIK PRODLUŽUJÍ ŽIVOT!. A NEJEN MNĚ. BYLO TU MOC SMUTNO BEZ TEBE.DÍKY, ŽE MNE ANI JINÉ NEZKLAMEŠ.

20.10.2006 1:12

Re: MILÁ DAGMAR,

LENKOOO, TO JE DOBŘE, ŽE JSI ZAS NA PŘÍJMU:-), UŽ JSME TU MĚLI TROŠKU STRACH, JESTLI SES NEUZAVAŘOVALA. TAK A´T TI TO POMŮŽE.

WWW, U BLEŠÁKU JSEM TI VYHROŽOVALA, ŽE TĚ POJEDU HLEDAT DO SAVOJSKA S CEDULÍ V RUCE "HLEDÁM WWW" (BOHUŽEL, PO FRANTÍKOVSKU SE NEDOMLUVÍM). TAK MĚ K TOMU NENUŤ A HONEM NĚCO PĚKNÉHO NAPIŠ, PROSÍÍÍÍM.

20.10.2006 1:25

VERAM, NBOJ, ZVLÁDÁM. MÁM DOST ROZUMU, ABYCH SI SÍLY ROZLOŽILA. ALE BYLO TOHO HODNĚ I NA ZAHRADĚ .ZRÝT JI, DOKUD JE TAK NÁDHERNĚ,

 ABY MI DALA NAPŘESROK STEJNĚ BOHATOU ÚRODU JAKO LETOS. POSLEDNÍ, CO MNE JEŠTĚ ČEKÁ, JAEVÝROBA RAJČATOVÉ OMÁČKY NA PIZZU, KTEROU DOMA VŠICHNI MILUJEME. PAK BUDE VÍC ČASU.

20.10.2006 8:48

Re: VERAM, NBOJ, ZVLÁDÁM. MÁM DOST ROZUMU, ABYCH SI SÍLY ROZLOŽILA. ALE BYLO TOHO HODNĚ I NA ZAHRADĚ .ZRÝT JI, DOKUD JE TAK NÁDHERNĚ,

LENI, ŠETŘI SE A NEPŘEHÁNĚJ. VŽDYŤ CO BYCHOM TADY BEZ TVÝCH RAD DĚLALI? A TO I OPRAVDU NEDĚLÁM SRANDU.

20.10.2006 9:50

JINÝ HONZO, TO JE DOCELA PROSTÉ.

ZKRÁTKA BY SE ZA CHVÍLI VYSKYTL URČITĚ LEPŠÍ A ZKUŠENĚJŠÍ RADIL, KTERÝ BY SE TOLIK NEVTÍRAL JAKO NĚKDY JÁ.  MNĚ TO JEN NEDÁ A ODPOVĚDĚT  A PORADIT  ZKRÁTKA MUSÍM. JEN DOUFÁM, ŽE SNAD  MI TO  ZVÍŘETNÍCI ODPOUŠTĚJÍ.

20.10.2006 1:25

MILA VERAM A MILA LENKO. BOZE TO JSEM NECHTEL, ABY TO VYPADALO ZE JSEM SE NAFRNEL VZDYT JSTE MI VSICHNI UDELALI UZ TOLIK RADOSTI KDYZ JSTE ME POVIDANI CETLI. DIK. NESTACIL JSEM JESTE NA VSE ODPOVEDET MILA VERAM.

20.10.2006 1:29

VERAM, NEBOJ, ŠLA BYCH S TEBOU. MÁ SICE STARÁ, ALE ZATO ÚŽASNÁ POLYGLOTICKÁ PŘÍTELKYNĚ BY NÁM PLAKÁT URČITĚ POMOHLA NAPSAT SPRÁVNĚ. NEUNIKL BY NÁM.

20.10.2006 1:44

JEN POČKEJ)(ALE RADĚJI NA NIC NEČEKEJ ), ZAJÍCI, ALIAS WWW!!!!

20.10.2006 9:05

Re: MILÁ DAGMAR,

MILÁ LENKO, DÍK ZA ZPRÁVU A ŠETŘI SE, NEVYSEDÁVEJ U PECE, ALE HEZKY SE NĚKDE ZAVĚS NOHAMA NAHORU JAKO NETOPEJR A DEJ SE DO POŘÁDKU !! V:-):-):-)