28.11.2021 | Svátek má René


Diskuse k článku

BTW: Sny

Jaký divný paralelní svět! Neplatí tam jediné rozumné pravidlo a mnohem častěji se tam jeden bojí, než by se bavil. Ptáte se, kde ten svět je? Blízko, blizoučko... za víčky vašich vlastních očí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Zuzka 3.1.2007 13:22

1

čus ne tak co vi

Zuzka 3.1.2007 13:20

1

;-O>->->->-:-D:-P

Lucka V 31.8.2006 16:05

Re: Re: Úplně mimo a drze

Milý WWW,

moc děkuji za vaši vstřícnost. Nejde o nic světoborného, v podstatě je mi proti mysli s tím kohokoli obtěžovat, protože spousta lidí si o mě asi pomyslí, že jsem cvok. Ti zvířetníkoví mě ale asi pochopí... Zkrátka jde o našeho čtyřnohého kamaráda – Francouze Buffyho, jehož příběh postupně vyprávím. Bohužel zjišťuji, že tohle plemeno je celosvětově na vyhynutí a je mi to líto. Proto mě napadlo, když už v té Francii žijete, nevyskytuje se někde v okolí chovatel plemene Basset Bleu de Gascogne? Na internetu jsem našla jediného, někde poblíž Marseille, ale na e-maily nereaguje a nevím, jestli ještě existuje. Přeci sakra tam u Vás musí ještě nějaký chovatel být, když je to téměř národní plemeno! K chovatelům do Argentiny nebo JAR to mám přeci jen trochu daleko. Po Vás tedy nechci nic jiného, než chodit s otevřenýma očima a pokud byste někde hafana našeho plemene potkal, zkuste se, prosím jeho pána zeptat, jestli by bylo možné získat kontakt. Pokud nevíte, jak tihle hafíci vypadají, pošlu fotky nebo možná nějaké budou v mém dalším příspěvku na NP.

Omlouvám se, že si vymýšlím blbiny, ale snad mě pochopíte.

Jinak můj e-mail je lucie.vankova@klima-praha.cz

WWW 31.8.2006 13:17

Re: Úplně mimo a drze

Mila Lucko. Dekuji za uznani. Ale vzdyd ja publikuji !! Docela pravidelne na Zviretniku. V dnesni hyperinflaci tisteneho slova, je to maly zazrak, ze me tlachy skupinka lidi pravidelne cte.

Tvuj omyl vznikl asi z toho, ze o Svycarsku dosti casto pisi, protoze bydlim vedle a kdyz se mi chce nasat mestkou atmosferu tak jedu do nejblizsiho vetsiho mesta a to je Zeneva. Kdyz jedu domu, tak jedu jen par kilometru ve Francii, pak pres cele Svycarsko a 600 km pres Nemecko.

Pokud budu schopen poradit, poradim rad !

WWW 31.8.2006 13:02

Re: Re: Re: Re: o cem ze WWW sni

No samo !!!

Zdena b.p. 31.8.2006 11:34

Re: sny

Taky jsem moc ráda, že se tu objevujete častěji. Měla jsem o Vás obavu.

Li 31.8.2006 11:14

Re: Re: Re: o cem ze WWW sni

Mluvilo se také o hudbě - můžu dodat jirku s kytarou ;-)

Lucka V. 31.8.2006 9:53

Úplně mimo a drze

Milý WWW, právě jsem si uvědomila, že moje dlouhé vedení je ještě delší, než jsem doufala. Přestože pravidelně a moc ráda čtu Vaše úžasné příběhy, které by, mimochodem, stálo za to někde publikovat, nějak jsem byla pořád přesvědčená, že žijete ve Švýcarsku. A ono houby, Vy si klíďo bydlíte ve Francii. Já tam mám sestřenici, ale už jsme se strašně dlouho neviděly. Ačkoliv normálně nejsem člověk zištný a vypočítavý, v souvislosti s tou Francií mě napadlo, že jste možná ten pravý člověk, který by mi mohl v něčem poradit. R^Zatím tedy jen nesmělý dotaz: Byl byste k poskytování dobrých rad ochoten?

   

Rákšasí 31.8.2006 8:53

Re: sny

Vítám zpětVV

Rákšasí 31.8.2006 8:53

Re: Re: Blážo,

Vave podepisuju se pod to.

Vave 31.8.2006 8:44

Re: sny

Astere, jsem ráda, že jste zase zpátky!! Chyběl jste mi. :-)

Vave 31.8.2006 8:20

Re: Re: No to pardóóón Vave,

Já umím (skoro) dokonalý psí dort !!!!!!!!!! A je jedlý i pro lidi (asi) !!!!!!!!!!;-P

Vave 31.8.2006 8:16

Re: Blážo,

Lucko, je to divné, ale podvědomí často strká do úst slova, která řeknou víc, než by dotyčný chtěl nebo vůbec tušil, že říká.  Já o tom přemýšlím od chvíle, kdy jsem si v neděli o půlnoci přečetla tu smutnou sms od Li.

Nikdo mi nevymluví, že Tojefuk naprosto přesně vnitřně věděl, že se blíží jeho konec. Ta intenzivní snaha se najednou setkat s přáteli ze Zvířetníku, to časté a dlouhé telefonování, rozšiřující se okruh těch, se kterými TJF začal intenzivněji mluvit - to všechno ukazuje na horečnou snahu toho co nejvíc stihnout.

Proto mě mrzí, že jsem částečně propásla jedinou šanci, mluvit s TJF. Že jsem to nepochopila. Ale já jsem už tak byla emočně dost mimo se setkání s Li a dráčky, že jsem nedokázala s TJF mluvit tak, jak bych si přála. Byla bych potřebovala být s ním sama, zalezlá s telefonem někde v koutku. ;-(

Bláža 31.8.2006 7:19

Re: Blážo,

Lucko díky za vysvětlení, už se orientuji lépe, některé věci mi prostě unikají.....:-/

Zdena b.p. 31.8.2006 5:38

Re: Re: sny

Blážo, to muselo být krásné. A vlastně Krejg tam trochu patří, že? Krásný den, já letím, ale na práci. Musím to zastat i za nevěstu.

WWW 31.8.2006 5:25

Re: Re: No to pardóóón Vave,

Ja tady nejsem pro srandu kralikum mila Zdeno. Proste si sbalis fidlatka a prifrcis !!

Nemusim to snad opakovat, prestan se v te lavici vrtet, nebo mi podas zakovskou knizku !!

WWW 31.8.2006 5:23

Re: Re: o cem ze WWW sni

Mila Vave, my tem "smrkacum" ukazeme, jak se dela poradne techno.

Uz jsi v tom snu zarazena !!

WWW 31.8.2006 5:18

Re: Re: o cem ze WWW sni

Mila Elo, pamatuji si dobre, ze to byly "Lotrinske nudle", ac se tvuj tatinek vratil z Lombardie.

Bodejd ze jsi vitana !!!

WWW 31.8.2006 5:15

Re: Re: Re: Re: Re: o cem ze WWW sni

Mila evam, mrzlo by mne, kdyby jsi se neozvala .

To vis, ze jsem rad !!

Lucka 31.8.2006 1:08

Blážo,

dokážu asi vysvětlit, jak to Tjf v té chvíli myslel.. Měl nějaké nedorozumění s Lídoškem a byl na ní naštvaný a rozhodnutý, že ze Zvířetníku odejde (zůstal jen na Akvaristice).. Přitom Lída mu ublížila naprosto nevědomě a nechtěně.. Všichni ho přemlouvali k návratu a on napsal tuhle větu s tím, že se možná ukáže po té dovolené.. Ale s Lídoškem i naštěstí vše vysvětlili a Tjf tu byl na diskusi ještě v pondělí..naposledy;-( Toť vysvětlení brané čistě rozumově.. Pokud v tom chce někdo hledat skrytý vzkaz či upozornění nebo tušení blízké budoucnosti, je to jen na jeho fantazii..:-/

Bláža 30.8.2006 23:28

Re: sny

Jo, jo, o tom létání jsem to taky slyšela a taky létala, šlo to velmi snadno, stačilo zvednout ruce a už jsem se nadnášela u stropu a pak jsem si plavala ve vzduchu tak moc lehce! A taky se mi zdály sny na pokračování, jeden den jsem se probudila s "rozesněným snem" a večer ulehla a zdálo se mi pokračování a tak to šlo po více dní po sobě. Jeden velmi zvláštní sen se mi zdál asi tak měsíc zpět a stále ho mám ve velmi živé paměti: byla jsem někde v horách, asi v Peru a objevovala památky po starých civilizacích, byl to sen velmi živý a doteď vidím ty kameny a chrámy a cesty úplně před sebou. Měla jsem se tam sejít se svým manželem a synem, ale nějak jsme se minuli a já jim to všechno v tom snu chtěla vyprávět, až se sejdeme......a měla jsem s sebou svého psa...:-)

Bláža 30.8.2006 23:21

VAVE

Omlouvám se za toto téma, že ho opět připomínám, ale musím myslet na to, co dnes napsala Vave: "Nevím, jestli se vrátím! Pokud ano, určitě budu jiný." Já to taky četla, když to Tojefuk napsal a vůbec jsem tomu nerozumněla, tím míň tomu rozumím teď...nebo opravdu si asi nevím rady, jak si to mám vysvětlit, je to velmi zvláštní, kroutím nad tím stále hlavou a pořád nad tím přemýšlím.....ach jo.......

aster 30.8.2006 23:11

sny

Jsem přeborník na sny. Od dětství mám různé sny, ale poslední dobou se "žánr" zužuje. Ještě do nedávna se mi zdálo, že mně honí němci a střílejí po mně. Já mám v ruce jen stříkací pistolku. Lítací sny jsem měl často, ty údajně souvisí s erotikou a sexuální aktivitou(to mám od odborníků). No tak, už jsem dlouho ve snu nelítal, akorát v reále několikrát za noc na WC kvůli zdravotním problémům,které postihují pány po padesátce.Jinak jsem měl často sny barevné, s květinovými záhony a to prý také souvisí s tím předešlým. Kytky už taky nevidím. Ach jo.

LENKA S. 30.8.2006 21:11

Re: Re: Re: LUCKO, PROMIŇ ZPOŽDĚNÍ. NĚCO SE TALO A NEŠLA MI SÍŤ. OPRAVENO TEPRVE NYNÍ

IVKO, JÁ TO POSLALA LUCCE. RPUTIN MAIL NEMÁM A ZE ZVÍŘETNÍKU DO MAILU NIC ZKOPÍROVAT NJEUMÍM. JE TO PRO MNE- ZAČÁTEČNÍKA- ŠPANĚLSKÁ VESNICE.

LENKA S. 30.8.2006 21:02

Re: Re: LUCKO, PROMIŇ ZPOŽDĚNÍ. NĚCO SE TALO A NEŠLA MI SÍŤ. OPRAVENO TEPRVE NYNÍ

Ivko, díky. Já jí to poslal před chvílí. JEJÍ MAIL MÁM. PÍSNEME SI OBČAS, ALE MNE ZRADIL NET NA NEBYL A  DOST DLOUHO JSEM NA SÍTI. SNAD TO POMŮŽE. A NEJEN LUCCE, ALE I OSTATNÍ ZVÍŘETNÍKŮM. RPUTI JSEM RADILA UŽ  NĚKDY BRZY ODPOLEDNE, ALE  NEVÍM, JESTLI TO JEŠTĚ ČETLA. BYLA TO RADA NA TEN JEJÍ ŠTĚKAVÝ KAŠEL. JÁ NA TO ZAPOMNĚLA. NEMÁM TAKY V HLAVĚ KOMP.

Kardiak 30.8.2006 21:01

Re: Re: Re: JoVo,

Díky Lucko.Taky se rád nechám pohejčkat;-).Co se srdce týká,tepny už mi vyměnili,ale teď zase pro změnu blbne rytmus.Ale to se srovná do latě!!!;-);-P;-D

Kardiak 30.8.2006 20:38

Re: Re: Rákšasí a Lucko.

No to budou nervy,než se dostanu k nějakýmu použitelnýmu počitadlu!R^R^R^

Rákšasí 30.8.2006 20:36

Re: LUCKO, PROMIŇ ZPOŽDĚNÍ. NĚCO SE TALO A NEŠLA MI SÍŤ. OPRAVENO TEPRVE NYNÍ

LENKO, JEN TO ZKOPÍRUJ DO MEJLU.

Rákšasí 30.8.2006 20:35

Re: Rákšasí a Lucko.

No obě to máme jen na pár hodin asi ani to ne, Lucka výsledek bude nejspíš vědět hned a já podle toho jak zlomím sestru (zdravotní, né moji) a když ne tak holt budu muset tejden počkat až se na to jukne doktor. Ale protože umím být protiva protivná, tak budu tlačit na primáře neurologie (soused) aby aspoň něco neoficiálně sdělil;-D

LENKA S. 30.8.2006 20:29

LUCKO, PROMIŇ ZPOŽDĚNÍ. NĚCO SE TALO A NEŠLA MI SÍŤ. OPRAVENO TEPRVE NYNÍ

NA STRES A ROZRUŠENÍ JE VÝBORNÝ NÁLEV  ZE TŘEZALKY TEČKOVANÉ. PRODÁVÁ SE JAKO ČAJ UŽ PORCOVANÝ, NEBO TO MŮŽE BÝR TAKY DOBROMYSL A TŘEZALKA. NA MIGRÉNU A JAKOUKOLIV BOLEST HLAVY A ŠÍJE DOBŘE ZABÍRÁ AKUPRESURA. TY, JAKO  BUDOUCÍ VET, ZMÍNĚNÉ MÍSTO, KTERÉ JE NUTNO MASÍROVAT, URČITĚ NAJDEŠ SNADNO. PRO OSTATNÍ NEŠ´tastníky  popisuju, jak ho nalézt:  Na myšlené čáře mezi vrcholem  zevního kotníku a Achilovou šlachou, to znamená těsně nad vnější vrchní hranou patní kosti. proti této hraně patní kosti masírujeme tak dlouho, dokud bolest neodezní docela. je to neškodné a zcela bez vedlejších účinků. muž má často i bolesti krční páteře a jemu tohle zabírá i na ně.

KDO NEBUDE MOCI TENHLE BOD NAJÍT, MŮŽE ZKUSIT JEŠTĚ DRUHÝ, KTERÝ NALEZNE SNADNĚJI-  V JAMCE 1 CM PŘED ZEVNÍM  KOTNÍKEM. MASÍRUJEME TENTO BOD  STŘEDNĚ SILNĚ, PROTOŽE TO DOST BOLÍ. ALE FUNFUJE. TENHLE BOD JE TAKY DOBRÝ I PROTI ZÁVRATÍM A TOČENÍ HLAVY,A TAKY PŘI BOLESTECH  BEDERNÍCHKLOUBŮ A PROTI SLABOSTI NOHOU.

VÍM, ŽE MASÍROVAT SI NOHY NA VEŘEJNOSTI DOST DOBŘE NEJDE, PROTO PŘIDÁM JEŠTĚ RUCE:  MASÍRUJEME  OBRÁCENÝM(SILNĚJŠÍM) KONCEM TUŽKY  PRAVÝ  OKRAJ  NEHTOVÉHO LŮŽKA NA PRSTENÍČKU PRAVÉ RUKY. TENHLE BOD MÁ ÚČINEK I PROTI NEUSTÁLÉMU KAŠLI, TAKŽE JE DOBRÝ I PRO RPUŤ SE ZÁNĚTEM PRŮDUŠEK, ABY SE TROCHU TAKY VYSPALA. JESTLI MÁ NĚKDO NANI SPOJENÍ, PŘEDEJTE JÍ MOU  RADU ZPĚTNĚ. JÁ NA TO DŘÍVE ZAPOMNĚLA. TAKY NEMÁM V HLAVĚ  KOMP. LUCKO. TOBĚ TOHLE POISÍLÁM NA TVŮJ MAIL. VYDRŽ, JEN TO PŘEPÍŠU A POIŠLU. SNAD MI TO MUŽ DOVOLÍ. MOC SE ZASE ZLOBÍ, ŽE JSEM  ZNOVU U BEDNY.