26.5.2022 | Svátek má Filip
Diskuse k článku

BTW: S paničkou ve stopě

Tak tohle vám musím vyprávět sám - na paničku bych se radši nespoléhal. Ona by vám to určitě vysvětlovala a vysvětlovala... a přitom to bylo tak jednoduché.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Heduš 5.3.2009 22:04

což mi připomíná

že od půl osmé ráno sedím u počítače a kromě cca 2 hodinách přestávky (nakrm sebe, nakrm pračku, nakrm sušičku, vynes koš, nakrm a vykrm myčku, piš na Zvířetník) sedím celý den pracovně u PC :-/

Jdu se tedy odvaliti do vany a následně upadnouti do postele. Mávejte se tu krásně a zítra zdar a sílu najdeš v sýru. Kdo jí tvaroh vidí za roh. Byla jsem tu, nebyli jste doma, příjdu zítra, atomová puma. Piju mošty! Což ty? Dřív než tvoje oči usnou, pohladím tě rašplí drsnou. Plaším nudu, chytám lelky, pak je kopu do prdelky. a tak dále a tak dále :) nějak se mi to už všechno v tom prokopnutém bubnu mele;-(;-P:-)

Heduš 5.3.2009 22:05

Re: což mi připomíná

a asi je správně "přijdu večer, atomová puma" no nic, jdu už raděj spinkat:-)

zana 5.3.2009 22:14

Re: což mi připomíná

Ty lelky neznám, to je pěkný;-D;-D. Dobrou noc:-)

Jakub S. 5.3.2009 22:47

Re: což mi připomíná

Teda tenhle souhrn různých vejšplechtů ze zapadlých oblastí mozku, dobrý! Dyť ti furt říkám, že jsi krasavice intelygentní. Zvonku to rozhodně tak vyzerá!

HanaW 6.3.2009 0:59

Re: což mi připomíná

Hedus, jsem naprosto okouzlena ;-)VVV

jiný Honza 5.3.2009 20:43

Kazánku, ty válíš!

MLP jsem zkazil požitek z Poirota, ale chechtal jsem se z plna hrdla. Díky a poděkování vyřiď i Daníkovi (za zalehnutí ve správný moment) a paničce za to, že povolila zveřejnění. Jste sqělá parta a moc se na vás všechny v květnu těším!

JoVo 5.3.2009 19:58

R O Z V E R N Í Č E K .

:-)Pepa ukazuje hostům byt a v něm předložku z medvěda: "Tohle zvíře mně mohlo stát život!" - "Vy jste lovil medvědy?"  "Ne, uklouzl jsem na ní a čelem jsem spadl na roh pelesti!" :-)Hezký večer a pozor na předložky z medvěda.8-oVVR^

Rpuť 5.3.2009 20:15

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Ať Pepa nekecá! Chtěl si hrát na "milostné zviřátko" a manžel ho vzal pohrabáčem....;-P

dalmatin 5.3.2009 20:39

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Tak pozor na manžela s medvědem...

kolemjdoucí 5.3.2009 22:10

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Copak čelo, ale spálený kolena na kovralu, to se i blbě hojilo !;-D

Jakub S. 5.3.2009 22:55

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

No - jedna má kolegyně výpočetní ing. mívala občas spálená kolena od kovralu v kanclu, nikdy jsem se nedověděl, jak to zdůvodňovala svému hodnému muži... však už je po desáté, tož co? Tož nic.

Jenda 5.3.2009 23:35

Re: R O Z V E R N Í Č E K .

Kdybys vedel kolik casu ja stravil vklece a na vsech ctyrech na koberci. V praci. Pri rochneni se v pocitacich a kabelech.

Odhalil jsem ale tehda jeden prirodni zakon. Pokud se nejaky pocitac poroucha natolik, ze je potreba zanorit se pod stul, ta slecna/pani co sedi u protejsiho stolu, bude mit zrovna ten den kalhoty. I kdyby jinak chodila vzdycky v sukni. :-)

Jakub S. 5.3.2009 22:51

Eště že se mně todle nemože stat.

Já mám občas akorát vlka. A pelesti nemám.

Ale počeuňáci mají před krbem předložku z ledňasa - kdo z vás, kdo z vás, kdo z vás to má? - a Zuzu k ní nějak porád nemá důvěru. Chová se k ní velice obezřetně a obchází ji. Tu tlamu.

dalmatin 5.3.2009 19:58

Kazane,

takhle ve tvém podání jsou ty zimní radovánky prima. Jela bych s paničkou. Tak si to ještě chvilku užívejte, protože jaro... bude!

Zuzka 5.3.2009 20:05

Re: jaro... bude!

Kde?

zana 5.3.2009 20:14

Re: jaro... bude!

No, Zuzko, tady už vyklízej náplavky. To mi jaro tak jako docela připomíná:-/ - pravda, kytičky to přímo nejsou, ale k věci to patří...

Zuzka 5.3.2009 23:14

Re: jaro... bude!

To není od nás, my pod kopcem stále cca 40 cm držíme v pevném stavu (nahoře na Smědavě předevčírem ještě o metr víc!). To posílá Rpuť ;-).

dalmatin 5.3.2009 20:37

Re: Kazane,

No, po zkušenostech z let minulých tady nějaká pravděpodobnost je.  A máme roztáto cca 1/2 metru okolo domu - hodně topíme ;-D

Bětuláskovo! 5.3.2009 18:48

Lepší místo než pod Dede

jsem si nemohla přát. :-) Zdá se, že seržantku Pusinku přeci jen uzdravíme, přesně, jak jsme si my svéhlavy usmyslely.

Absolvovaly jsme poradu s rodnou ordinací a zdá se, že ještě budeme pro jistotu stříkat do tlaminky do pondělka báj vočko a pak to necháme paníkovi na posouzení, jestli vystaví konec kontrolky. Paník tvrdí, že jesi převčírem byla Pusi zdravá na 90%, tak každý den procento přibude. Dlabe jak šestsettrojka a kálí jak velbloud! (míníme často a bohatě.) ;-) První očkování stejně raději až po více než deseti dnech od lékování, tak časů habaděje.

Fčera veselá historka. Ale byla tak veselá - nebo jak se to vezme, vlastně i příšerně tak rmutná - že dumám možná nad článkem. Nébo to sem prdnu všechno o víkendu. Beztak nemám foťák. Nesnáším focení! :-D:-D

V každém případě všechny tři kočky zdrávy, prosím: Bětí se mi válí v posteli, Pusí se meje pod televizním stolkem a zrovna rozkošně ukejchla a já hledám punčochy na pietní akt, takže klíd!

Heduš 5.3.2009 18:59

Re: Lepší místo než pod Dede

Kapitánko Bětu-lásková (jak už se zde zdárně ujalo:)) uděluji ti řád kočičího zdravotníka a blahopřeji k dosaženým výsledkům;-P;-D je paráda, že je seržantka Pusínka studenočumáčkovská, atebetakysnímdlaboucí, dohrncenelezoucí, sebemejkavá a velbloudovo kálivá (prý se tím dá topit, zkus to;-))!!!! Na historku se VELMI těším, ale nějak mi trne, co z toho bude, když to má takový úvod;-P;-) 

DRŽÍM PALCE seznamování, soužívání, čím dál menšímu ssssssssyčkání a spaní ne za pohovkou, ale na ní, prosím, ano?R^

zana 5.3.2009 19:19

Re: Lepší místo než pod Dede

Napiš to na článek, prosím, prosím - víš, co ti všichni říkaj - za pár dní už se to nedá v diskuzi najít!! Na článek NENÍ nezbytnej foťák, jak vypadá kočka, tu většina lidí ví.;-);-D

Bětuláskovo! 5.3.2009 19:58

Před rokem bez kouska (roku),

když jsem si jela pro Běti, kamarádka mého bráchy ušila poštářek z nějaké divně znějící, velmi vzácné tkaniny, vycpala mrňavoulými kousky molitanu. Poděkovala jsem patřičně, ale přišlo mi to divné. Leč hle! Plácla jsem jedovatě zelený polštářek pod stolek a vona na něm fakt Bětí provibakovala léto. Pak přešla do ložnice, na okno, do okraje postele, do pelíšku - pak si zapomenutého polštáře týdny, ba měsíce, nikdo nevšiml. Prostě furt byl pod stolkem.Jednou za měsíc jsem jej otočila, vyhrábla smetí, a kápla na něj kozlík.A teď na něm spinká Pusina. Kdybyste ji takhle zahlédli u východu z metra, nevinné bílomouré klubíko, vrazili byste jí dvacetikorunu.

Je strašně hezká - ale to každá kočka - strašně malunká se zdá, a dojímá.

Také všichni přítomní ostřílení chovatelé víte, co znamená, když vylezla spát dnes v noci ven, pod stolek (nikoli do kastrolu, nikoli za gauč), vprostřed pokoje. Kde hraje televize, v druhým rohu sedím u počítače - a áchám. :-)

Todle musíme zaťukat! :-D

dalmatin 5.3.2009 20:01

Re: Před rokem bez kouska (roku),

Nejsem ostřílená kočkochovatelka, ale dojímá mě to V

Heduš 5.3.2009 20:14

Re: Před rokem bez kouska (roku),

puntíku musím se k tobě připojit - také nejsem ostřílená, ale nějak se mi rozmázl monitor.

To bude asi z té rýby:-)

zana 5.3.2009 20:33

Re: Před rokem bez kouska (roku),

že joR^VV

Vave 5.3.2009 20:08

Re: Před rokem bez kouska (roku),

Pusík je chytrá kočenka, ona ví dobře, že v Láskově se kočenky mají dobře, páč tam vládne úža paník. ;-)R^VV

Renie 5.3.2009 16:11

Bydlet na horách,

mít lyže a velké psy, tak je to přesně typ akce, co bych taky uskutečnila. Bohužel, ani jedno z toho se nekoná, takže se musím spokojit s poklidnými procházkami s malým pejskem po sídlišti ;-D

Heduš 5.3.2009 16:00

jo a všechny po odmlce

zdravím a držím palce potřebným!!! Zcela nestíhám, ale včera mne doběhl bacil a bacil mne do hlavy, takže mám z nosu kapající kohoutek, hlavu jak prokopnutej buben a mandle jak meloun. A tématicky k vedlešímu článku bych mohla dodat, že  přispívám ke globálnímu oteplování, protože vyzařuji teploty nad normálem;-P:-) Tak jsem si vzala dva dny dovolené a v pindělí hurá do pr procesu jak nová;-) jen sedím od půl osmé od rána u noťásku a už jsem vyprodukovala 38 mailů8-o pripadám si jak spam;-D ale ono je to všechno pracovní, chjo

Heduš 5.3.2009 15:45

tééda Dedé

chvílemi jsem nemohla popadnout dech za tebe;-P;-D;-D;-D ještěže jsem doma a můžu se smát na celé kolo:-) jo jo, neštěstí bližního, zejména Dede s Nazgůly na běžkách:-)R^ Já jsem jela na běžkách jednou jedinkrát v životě, a to v příšerné kocovině a hned na prvním sjezdu jsem si šíleně rozbila zadek, takže od té doby - NIKDY! (aspoň to mohu svádět na kocovinu;-P)

Zato sjezdovky, to je jiné kafe, tam jsem silná v kramflecích :-)

baty 5.3.2009 14:21

Dík, Dede,

když si představím toho Nora, kterej měl asi v hlavě vedení nejmíň přes Kamerun (a hlavu vycpanou kamerunskou trávou, jak jsme říkávali ve škole) a ty dva chlupatce, kteří se rozhodli si to užít;-D;-D;-D;-D Stwejně jsi dobráR^