5.4.2020 | Svátek má MiroslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BTW: Příslovečný strýcŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 47, poslední: 21.12.2005 7:11, přehled diskusí

Taky? Taky! :
Autor: Zdena bez psa Datum: 21.12.2005 7:11

V největším fofru jsem odešla od PC a při návratu jsem na židli našla poštu a PC bez života. Nešel monitor. Upozorňuji, že mám na nefunkční el. zařízení dostatečné vzdělání . Obešla jsem PC - Otíka II. ze všech stran ošahala šňůry a pak spěchala jinam. Ráno jsem volala dochtora sítě. Ta ostuda - byl to jen kabel. Ale já jsem to fakt zkoušela.  Tak jsem za strejdu Podgera.

díky:
Autor: D. R, Datum: 20.12.2005 17:00

Všem moc děkuji za milá přání. Vaše oddanost Zvířetníku pro mě moc znamená a celá ta naše komunita je myslím na internetu dost ojedinělým ostrůvkem dobré vůle, slušnosti a myslím už i přátelství. Všem, kdo už nebudou přeji radostné Vánoce. Já se posledním článkem rozloučím ve čtvrtek a ozvu se zase mezi svátky. Srdečně zdravím D. R.

Vzkaz paní Mackové:
Autor: D. R, Datum: 20.12.2005 16:56

Paní Macková, vůbec se mi nedaří Vám normálně mailem odpovědět - hlásí mi to neplatnou adresu. Stalo se mi to už podruhé a moc mě mrzí, že to vypadá nezdvořile. A já přitom odpovídám! Takže ještě jednou děkuji mockrát a taktéž přeji krásné svátky i celý následující rok. D. R.

Petróóóóó:
Autor: Rpuť Datum: 20.12.2005 16:39

Naschledanouuuuuu  BRRRRZYYYY

Takže:
Autor: PetraK Datum: 20.12.2005 16:08

Lidijové moji milí - já už pomalu balím, takže se jdu rozloučit:
 
Ještě jednou krásný Vánoce a vše nejlepší v novém roce a moc tady nezlobte!!
 
Mějte se hezky a doufám, že brzo nashle

Taky se přidávám k přání:
Autor: Hela S. Datum: 20.12.2005 13:06

všeho nej... nej... nej... paní Ruščákové. Hlavně zdraví a pohodu
Balení dárků ráda nemám, ale moje drahá půle na to buňky nemá, takže to nakonec dělám já. Není to super extra, ale dá se na to koukat.
A kdo to tvrdí, že ženy nemají prostorovou orientaci? U nás to funguje tak, že moje drahá půle tvrdí, že se TO do skříně (poličky, krabice ....) nevejde, že tam není místo. Já, bez prostorové orientace, TO do poličky uložím, aniž bych něco poničila. Ale nechtějte po mě odhad vzdálenosti blížícího se auta. No, každý umíme něco ;-)

Vánoce za dveřmi:
Autor: Beňa Datum: 20.12.2005 10:22

a já jsem na tom stejně jako to přiléhavě vystihla paní Ruščáková, taky vykazuji známky jakési duševní nestability, ač právě bych si tak přála opak a jako každý rok doufala, že letos, letos se mi to  teda podaří... Zase je blázinec. V práci: vánoce = tlustá čára, do které se musí všechno stačit ... a doma to také chci všechno stačit. Chjo...Ale asi to tak musí být. Včera jsem pejskům šeptala do oušek, že budu mít už brzy dovču a všecinko si vynahradíme
Paní Ruščáková, také všecho NEJLEPŠÍ k svátku, hooodně krásných kulturních zážitků takových, o jakém dnes píšete.

Všem:
Autor: Jaryna Datum: 20.12.2005 10:00

na těchto stránkách přeji klidné prožití svátků vánočních a ještě klidnější vykročení do Nového Roku.....

Petro i já Vám přeju na Vánoce všechno nejhezčí a zejména hodně srandy:
Autor: Rpuť Datum: 20.12.2005 9:53

s Ešusem a Kostičíkem!
A koukejte si, fakt, nějaké to počítadlo opatřit!!!
PF  2006

Jsem na tom jak Heduš:
Autor: YGA Datum: 20.12.2005 9:49

Já miluji balení dárků - nejraději polepuji různé krabice, dózice a pytlice a moc si to užívám. Je fakt, že obal mnohdy přesahuje obsah. Ale moji blízcí mě už znají, a tak v přepychové krabici (tady se musím pochválit, balení mi opravdu jde, a ty krabče - joj) nehledají broušené sklo či brilianty, ale spíš sušené hřiby či keramický hrnec na kafe (keramika je moje druhá slabost). Je fakt, že moje obaly posléze začnou kolovat po příbuzenstvu, páč mnou obdarovaný do oné škatule vloží dar pro jiného výročníka a ten zas pro jiného atd. apod. až do úplného zničení.

Re: Jsem na tom jak Heduš:
Autor: Heduš Datum: 20.12.2005 9:55

před lety sestra zabalila dárek takovým způsobem, že ho teta, které byl určen, ani nerozbalila (věděla, že tam je nějakej šampon nebo co) a doteď to má vystaveno na polici :-)))))

Za Podgerovou v naší rodině a už i práci donedávna platila moje teta, po které jsem zdědila jméno:
Autor: Iva Datum: 20.12.2005 9:43

a teď toho Podgera taky. Pyšná novopečená maminka vyšla s dítkem , s otcem a babičkou na vycházku. Po návratu nás čekal smrad. Co se děje? Dala jsem vyvařovat lahve a odešla jsem, naštěstí máme tělesně zdatné sousedy, ač už to jsou pánové v letech a při viděně požáru v paneláku se vybičovali k neuvěřitelným výkonům a lezli do prvního patra přes balkony. Našli inkriminovaný hrnec, schladili a vyhodili a my jsme doma chodili a pořád jsme nemohli přijít na to co se stalo, protože za sebou nenechali žádné stopy (jak přišli, tak i odešli) až večer na nás ťukal soused, že jsme málem hořeli. Společně jsme pak vypili dvě lahvinky a když odcházím, tak okno radši jen zabuchuji a nezamykám. Co kdyby si zas zaúřadoval Podger.

Mám chvilku:
Autor: Iva Datum: 20.12.2005 9:35

tak paní Ruščákové vše nej a nej k svátku, což mně připomnělo, že ještě musím koupit tchyni kytičku a Petroooo moc prosím, pořiďte si nějaké písidlo takového do domečku, budete tu chybět:-(. Jinak všem moc a moc krásné svátky, hodně štěstí, zdraví, nebolavé žaludky, přiměřeně návštěv :-) a všem chlupatým, opeřeným a jiným majitelům svých páníků pevné nervy s pokračujícím výcvikem své smečky :-D

PETRO ZRZAVO - PRÁCI ZDARHUBCOVA :-)):
Autor: Heduš Datum: 20.12.2005 9:29

Ať prožiješ svátky v co největší možné pohodě, bez stresu a v dobré náladě!! Ať jsou všichni zdraví, a ať se ti v nové práci opravdu líbí. Moc na to všechno držím palce! :-)

jéjda, tak k balení věcí a dárků:
Autor: Heduš Datum: 20.12.2005 9:26

toho moc negativního říct nemůžu :-/ To mi, jako jedna z mála věcí, jde :-) Páchám i takové ohavnosti, jako jsou ty varhánkovaté vršky ovázané mašličkami, a tak :-))) a věci nerovné jsou nejlepčejší, anžto se může fantazírovat!! :-)

PRO VŠECHNY ZVÍŘETNÍKÁŘE:
Autor: PetraK Datum: 20.12.2005 9:24

Dneska jsem tu naposledy a tak jsem Vám chtěla všem moc popřát:
 
MOC KRÁSNÉ VÁNOCE, KLID A POHODU A DO NOVÉHO ROKU HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ.
 
Bude se mi hrozně stýskat, fňuk

Re: PRO VŠECHNY ZVÍŘETNÍKÁŘE:
Autor: Lída Š. Datum: 20.12.2005 9:42

Pééétro, fňuk fňuk fňuk  konečně jsem tu a Ty mizíš???? Bééééééééééééééééééééé
Přeji Ti a všem okolo Tebe  krásné svátky a v příštím roce pa pa pa
 

Re: PRO VŠECHNY ZVÍŘETNÍKÁŘE:
Autor: Pája Datum: 20.12.2005 9:43

Mě se taky bude stýskat,ale boj, my Tě jen tak nedáme Takže užij si krásné vánoce a do nové práve vykroč pravou, (Štěpánku)
 
a všem Dášenkám vše nej k svátku

Re: PRO VŠECHNY ZVÍŘETNÍKÁŘE:
Autor: Vave Datum: 20.12.2005 9:55

Milá Petro, už jsem se někde dneska s Tebou loučila, ale pro jistotu ještě jednou: krásné Vánoce a moc děkuju za všechnu radost, co jsem od Tebe tento rok dostala.

Re: PRO VŠECHNY ZVÍŘETNÍKÁŘE:
Autor: Beňa Datum: 20.12.2005 10:05

Milá Petro,
já též přeju krásné vánoce a šťastný nový rok lidem i oběma zvířecím členům rodiny.  Ashovi spoustu dalších veselých příhod a Vám spoustu trpělivosti s psím puberťáčkem a hodně radosti. Těším se na další Vaše společné příhody.

Re: PRO VŠECHNY ZVÍŘETNÍKÁŘE:
Autor: evka Datum: 20.12.2005 11:24

Petro, pokud si pamatuju, jednou jste psala, že to otloučení bude jen na chvíli.Tak doufám, že to je pravda a vy se brzo vrátíte.Přeju krásné svátky a hodně pohody vám i zvěřinci.

Re: Re: PRO VŠECHNY ZVÍŘETNÍKÁŘE:
Autor: PetraK Datum: 20.12.2005 11:58

Díky všem za přání a já taky doufám, že se zase někdy brzo objevím. Mám v zásobě  ještě pár Ešusích povídání a další on určitě zase vyrobí, takže to musí nějak vyjít . Mám na Zvířetník návyk

Re: PRO VŠECHNY ZVÍŘETNÍKÁŘE:
Autor: Hela S. Datum: 20.12.2005 12:54

Petro, přeji krásné vánoce a úspěšný start v novém zaměstnání. Loučit se nebudu, protože věřím, že se cesta na Zvířetník najde. Takže se budu akorát těšit, že to bude hned začátkem ledna :-))

Gratulace:
Autor: PetraK Datum: 20.12.2005 9:22

paní Ruščáková - nevím proč, přála jsem zmateně už včera. Asi mozek na vycházce . A tak dneska se připojuju k Vave ve správný čas - VŠECHNO, VŠECHNO NEJEPŠÍ A HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ  A HEZKOU OSLAVU.

Ano ano:-):
Autor: Lída Š. Datum: 20.12.2005 9:21

Balení čehokoliv je pro mě a jak tak zjišťuji i pro mnohé jiné  problém. Prostorové vnímání? Můj muž je technik, tuto představivost by tedy měl mít a NEMÁ  Takže dárečky pro jiné balíme rukou společnou a za výsledek....Nooooooo
Paní Dáša připojuji se k přání všeho NEJ ke svátečku! Užijte si ho v klidu, jo??????

:-)))))))))))))))))))))))))):
Autor: PetraK Datum: 20.12.2005 9:09

Paní Ruščáková, jak dobře Vám rozumíííím! Pro mě je kupříkladu záhadou, jak to, že když jedeme na dovolenou, tak všechno šikovně naskládám, poskládám a jsem na sebe pyšná. Poslední den dovolené mě může vzít čert, páč se mi to do těch báglů prostě nevleze

Milá paní Dé,:
Autor: Vave Datum: 20.12.2005 8:37

přeju Vám k Vašemu svátku všechno nejlepší, hlavně dobré zdraví a hodně vitality, abyste měla i nadále čas a sílu psát Vaše krásná bétéwéčka.

Balení :
Autor: Pája Datum: 20.12.2005 8:32

Já jsem na tom stejně co se týče balení, pokud to není pravidelná krabička nejsem schopná dárek zabalit,ale od toho mám hodného manžela,  který mě má ráda a šetří mou nervovou soustavu a dárky zabalí.Ovšem některé balit nemůže tak to musím sama.Vezmu papír, mašli ( zaženu kočku, ne -li 2), dárek, zaženu Froga, který chce škubat dárek,loni na vánoce byl ještě miminko 3 měsíční a všechno chtěl kouset, tahat. A tak funguju dál, většinou to končí spokojenýma kočkama, lovit mašle je super zábava a já hledím na ty dárky, které jsou sice zabalené,ale PROSTÉ JSOU ZABALENÉ, tak to musí stačit,ne?
 
Letos žádné dárky ještě nemám, tak nevím co budu balit, ale v dalších dnech napravím a pak zas budu sedět v obýváku na zemi mezi dárkama, které nebudou mít pravidelný tvar,ach jo.
Ale kočky budou lovit mašle, Frogi bude rád,že panička je menší než on.Co by člověk neudělal pro blaho svých nejbližších,že?
 
PS:Yorinka sice trochu baští,ale bolí ji bříško, spíš slabiny,

Re: Balení :
Autor: Vave Datum: 20.12.2005 8:40

Taky mám problém s balením nepravidelných dárků. :o)
Yorince držím moc palce, doufám jen, že nebude muset snášet bolest moc dlouho.

Re: Re: Balení :
Autor: PetraK Datum: 20.12.2005 9:15

Pájoooo- držíííím, držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
U nás balení taky obstarává druhá půle, jinak bychom obdarovávali balíčky zabalenými ve tvaru bonbónů , na nic jinýho se nevzmůžu . Tak dobře, trošku přeháním, ale jen trochu.  Balíčky ode mne jsou poznat velmi velmi snadno. A nevím, čím to může být